05-01-2013, 18:47
|
NASZE PLAKATY
|
|
do Silent Hill totalnie zajebisty plakat, ale ten do In Time za to totalnie kaszaniasty. zedytuj posta, usuń plakat i zapomnimy o sprawie ;)
(05-01-2013, 18:14)Mierzwiak napisał(a): Chciałem zrobić plakat w tym europejskim artsy stylu z nabazgranym ręcznie tytułem. Nie sądzisz że to dziwne pisać "wygląda jak to i to" skoro to właśnie jest "to i to"? :) Nie było komentarza reżyserskiego z Twoimi zamierzeniami. Ale jeśli faktycznie tak było to sorry - laskę chlapnę Ci przy okazji :P Swoją drogą za jasne to wszystko - z szarego zrobiłbyś czarny, to i ten wybazgrany napis lepiej by wyszedł. Chyba. Cytat:Akurat nie miałem na myśli tych plakatów-żartów ;) Dobra, rozgryzłeś mnie - jestem życiowym nieudacznikiem, co nawet dobrego plakatu nie potrafi zrobić ;(
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 05-01-2013, 18:47 (05-01-2013, 18:47)MauZ napisał(a): do Silent Hill totalnie zajebisty plakat, ale ten do In Time za to totalnie kaszaniasty. zedytuj posta, usuń plakat i zapomnimy o sprawie ;)Dziękuję. Jaki plakat In Time? Nie robiłem nic z tego filmu :) Cytat:Swoją drogą za jasne to wszystko - z szarego zrobiłbyś czarny, to i ten wybazgrany napis lepiej by wyszedł. Chyba.Z czarnego zrobiłem szary żeby było artsy. I nie, napis właśnie lepiej wygląda na jaśniejszym tle. 05-01-2013, 18:52
W skrócie: może ten plakat jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być.
Proszę wznowić chwalenie. 05-01-2013, 19:30 (05-01-2013, 17:41)Huntersky napisał(a): Skojarzenie z pająkami o długich, cienkich nóżkach jest przerażające. "Pająki" o cienkich nóżkach to kosarze, rząd pajęczaków równorzędny z pająkami właściwymi. Mnie się podoba, chociaż mam jakieś deja vu.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie. Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier 06-01-2013, 01:34
Całe życie żyłem w podwójnym błędzie - myślałem, że korsarz to pająk...
A plakat jest fajny. 06-01-2013, 01:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2013, 01:42 przez patyczak.)
ciesze się, ze mogłem pomóc ;>
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie. Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier 06-01-2013, 01:51
dobre na reklamę Bliklego, ale nie Basterdsów :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 07-02-2013, 17:40
użyj google
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 07-02-2013, 17:54
użyj cytowania :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 07-02-2013, 18:34
Koszmarny plakat Philu. Miałby sens, gdybyś oparł go na kluczowym dla filmu rekwizycie, z nim się kojarzącym, ale kremówka? Fakt, scena doskonała, ale... KREMÓWKA? Jako ta jedna jedyna reprezentacja fabuły Inglourious Basterds?
Obrót beznadziejny, do tego wykadrowałeś to tak źle, że bardziej się już nie da. 07-02-2013, 21:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2013, 21:41 przez Mierzwiak.)
Plakat filmu o Bolku lepszy. Sorry Phil, zajmij się czyms innym. W USA ciągle potrzebują Polaków do zrywania azbestu :)
07-02-2013, 22:04
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 07-02-2013, 22:48
Chciałem pokazać widzenie świata w różowych barwach przez bohatera i jego dążenie (czy też obsesję) do dostrzegania wszędzie pozytywności... Ale szczerzący się hydrant wyszedł chyba zbyt absurdalnie.
09-02-2013, 19:50 |
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Nasze pomysły na film | Mierzwiak | 141 | 28,881 |
16-11-2024, 20:45 Ostatni post: srebrnik |
|
| Nasze pomysly na wersje reżyserskie. | Hitch | 7 | 2,508 |
11-06-2007, 00:55 Ostatni post: :Łukasz: |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |









