CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,524
Liczba wątków: 30
(11-04-2012, 17:30)MauZ napisał(a): ja właśnie tak robię. (...)nie czytam newsów/tekstów/dyskusji o tym filmie i tak dalej.
...
Tak przypadkowo, wstrzeliłeś w ten temat i postanowiłeś odpowiedzieć na przypadkowy post. Zamknij oczy.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
11-04-2012, 18:39
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2012, 18:46 przez shamar.)
Stały bywalec
Liczba postów: 779
Liczba wątków: 1
(11-04-2012, 17:22)nawrocki napisał(a): Ja proponuję najzdrowsze podejście - olać wszystko, co związane z filmem (fotki, trailery, viralove materiały, dyskusje na forum) i pójść do kina bez wyrobionej przed seansem opinii :)
Dokładnie, Tak zamierzam zrobić, potem wybrać się do kina i mieć przez 2 h banana na ryju podczas seansu filmu.
11-04-2012, 19:35
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
No, nie wiem, Scott w jednym z wywiadów już prawie, że się przyznał, iż w kinach nie zobaczymy jego wersji :)
11-04-2012, 19:37
Stały bywalec
Liczba postów: 779
Liczba wątków: 1
Zobaczymy, czy nie do kina i tak trzeba będzie pójść, najwyżej obejrzy się potem "właściwą" wersję na Blu-ray.
11-04-2012, 19:39
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,484
Liczba wątków: 67
(11-04-2012, 18:35)Mierzwiak napisał(a): Zaczynam rozumieć czemu Anielski sfiksował :)
on był nie teges już jak tu przyszedł :P
11-04-2012, 19:44
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Ale ogólnie o co chodzi i co się stało?
11-04-2012, 20:21
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
(11-04-2012, 19:44)Mefisto napisał(a): on był nie teges już jak tu przyszedł :P
True.
@Lawrence: Anielski_zamulacz wyleciał / się wyrzucił z forum.
Pierwsza fotka dziwna, strach się bać. Druga fajna.
11-04-2012, 21:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2012, 21:04 przez Craven.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Pierwsza fota... Prometeusz z dziurą w miejscu wątroby? :>
11-04-2012, 21:21
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
Taaa, poza tym interesujący wyciąg z tej samej fotki: http://img838.imageshack.us/img838/126/toph2ndmural.jpg
Ten po lewej wygląda mi na skulonego Space Jockeya. Czyli mamy dwie odmienne rasy?
11-04-2012, 21:28
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
@Craven To, że Anielski sfiksował i dostał, czy też poprosił o bana to wiem. Mnie bardziej intryguje skąd nagle po tak wielkim fapowaniu się "Prometeuszem", nagle pojawiają się jakże odmienne opinie, mówiące o gównie i rozczarowaniu roku? :/
11-04-2012, 23:00
Fhtagn
Liczba postów: 5,359
Liczba wątków: 9
Skąd? Bo jest kolorowo, disnejowsko, młodzieżowo z wypas hologramami na statku i tematyką o kosmitach.
11-04-2012, 23:10
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
(11-04-2012, 23:00)Lawrence napisał(a): @Craven To, że Anielski sfiksował i dostał, czy też poprosił o bana to wiem. Mnie bardziej intryguje skąd nagle po tak wielkim fapowaniu się "Prometeuszem", nagle pojawiają się jakże odmienne opinie, mówiące o gównie i rozczarowaniu roku? :/
E ja tam od początku się o Danikena ciskam. Ale w ocenianie przed premierą się nie włączam.
12-04-2012, 00:22
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,484
Liczba wątków: 67
A kto mówi o gównie? Szczególnie, że Scott poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Niemniej fakt faktem, że im więcej info o filmie, tym większa wtopa się zapowiada.
12-04-2012, 03:07
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Cytat:Scott poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Przy Robin Hoodzie zszedł :P
Cytat:fakt faktem,
Nie ma mowy o żadnych faktach w tym zakresie.
12-04-2012, 10:42
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012, 10:43 przez Gieferg.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
Scott jest kozak jeśli dostanie dobry scenariusz, dlatego o "Counselora" nie boję się ani trochę - będzie epa. W przypadku "Prometeusza" właśnie co do Lindelofa mam ewentualne wątpliwości.
12-04-2012, 10:46
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012, 10:46 przez Albertino.)
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
Ciekawe też jak bardzo za scenariusz odpowiada Jon Spaihts który pisał pierwsze wersje skryptu. Sam Lindelof mówił, że pewne rzeczy pozostały a że tamten gość napisał beznadziejny Darkest Hour to nie napawa zbyt optymistycznie.
Zresztą niedawno pojawił się wywiad z pierwotnym scenarzystą:
http://collider.com/jon-spaihts-prometheus-world-war-robot-interview/157982/
koronex1989
12-04-2012, 11:04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012, 11:07 przez koronex1989.)
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Pierwotny scenariusz Darkest Hour nie był tak beznadziejny. A jego Shadow 19 jest absolutnie zajebisty. Więc gość potrafi pisać... Boję się tylko, że przez Danikenowskie pierdy i Darkest Hour koleś może przepaść razem z Shadow 19.
12-04-2012, 11:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012, 14:34 przez Craven.)
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
To będzie genialny film jeśli scenariusz pisze ten co napisal Darkest Hour :) Czekam podwójnie. A nie potrójnie, bo inny powód to Fassbender.
12-04-2012, 14:11
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,484
Liczba wątków: 67
(12-04-2012, 10:42)Gieferg napisał(a): Przy Robin Hoodzie zszedł :P
Bo poddał się producentom i zrobił normalny film, a nie to co początkowo zakładano. Prometeusz jest jednak z tego co czytam niemalże autorskim projektem i w dodatku powrotem do źródeł.
12-04-2012, 16:40
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
Śledzę forum avpgalaxy i wynika że film zgodnie z oczekiwaniami ma PG-13 a czas trwania zamyka się w godzinie i 59 minutach(bez napisów końcowych)
koronex1989
12-04-2012, 18:32
|