Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
(17-12-2017, 13:10)Dr Strangelove napisał(a): mieli prawie rok, żeby tak przerobić i przemontować film, żeby ją uśmiercić w EVIII.

Pewnie tego nie zrobili, bo jej śmierć nijak by pasowała do wymowy całego filmu.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(17-12-2017, 17:41)Phil napisał(a): Doktorze, czy jest szansa, że np. znikniesz z forum, kiedy okaże się, że nie będzie CGI-Lei? No wiesz, taki zakład.
Ale o co Ci chodzi dobry człowieku?
Mam zniknąć bo?
No śmiało napisz czemu, po co te ciuciubabki.

Ktoś sobie spekuluje o tym a ja o owym. To zabronione? Na forum filmowym dyskusje filmowe są niemile widziane?

Poza tym jak chcesz zakładu to musisz postawić. Coś równoważnego. Na przykład jak będzie CGI Leia to znikniesz Ty Uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Cytat:Mam zniknąć bo?

Bo nie fapujesz nad TLJ. Happy now? Oczko

Odpowiedz
Leia zginie pewnie na początku filmu, będzie miała 20-sekundowy występ z CGI, będzie scena pogrzebu po której władzę w Rebelii przejmie generał Poe Dameron. To dla mnie jedynie, rozsądne rozwiązanie.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Hmm, wiele złego mógłbym napisać o Abramsie, ale CGI-Leia jest naprawdę ostatnią rzeczą, której bym się po nim spodziewał. 
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Po seansie TLJ przyznam, że Abrams i Terrio stoją przed dużym wyzwaniem, ale i wielką szansą bo mają sporo ciekawych tropów. Boje się, że pójdą w oczywistą stronę
ale gdybym miał wypisać swoje przewidywania (bo jednak uważam, że JJ z powodu ambicji spróbuje być bardziej zaskakujący bo tym jak wiele osób chwali Riana za znacznie większą odwagę) i nadzieje to:


Odpowiedz
Hux to akurat pierwszy do odstrzału jest. To Snoke go tam trzymał. Ren nienawidzi jego osoby i pomiata nim jak tylko się da.
Takie krótkie podsumowanie: nie ma Phasmy, Hux to cienias, szturmowcy ciągle dają dupy.
Gdybym miał sugerować się groźbami Kylo z VII, to prędzej obstawiałbym, że w IX zobaczymy... Kamino Uśmiech

Abrams chyba nawet mówił, że w kolejnej części znowu poczujemy, że I-VIII to naprawdę jedno uniwersum.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Ren jakby miał odstrzelić Huxa już by to zrobił. Na razie jest dla niego zbyt cenny bo armia First Order to armia Huxa, stworzona przez niego i jego ojca. Klony nie powstaną w tydzień (chyba, że faktycznie będzie kilka lat przerwy) a Ren potrzebuje armii.
Wydaje mi się, że Abrams po prostu powróci parę postaci, da więcej nawiązań, może odwiedzimy jakieś planety, ale nie koniecznie Kamino.

A jak już.....to niech nie odwiedza klonerów Ren a Poe z Ruchem Oporu. Niech oni załatwią sobie armie klonów bo ludzie się odwrócą od nich i to będzie ich jedyna nadzieja.

Odpowiedz
Jezu, uchroń w kolejnej trylogii od powtórki Wojen iKlonów...
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(17-12-2017, 13:10)Phil napisał(a): Dr Strangelove, po prostu śmieszy mnie prezentowanie takich prawd objawionych. W sensie OCZYWISTE jest. Podczas gdy, zdaje się, nawet Disney wydał komunikat, że nie będzie CGI-Lei.



Przyjmuję zakład, ale na warunkach, że ty mówisz, że bedzie CGI Leia jak w Rogue One, a ja że nie Uśmiech.

(17-12-2017, 18:11)Dr Strangelove napisał(a): Dla mnie raczej oczywiste jest, że będą robili coś CGI z Leią.


Od czasu jej śmierci do czasu premiery mieli prawie rok, żeby tak przerobić i przemontować film, żeby ją uśmiercić w EVIII.
Skoro tego nie zrobili i historia potoczyła się tak jak potoczyła to...

No widzisz? Będą robili "coś". Nie napisałem, że to ma być taka rola jak Lei czy tam Tarkina w "R1".

No ale cała sytuacja jest tak abstrakcyjno-absurdalna, że z rozkoszą przyjmę zakład Duży uśmiech
Wystarczy mi jedna klatka CGI, Ty obstawiasz, że zginie w napisach początkowych i już jej nie zobaczymy.

Skoro podobno nawet korporacja Disneya wydała jakiś komunikat to przecież stoję na straconej pozycji Uśmiech
Umowa stoi?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Premiera w maju czy grudniu 2019? Chyba mieli coś przesuwać, ale nie pamiętam.
Tak czy siak życzę Ci, żebyś dobrze wykorzystał pozostały czas Duży uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
[Obrazek: 200.gif]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jeszcze musicie obstawić, co musi zrobić przegrany Uśmiech

Odpowiedz
Warto tu wspomnieć 'prawie pewne' spekulacje o... scenie pogrzebu Hana.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ale jest różnica. Pogrzeb Lei to rzecz pewna aby oddać hołd aktorce. I aby fani i bohaterowie sobie popłakali.
Pytanie tylko czy postawa na kameralny pogrzeb czy poczekaja do obalenia First Order i zrobią wielką impreze.


Kurde, nie obecnie zadnej sagi filmowej/serii/serialu na którego/której finał czekałbym tak bardzo. To będa trudne 2 lata.

Odpowiedz
(18-12-2017, 00:24)OGPUEE napisał(a): Jeszcze musicie obstawić, co musi zrobić przegrany Uśmiech

No przecież już ustaliliśmy. Phil po prostu:
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Roboczy tytuł IX to Black Diamond.

Odpowiedz
XIX? Coś daleko wybiegają w przyszłość Język

Odpowiedz
Poprawione Uśmiech

Odpowiedz
(18-12-2017, 00:30)Kuba napisał(a): To będa trudne 2 lata.

Dla Abramsa na pewno. Tworzyć epizod, który w rzeczywistości ma pogrzebać trupa, jakim stała się ta trylogia. :/

Uhh.. I nie mówcie, że jest inaczej. Nawet Kennedy widzi, że Nowa Trylogia jest stracona. Gdyby było inaczej jej oczy nie zwróciłyby się tak szybko w stronę pomysłu Johnsona.  Bo chyba dostrzegliście, iż nie dość, że chcą się odciąć od szkaradztwa Abramsa, to w końcu planują to zrobić tak jak powinny powstawać EPVII-IX - czyli oddać to w ręce jednego człowieka, który przygotuje koncept fabularny na całość
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,010 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,326 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,943 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,188 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,721 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,651 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,428 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,980 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości