"Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu
#1
Od jakiegoś czasu obserwuję i już się nie mogę doczekać filmu "Miasto nocą". Tutaj możecie zobaczyć więcej informacji: http://www.miastonoca.com Wiem że zagrał tam słynny detektyw Rutkowski...
Kiedyś mieszkałem w Szczecinie, znam tą historię, i ogólnie pomysł na thriller o kanibalu oceniam 10/10 bo mało jest tego typu filmów w Polsce.
Co sądzicie o tym projekcie?

Odpowiedz
#2
Mamy go w dupie, a takich co się rejestrują po to, żeby wciepnąć jakiś link powinno się z miejsca banować.

Odpowiedz
#3
(03-06-2018, 03:53)Gieferg napisał(a): Mamy go w dupie, a takich co się rejestrują po to, żeby wciepnąć jakiś link powinno się z miejsca banować.


Rozumiem że trzeba mieć min 100 postów, być przez 3 lata na forum, żeby nie być hejtowanym za założenie tematu?

Nigdzie nie jest napisane że nowi użytkownicy nie mogą rozpoczynać tematów o jakiś nowych filmach.

Odpowiedz
#4
Chodzi o to jak ten post napisales. Wyglada jak promocja i nic wiecej.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#5
Lol w takim razie sorry ale to żadna promocja.
Akurat jestem nowym użytkownikiem i to wszystko na ten temat.

Szukam i oglądam najczęściej horrory i thrillery a tego jak wiadomo mało w polskim filmie, dlatego trafiłem akurat na ten film i czekam co z tego wyjdzie.

Odpowiedz
#6
Cytat:Akurat jestem nowym użytkownikiem i to wszystko na ten temat.

Pierdu pierdu. Nowi użytkownicy zaczynający od wrzucania linku do strony o polskim filmie i chwalenia go to dla mnie spamerzy i to wszystko na ten temat. Było tu przed tobą takich delikwentów wielu, żaden nie został normalnym użytkownikiem. Wiadomo, że idiotów, którzy się na to nabiorą pewnie w necie nie brakuje, ale trafiłeś pod zły adres.

Odpowiedz
#7
(03-06-2018, 13:03)MikeCieszynski napisał(a): trafiłem akurat na ten film i czekam co z tego wyjdzie.
Jak się "trafia" na takie filmy? Często oglądasz amatorskie produkcje?

Odpowiedz
#8
Gieferg nie siej nienawiści :)

Fajnie że akcja filmu rozgrywa się w mojej wiosce. Niefajnie że w opisie motyw zbrodni skręca w depresję policjanta.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#9
Jak nie bedzie halucynacji z niedozywienia to nie ogladam :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#10
Cytat:Co sądzicie o tym projekcie?

Sądzę, że jak wystylizujesz Rutkowskiego na zburaczałego Duke'a Nukema, który rzuca sucharami, przekręca przysłowia i nosi pod pachą dwie kabury z Desert Eaglami, to będzie hit.

Cytat:pomysł na thriller o kanibalu oceniam 10/10 bo mało jest tego typu filmów w Polsce

W Polsce ogólnie mało jest filmów gatunkowych na fajne tematy, nie tylko tych kanibalistycznych. Osobiście historie o kanibalach uważam za słabe i mało angażujące. Ale mam dla ciebie scenę do rozważenia:

Mroczny pokój, przy stole siedzą kanibal i nekrofil. Nekrofil wstaje, podchodzi do lodówki, otwiera ją, a w środku upchnięte ciało młodej dziewczyny.

Nekrofil (do kanibala): "Będziesz to jadł czy mogę wyjebać?"

Odpowiedz
#11
(03-06-2018, 14:05)Mental napisał(a):
Cytat:Co sądzicie o tym projekcie?

Sądzę, że jak wystylizujesz Rutkowskiego na zburaczałego Duke'a Nukema, który rzuca sucharami, przekręca przysłowia i nosi pod pachą dwie kabury z Desert Eaglami, to będzie hit.


Nie jaram się Rutkowskim, ale jako połączenie tej tematyki z nim wydaje się ciekawe, a że może być śmiesznie to nie widzę w tym nic złego hehe





Cytat:pomysł na thriller o kanibalu oceniam 10/10 bo mało jest tego typu filmów w Polsce

W Polsce ogólnie mało jest filmów gatunkowych na fajne tematy, nie tylko tych kanibalistycznych. Osobiście historie o kanibalach uważam za słabe i mało angażujące. Ale mam dla ciebie scenę do rozważenia:

Mroczny pokój, przy stole siedzą kanibal i nekrofil. Nekrofil wstaje, podchodzi do lodówki, otwiera ją, a w środku upchnięte ciało młodej dziewczyny.

Nekrofil (do kanibala): "Będziesz to jadł czy mogę wyjebać?"


Akurat nie lubisz takiego gatunku, ale to nie znaczy że wszystko w takich klimatach ma być syfem. Jakiś czas temu trafiłem na ten film i nie powiem żeby nie był ciekawy: http://www.filmweb.pl/film/Nadzy+i+rozszarpani-1980-93111


Ja z chęcią bym obejrzał w końcu dobry polski horror, film o mroczniejszej tematyce.
Ostatnio wyczytałem że nawet Vega ostatnio bierze się za jakiś thriller o psychopacie a akcja dzieje się we Wrocławiu: http://www.filmweb.pl/news/Kożuchowska+i+Vega+kręcą+film+sensacyjny-128376
Może to podchwycenie pomysłu Miasto nocą, ale już bez Rutkowskiego tylko z Kożuchowską hehe

Odpowiedz
#12
Cytat:Ostatnio wyczytałem że nawet Vega ostatnio bierze się za jakiś thriller o psychopacie a akcja dzieje się we Wrocławiu

Bo Vega doszedł do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by stać się polskim Davidem Fincherem.

Cytat:Może to podchwycenie pomysłu Miasto nocą

No właśnie - tytuł. "Miasto nocą" bardziej przypomina nazwę produktu jakiejś agencji reklamowej albo test aparatu fotograficznego aniżeli tytuł horroru o seryjnym mordercy-kanibalu. Pomijam tu tragiczny wybór fonta i banał w postaci śladów krwi na literach. Przemyśl to jeszcze.

Odpowiedz
#13
Co mam przemyśleć?

Odpowiedz
#14
Np to jaki jest sens cytowania w całości posta znajdującego się bezpośrednio nad twoim. Ja do tej pory się zastanawiam.

Jak rozmawiasz z ludźmi też zanim odpowiesz powtarzasz wszystko co powiedzieli?

mental napisał(a):Mroczny pokój, przy stole siedzą kanibal i nekrofil. Nekrofil wstaje, podchodzi do lodówki, otwiera ją, a w środku upchnięte ciało młodej dziewczyny.

Nekrofil (do kanibala): "Będziesz to jadł czy mogę wyjebać?"

Zajebiste. Opowiem dzisiaj na imprezie :)

Odpowiedz
#15
Cytat:Co mam przemyśleć?

Zmianę tytułu i fonta. "Miasto nocą" to absurdalny tytuł na film o seryjnym mordercy-kanibalu. To trochę tak, jakby Fincher zatytułował swój film "Miasto w deszczu" (zamiast "Siedem") albo "Słoneczna Kalifornia" (zamiast "Zodiak").

"Miasto nocą" to nazwa dla produktu reklamowego albo youtube'owego testu Sony Alfa 7S.

Odpowiedz
#16
Nie zdążyłem zrobić edycji posta. Widzę że grubo tutaj hejt jak cholera.

A czemu ja mam to przemyśleć? Piszesz do mnie jak bym był twórcą tego filmu. Też mi się średnio ten font podoba ale mnie interesuje film a nie oprawa graficzna.

Odpowiedz
#17
Cytat:Piszesz do mnie jak bym był twórcą tego filmu.

Założyłem, że skoro spamujesz linkami, to jesteś przynajmniej aktywnie zaangażowany w jego powstawanie.

Jak nie jesteś, to ok, zapomnij.

Odpowiedz
#18
(03-06-2018, 14:50)Mental napisał(a): Zmianę tytułu i fonta. "Miasto nocą" to absurdalny tytuł na film o seryjnym mordercy-kanibalu. To trochę tak, jakby Fincher zatytułował swój film "Miasto w deszczu" (zamiast "Siedem") albo "Słoneczna Kalifornia" (zamiast "Zodiak").
Albo jakby Proyas zatytułował swój film "Mroczne miasto", albo Mann swój film "Dochodzeniówka Miami" :)

Odpowiedz
#19
Nie mam nic wspólnego i nie jestem zaangażowany w ten film oprócz tego że opowiada o moim rodzinnym mieście, a na informacje o tym filmie trafiłem w internecie.

Po za tym nie spamuje żadnymi linkami. Jeśli wklejam tutaj link filmu o którym pisze tzn. że spamuje?


Widzę że nawet sam tytuł Wam przeszkadza nie mówiąc już o reszcie hehe

Odpowiedz
#20
Crov napisał(a):Albo jakby Proyas zatytułował swój film "Mroczne miasto", albo Mann swój film "Dochodzeniówka Miami" :)

Złe przykłady sory :)

MikeCieszynski napisał(a):Widzę że nawet sam tytuł Wam przeszkadza nie mówiąc już o reszcie hehe

Przepraszam, że nie skaczę pod sufit na wieść, że powstaje kolejny film o seryjnym mordercy, zabijającym ludzi w mieście w nocy. Ciężko o bardziej wyprany temat na fabułę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepszy polski film Perfik 100 26,290 22-04-2022, 17:17
Ostatni post: Doppelganger
  Miasto 44 (2014, reż. Jan Komasa) Kaczor 656 107,489 27-09-2021, 01:50
Ostatni post: OGPUEE
  polski top desjudi 52 13,019 30-01-2014, 00:37
Ostatni post: Radar O'Hanys
  Sufferrosa - interaktywny film polski z 2007? shamar 3 2,487 01-06-2013, 19:10
Ostatni post: krychu13
  80 milionów (2011) - polski kandydat na kandydata do Oscara (tm) shamar 37 11,941 22-01-2013, 11:06
Ostatni post: Zychu
  Sekret (2012) Reż. Przemysław Wojcieszek (niby niepolski a jakże polski film) Lawrence 7 4,596 19-12-2012, 04:47
Ostatni post: Mefisto
  Najsprawniej zrobiony polski film Jakuzzi 150 32,299 28-04-2012, 11:54
Ostatni post: OGPUEE



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości