Spider-Man: No Way Home (2021/2022)
Ten motyw jest kuriozalny. Gorzej niż w filmach amatorskich
.

Odpowiedz
Najbardziej kuriozalne jest to, że Whedon zdecydował się wymodelować helm dla Evansa na swojej głowie co zaowocowało tym złotem.

[Obrazek: a80bbc3fed723bbc8e20043d589872f2.jpg]

W Endgame użyl CGI by to naprawić.

[Obrazek: FTh-UpOXoAACGqh.jpg]
que sera sera

Odpowiedz
Podobno Spider-Man 4 ma być spider-manowym Civil War z Kingpinem jako burmistrzem Nowego Jorku ścigającym bohaterów takich jak Spider-Man i Daredevil, a Ant-Man ma grać rolę podobną do Strange'a w No Way Home (mówi się też o występie Kate Bishop, Jessice Jones i Echo), przy czym plotki głoszą też, że to wciąż ma być obiecany "street level Spider-Man"... Już to widzę, znowu będzie cgi fest.
que sera sera

Odpowiedz
Nawet w street levelu można razić słabym cgi. Scena z NWH z Flashem Thompsonem gdy widzi na telefonie unmasked Parkera, zobaczcie na to miasto w tle.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Mi nie chodzi o jakość CGI tylko rozmach produkcji.
que sera sera

Odpowiedz
Kiedyś jakbym usłyszał, że jest pomysł na taki film to bym się jarał przeokrutnie, ale wszyscy wiemy jaki będzie efekt końcowy.

Zresztą, Daredevil w PG-13 I w klimacie spidermanowych heheszków nie ma sensu nawet.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Daredevil może spokojnie pojawić się w PG13. Ten znienawidzony epizod w She Hulk nie był wcale taki oderwany od wizerunku DD.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Wizerunek DD zmienił się po netflixie i tylko taki wizerunek przyciąga uwagę, heheszkowy Daredevil jak wtedy gdy odzyskał wzrok w komikach... Nikt tego nie chce, ludzie się śmieją i zapominają.

Ja w ogóle nie jestem podjarany jego nowym serialem, bo powraca Kingpin i czuję nieco powtórkę z rozrywki, Kingpin w pierwszym sezonie w netflixie był idealny, powiew świeżości w kabaretowym MCU, później przerwa i powrót w trzecim sezonie i znowu mocno i dobrze, a teraz rozmienianie na drobne w Hawkeye, Echo, od razu powrót w Born Again i jeszcze w Spider-Manie, zajeżdżają postać od samego początku...

Wszyscy oczekiwali, że SM4 powróci do korzeni, że dostaniemy osobisty skromny film w stylu Raimiego, skupiony na dramacie, jednym złoczyńcy (szczerze mówiąc, wiedziałem, że tak to się skończy) i już jest mowa trawa o pająkowym CIvil War, o mnóstwach cameo i team-upie z innymi postaciami, założę się, że Zendaya i gruby powrócą, oczywiście "przypadkowo" zostaną wplątani w akcję, główną atrakcją będzie to jak reagują na Petera/Spider-Mana i to jak okazuje, że ich zna, choć oni go nie znają i w 3 akcie odzyskają pamięć jakimś magicznym sposobem, albo on im wszystko wyjawi i wydarzenia z filmu ich znowu połączą i wrócimy do poprzedniego statusu quo.

Wiem, że Iron Boy na bank będzie liderem Avengers w Kang Dynasty i Secret Wars, ale mogli m dać chociaż jeden spokojny i naprawdę solowy film, co prawda Sony połączyło siły z Marvelem dlatego, że po TASM2 marka wydawała się słaba i MCU triumfowało, ale wszystko się zmieniło, teraz MCU bardziej potrzebuje Spider-Mana, niż on marvela, z resztą nawet przed NWH Sony czuło się na tyle mocno, że rozważali rozłam i Madame Webb przejęłaby rolę Strange'a.
que sera sera

Odpowiedz
Tzn. Ja nie twierdzę, że nie dałoby się zrobić dobrego filmu/serialu z Daredevilem w PG-13. Taki np Winter soldier miał PG13 a wyszedł przecież z tego fajny film akcji/soft-sensacyjny.

Ale w tym przypadku, jestem pewien, że filmowy Daredevil w PG-13 to będzie casus Bucky'ego z serialu "Falcon and Winter Soldier" tj dostaniemy jakąś pokraczna wersję tej postaci, będącej dodatkiem do filmowych heheszków.

Odcinek "She-Hulk" z Mattem mi się akurat podobał, ale to może dlatego, że od początku zakładałem, że to będzie tylko jednorazowy wyskok. Nic specjalnego, ale wyszło nawet zabawnie. Mogę zaakceptować ta postać w takim wydaniu jeżeli jest to gościnny występ w komedii. Jeżeli w serialach Echo lub Born Again też dostaniemy taka np. CGI srake, że Daredevil skacze jak Spiderman i podsmiechuje sobie przy tym, to będę mocno rozczarowany.

No cóż, wkrótce się przekonam, "Echo" startuje 9/1/23, więc dowiemy się niedługo jaki jest pomysł na Kingpina i Diabła z Hells Kitchen.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Mieliśmy już wersje w głównym MCU czyli No Way Home i dostaliśmy dokładnie to samo.

Matt gada jako prawnik Iron Boya i nagle ktoś rzuca cegłówkę bez patrzenia, wszyscy zdziwieni, Holland pyta jak to zrobił, na co Matt "I'm really good lawyer" i po sprawie i tak będzie w filmach, już widzę oczyma wyobraźni trailer jak nocą widzimy huśtającego się na pajęczynie Spider-Mana na tle księżyca, kamera schodzi niżej i nagle po drabinkach przeciwpożarowych Daredevil jako animacja CGI przedostaje się efektownie w stylu "parkour!" na dach budynku, wystrzeliwuje linkę i razem ze Spider-Manem idealnie zsynchronizowani lecą w stronę ekranu w slow motion. Tak będzie.
que sera sera

Odpowiedz
nie będzie, poproszę o wizualizacje AI

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ant-Man and the Wasp: Quantumania (reż. Peyton Reed, 2022) Pelivaron 203 17,262 24-04-2024, 15:51
Ostatni post: Rozgdz
  Shang-Chi and The Legend of the 10 Rings (2021) Mierzwiak 103 13,199 01-11-2023, 17:31
Ostatni post: Rozgdz
  Werewolf by Night (2022) raven.second 7 796 14-10-2023, 08:20
Ostatni post: Pelivaron
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 45,475 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Hawkeye (2021) Pelivaron 131 13,924 27-11-2022, 14:46
Ostatni post: Rozgdz
  She-Hulk: Attorney at Law (2022 - , Disney+) marsgrey21 236 16,815 13-11-2022, 18:21
Ostatni post: Rozgdz
  Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2021) Mierzwiak 380 40,789 08-09-2022, 22:18
Ostatni post: Rozgdz
  Moon Knight (2022) Mickey 66 8,933 31-07-2022, 14:06
Ostatni post: Danus
  Spider-Man Far From Home (2019) Pelivaron 239 35,247 29-06-2021, 17:33
Ostatni post: kordian_slowackiego
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 97,767 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości