Ankieta: Jak oceniasz "Prometheus"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Prometheus (2012) reż. Ridley Scott
Corn napisał(a):Ale Alien w AVP to o ile pamiętam był kaskader w kostiumie z doprawionym CGI.
Sceny pierwszej walki z Predatorem. Większość dynamicznych sekwencji z widocznym całym Alienem to CGI. Następną sekwencją było na przykład uwolnienie królowej- sceny pokazujące łażące alieny w całej okazałości to w całości CGI.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ridley no ile można to samo? :)

"Wszyscy artyści to prostytutki
W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
To wszystko się tak cyklicznie powtarza
Czas nadziei, człowiek z żelaza"

Szykuje się kolejny kandydat ( kandydaci) na najbardziej niepotrzebny film świata. Niestety kochamy obcego i tak i tak wszyscy na to pójdziemy...

Odpowiedz
Ronaldinho napisał(a):...glancuś :) , to nie będzie ten klimat, to tak jakby Terminatora 5 by zrobili z tylko CGI.

Przecież szkielet T800 w TS był cały CGI. I wygladał świetnie . Jednak ten film ma jakies plusy.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
shamar napisał(a):I wygladał świetnie
Według mnie wyglądał gorzej, mniej przekonująco i strasznie od animowanego poklatkowo modelu z T1. Ale pewnie jestem tylko złośliwy wobec pasztetu pt. TS : )

Odpowiedz
od tego ... ?! strasznie to może i wygladał ale to chyba od surowosci i specyfiki tamtej czesci. A szkielet też jest inny. Zreszta wszyscy wiedza , że w TS roboty są bardziej milusinskie.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BoRY8lKTv3o[/youtube]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Millenium%22+rozchwytywana+w+Hollywood-64057

Jeśli rozmowy prowadzone choćby ze Scottem dotyczą akurat nowego Obcego, a obsadzenie w głównej roli kobiety jest nadal aktualne, to czemu nie :wink:
koronex1989

Odpowiedz
Ostatnio Scott spotkał się również z Gemmą Arterton. Zakładając że chodziło o Obcego, oby, OBY! jej nie obsadził. Laska jest seksowna, piękna i dobrze gra, ale do sci-fi w ogóle mi nie pasuje. Za to Rapace to świetny wybór, dodatkowo świeża twarz.

Odpowiedz
Też jestem za Rapace chociaż nie skreślam absolutnie Arterton. Oglądałem z nią Quantum od Solace, Starcie Tytanów i Księcia Persji i w tym ostatnim wypadła najlepiej. Zresztą ponoć Scott szczególnie zwrócił na nią uwagę po obejrzeniu dramatu "The Disappearance of Alice Creed"

Ciekawe czy zdjęcia ruszają pod koniec tego roku. Może być jakaś obsuwa skoro jeden z scenarzystów Lost nanosi poprawki.
koronex1989

Odpowiedz
No do jasnej cholery znowu konflikt na linii studio-reżyser. Oczywiści chodzi o rating i budżet.

http://www.avpgalaxy.net/2010/09/30/fox-ridley-clash-over-prequel/#comments
koronex1989

Odpowiedz
250 milionów? Ridley chyba za dużo się Avatara naoglądał. Na co mu taki budżet?

Odpowiedz
Jeśli 250 milionów Ridley chce na jeden film to ewidentnie przesadza. Chodzi tu raczej o 2 filmy, choć mimo wszystko to za duża suma jak dla mnie.
koronex1989

Odpowiedz
250 baniek na dwa filmy wydaje się w porządku sumą. Natomiast jeśli ten film ma być w PG-13 to lepiej żeby w ogóle nie powstał, niby możliwy jest kompromis - do kin wersja przycięta do PG-13 na DVD Dir Cut (Scott ostatnimi czasy chyba każdy swój film wypuszcza w rozszerzonej wersji) ale w tym wypadku jednak chciałbym zobaczyć film w cąłości kręcony na poważnie i pod dorosłego widza. Batman sobie może być w PG-13 i mi to w niczym nie przeszkadza, ale takie rzeczy jak Predator, Terminator czy Alien - no po prostu nie wypada. Jak dotąd każdy film który tego próbował (AVP, T:S) udowadniał jak zły jest to pomysł.


Niech już lepiej budżet będzie mniejszy bo specjalnej efektowności tu nie potrzeba, byleby jednak była to Rka.

Odpowiedz
Jeśli najnowszy Obcy powstanie pod PG-13 to chyba będzie największa żenada w historii kina i przyznawania kategorii wiekowych.
A jeśli Scott chce 250 baniek to na bank studio będzie chciało PG-13. Nie wierzę, że Fox da ćwierć miliarda i pozwoli zrobić Rkę.
Coś czuję, że lepiej byłoby, żeby ten film nie powstał.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Plotki o utracie zmysłów przez Scotta okazują się prawdą. 250 baniek? Na co? Alieny będą w CGI + motion capture, a całość będzie się rozgrywać na Pandorze? Chyba, że 100 baniek trzeba wręczyć Russelowi - pupilkowi Ridleya.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Chyba, że 100 baniek trzeba wręczyć Russelowi - pupilkowi Ridleya.
A ten film nie ma być o tych słoniopodobnych ludkach? Na motyla noga, po co tam Russel?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:Fox da ćwierć bańki i pozwoli zrobić Rkę.
Za ćwierć bańki to i pewnie NC-17 by pozwolili zrobić :P

Cytat:250 baniek?


Na dwa filmy :roll: Przecie od dawna jest mowa o dwóch częściach.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Na dwa filmy :roll: Przecie od dawna jest mowa o dwóch częściach.
To i tak za dużo, a znając Foxa nie będą ryzykować takiej kasy na Rke.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Danus napisał(a):A ten film nie ma być o tych słoniopodobnych ludkach? Na motyla noga, po co tam Russel?
Okaże się, że ci cali Obcy zostali stworzeni przez ludzi, a on będzie ich trenerem, któremu odbije i który ich powysyła w kosmos poza Układ Słoneczny doprowadzając tym samym do zagrożenia sektora. W połowie filmu dokona się w nim jednak przemiana wewnętrzna i przez drugą połowę próbował będzie naprawić wyrządzone kosmosowi krzywdy ;)

Odpowiedz
Tylko dziwi mnie jedna rzecz. Przecież Scott to duży chłopak i niejedno już z wytwórniami przeszedł. Chyba mógł się domyślić, że coś takiego czeka jego projekt?
Na szczęście Scotta akurat nie podejrzewam o kręcenie poważnych filmów w PG-13, więc pewnie rzuci to wszystko w cholerę jak panowie z FOXa będą uparci (a znając ich: będą). Może to i dobrze, zajmie się wtedy może innym obiecywanym od lat sf.

Co do budżetu. 125 milionów na film to, jak na dzisiejsze standardy, wcale nie taka wielka kwota. Chyba jasne było, że Scott nie będzie kręcił "Obcego" za tyle samo, co 30 lat temu ;)

Odpowiedz
A może tak Cameron pomoże koledze po fachu?? :smile: Avatar krocie zarobiło, więc James ma dobre kontakty ze studiem i pomógłby się dogadać :smile: Zresztą oboje parę lat temu mieli robić piątkę Obcego(Cameron-scenariusz a Ridley-reżyseria)
koronex1989

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien (1979) reż. Ridley Scott Anonymous 362 64,242 16-05-2026, 20:15
Ostatni post: Westcoast
  Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott military 1,201 254,831 07-03-2024, 14:24
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości