The Amazing Spider-Man 2 (2014)
Dawno nie było jakiś fotek związanych z tych filmem:

yyyyyy....
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
gdzieś w tle powinien być Giamatti z twarzą z plasteliny!

Odpowiedz
Spider-Man jako Strażak Sam. W sensie "Sam to ugaszę!"

Odpowiedz
Cieszy mnie to, że Sony chce pobić ilością humoru filmy MCU. Idą z fantastycznie odrodzoną serią Spider-Mana w zdecydowanie dobrym kierunku. Super fotka, film zapowiada się zajebiście.

Odpowiedz
Webb zdecydowanie wie co robi. To zdjęcie bardzo dobrze pasuje do Spider-mana (przynajmniej do tego, z którym ja kiedyś byłem 'zaznajomiony'). Już w pierwszej części dało się odczuć taki humor, więc nie wiem w czym problem.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Zwiastun zadebiutuje w sieci 5 grudnia
[Obrazek: BZ7ngnVCUAA5ejB.png]

Odpowiedz
Po tych wszystkich materiałach wydaje się że czeka nas duchowy spadkobierca "Spider-Mana 3". Miejmy nadzieję że zwiastun temu zaprzeczy.

Odpowiedz
Grevious, poprzesz te teorie jakimiś śladami argumentów?

Odpowiedz
Jest tu ich jakoś 16 stron :P

Odpowiedz
SM3 było gówniane nie przez zbyt dużą dawkę humoru, tylko natłok wątków i postaci.

Odpowiedz


Nie, w ogóle :)

Odpowiedz
SPIDER-MANY Raimiego ogolnie są slapstickowe i humorystyczne, więc do dziś nie kumam dlaczego dopiero wraz z trzecią przyszło oburzenie i czepianie się takich rzeczy, jak np. ten wyżej wrzucony taniec.

Odpowiedz
Przecież ta scena tańca jest zajebista. Ja się na SM3 świetnie bawię i nie rozumiem, czemu ludzie tak się spinają o te elementy KOMIKSOWE.

Odpowiedz
Srowe, nie komiksowe. :D To jest slapstick i komedia, zresztą dość charakterystyczne dla Raimiego.

Odpowiedz
Tego co zrobiono z Venomem nie wybaczę nigdy, wiązanie Sandmana z zabójstwem Bena było strasznie lipne, ale prawda jest taka, że na SM3 bawię się lepiej niż na poprzednich częściach.

Odpowiedz
Ja lepiej niż na nudnej 2 i słabiutkim TASM, ale pierwszy SM Raimiego jest do dziś niepobity (i chyba długo się to nie zmieni).

Odpowiedz
Pierwszy SM jest gówniany, TASM lepiej pokazuje geneze Pająka.

Odpowiedz
Trzy SM Raimiego nudne i głupie, 80% czasu to wątek romantyczny Peter i MJ, problemy w stylu M jak Miłość itp. Na koniec tańczący zły Peter, skopany Eddie / Venom i lokaj który jako jedyny znał przyczynę śmierci Normana, bo lekarze to w tym uniwersum idioci :).
Dla mnie SM Raimiego to taki sam poziom jak Batmany Schumachera.


Odpowiedz
wiemy, wiemy.

Odpowiedz
(27-11-2013, 23:39)Cyberman napisał(a): Pierwszy SM jest gówniany, TASM lepiej pokazuje geneze Pająka.

Lepiej pokazuje? W którym momencie, jak wszystko jest taśmowo robione za pomocą copy/paste.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) Pelivaron 227 35,260 01-05-2024, 02:42
Ostatni post: Mefisto
  Spider-Man Trilogy (2002-2007) Anonymous 213 48,797 17-03-2024, 09:26
Ostatni post: Pitero
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 174,363 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  Teenage Mutant Ninja Turtles (2014-2016) SonnyCrockett 630 78,754 16-12-2020, 03:21
Ostatni post: shamar
  I, Frankenstein (2014) Grievous 22 7,179 28-01-2014, 03:37
Ostatni post: Mefisto
  Spider-Man 3 (2007) Łukasz Waligórski 131 30,990 31-08-2013, 23:30
Ostatni post: Bogdan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości