The Amazing Spider-Man 2 (2014)
Spoko, spoko wiem, że to się może udać. Po prostu w tym jak na razie widzę największą potencjalną słabość filmu.

Zresztą tu nie chodzi tylko o ilość przeciwników.

-Wątek Petera na dobre wchodzącego w role superbohatera
-Dalsze prowadzenie jego relacji z Gwen
-Origin Max'a zamieniającego się w Electro
-Wątek Oscorp szpiegującego na Parkera
-Origin Goblina, wprowadzenie Harry'ego i fabularne powiązania z jego ojcem, który na pewno przez ekran przeleci
-Przynajmniej jeden sporawy konflikt z Giamattim, a być może też coś więcej, nakreślenie jakiegoś backgroundu. Porównanie ze Scarecrow'em chyba nietrafione, bo jego nie można uznać za jakąkolwiek istotną postać TDK. Facet miał chyba mniej niż minutę czasu ekranowego.
- Pewnie jakieś aluzje i budowanie podstaw pod Sinister Six.

Nie trzeba geniusza czy niewiadomo jakiego scenariusza by sprawić aby to wszystko ładnie ze sobą współgrało, ale o powtórkę z 3 Raimiego też łatwo, gdzie cały film był nierówny, narracyjnie rozklekotany i niezgrabny.

Ale to zwykłe obawy, nic więcej. Nie marudzę przed premierą i nie skreślam.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
3 część Raimiego padła* na grze aktorskiej (a raczej jej braku) - cokolwiek reżyser chciał pokazać przez bohaterów, aktorzy nie dali rady tego odtworzyć w żaden sposób. Jedynie Sandman był w miarę wyrazisty.

* - to jeden z głównych powodów, choć był i inne, ten w moim odczuciu zmasakrował trzecią część.
loading podpis...

Odpowiedz
[Obrazek: 58755.9.jpg]

Odpowiedz
(03-02-2014, 19:05)Phil napisał(a): Nowy świat, nowy Bruce (młodszy, taki który nigdy się nie zakochał, z firmą), brak nawiązań do poprzednich części (poza Alfredem i Gordonem, ale traktuję to jak obecność M w CR), pokazanie originu postaci.

I do tego Harvey Dent ma inny kolor skóry. Co, wybielił się po Returns? Phil dobrze mówi. Polać mu soczku, do ciężkiej kutfy, niech ktoś w końcu powie to głośno - Filmy Schumachera to pieprzony reboot.

Odpowiedz
Znowu dyskusja o tym? Ludzie dajcie spokój. Batman Returns to też w takim razie reboot, bo nawet Burton w dodatkach mówi że to nie miał być sequel (czy coś takiego).

Odpowiedz
Nie wiedziałem, że przeciwnikiem będzie też Beetlejuice :P.

Odpowiedz
Jaki Beetlejuice? To Billy Idol! :P

[Obrazek: B00005UOXL.01.LZZZZZZZ.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
[Obrazek: bannerrr.jpg]

Nadciąga kolejny trailer.

Odpowiedz
Tylko po co? Zaczyna mnie irytować kampania reklamowa tego filmu.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Dopiero teraz?:D

Odpowiedz
Dopiero dzisiaj miarka się przebrała:) Czekam na film, jestem ciekawy tego jak Webb to wszystko poukładał, ale nie chcę już widzieć nic związanego z tym filmem, aż do premiery:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nikt ci nie karze to oglądać, prawda?

Poza tym, nie zdziwiłbym się gdyby ten trailer zapowiedziano, a on wcale by nie wyszedł. To byłby już kolejny trolling marketingowy filmu w tym roku.

Odpowiedz
Cytat:Poza tym, nie zdziwiłbym się gdyby ten trailer zapowiedziano, a on wcale by nie wyszedł.
@Juby, ale Sony to nie FoX, a Webb to nie SInger :P

Tutaj nowy trailer:



Pomijając już wątpliwej jakości CGI, to podoba mi się. Na pewno mam większą ochotę obejrzeć to, niż nowego CA od Marvela.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Dokładnie.

Tylko chyba za bardzo hintują na
żeby naprawdę to zrobić :(

Odpowiedz
Hm, czy w sumie musimy pisać o
w spoilerach? Przecież chyba już każdy się tego domyśla i jest to już więcej niż oczywista oczywistość.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Nie zginie. To jest zabawa z fanami, ale już do tego stopnia nachalna, że zaskoczeni jej przeżyciem będą chyba tylko najwięksi naiwniacy.

Odpowiedz
Dla mnie to mało istotne czy zginie, czy też nie. Najważniejsze, aby w TASM3 pokazali MJ.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(24-02-2014, 21:46)Mierzwiak napisał(a): Nie zginie. To jest zabawa z fanami, ale już do tego stopnia nachalna, że zaskoczeni jej przeżyciem będą chyba tylko najwięksi naiwniacy.

A może właśnie o to chodzi, żebyśmy tak myśleli?
Bo na tę chwile byłbym bardziej zaskoczony jeśli jednak zginie :)

Odpowiedz
Czuję się jakbym obejrzał trailer jakiejś gry. Kolejny generic-comic-book-movie blockbuster za 200 milionów. Dziękuję, postoję.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Nowa fotka niebieskiego i chyba najlepsze z dotychczasowych ujęć jego kostiumu:
[Obrazek: zgcn.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) Pelivaron 227 35,260 01-05-2024, 02:42
Ostatni post: Mefisto
  Spider-Man Trilogy (2002-2007) Anonymous 213 48,797 17-03-2024, 09:26
Ostatni post: Pitero
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 174,363 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  Teenage Mutant Ninja Turtles (2014-2016) SonnyCrockett 630 78,754 16-12-2020, 03:21
Ostatni post: shamar
  I, Frankenstein (2014) Grievous 22 7,179 28-01-2014, 03:37
Ostatni post: Mefisto
  Spider-Man 3 (2007) Łukasz Waligórski 131 30,990 31-08-2013, 23:30
Ostatni post: Bogdan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości