Gotham Savior
Liczba postów: 1,253
Liczba wątków: 9
Cytat:niektórzy naprawdę są przekonani że zobaczą w kinie jak Bane łamie Nietoperza
Tzn. nie łudzę się, że Bane zrobi to identycznie jak w komiksie, ale dam sobie Jego pod nóż, że go komiksowo poturbuje - i dźwignię na kolanie zrobi :)
05-12-2011, 20:33
The Oilman
Liczba postów: 577
Liczba wątków: 0
The Dark Knight Widmo
"I have a competition in me. I want no one else to succeed. I hate most people." - Daniel Plainview
05-12-2011, 21:05
Dużo pisze
Liczba postów: 359
Liczba wątków: 1
Dr Leonid Pavel zaginął.
08-12-2011, 02:27
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Jak dla mnie rewelacja:
10-12-2011, 22:45
Stały bywalec
Liczba postów: 13,459
Liczba wątków: 77
Zajebisty.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
10-12-2011, 22:47
Gotham Savior
Liczba postów: 1,253
Liczba wątków: 9
O ja pierdziulę - plakat w pytę! Szkoda, że nie nadaje się na rozciągnięcie, ustawiłbym go sobie na tapetę.
10-12-2011, 22:55
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
Przepraszam za tego posta, nasłuchałem się rapu. ;) A plakat już na tapecie, dzięki Mierzwiak. Rozumiem, że na dniach powinien być trailer, co nie?
10-12-2011, 23:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2011, 23:05 przez Pitero.)
Red Crow
Liczba postów: 12,705
Liczba wątków: 50
Nic nowego nie napiszę - znakomity, mega-klimatyczny plakat.
10-12-2011, 23:21
Gotham Savior
Liczba postów: 1,253
Liczba wątków: 9
@ Mierzwiak; wielkie dzięki!
10-12-2011, 23:23
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Nożkurważ... O take plakaty zawsze walczyłem. A tak na serio to super plakacik w klimacie okładek batmańśkich
Aż mi się przypomniało jak fajnie ktoś przerobił na gif tą okładkę:
http://www.haloandsprocket.com/BDKR1.gif
11-12-2011, 00:04
Dużo pisze
Liczba postów: 641
Liczba wątków: 3
(10-12-2011, 23:00)Mierzwiak napisał(a): Proszę bardzo: http://www.thedarkknightrises.com/images/bg3.jpg :)
NolanFans.com aż wrze od przewidywań względem premiery drugiego trailera. Jakby to nie brzmiało...
Sam jestem ciekaw, jaką taktykę obierze WB tym razem. Najczęściej wypuszczają trailery w poniedziałki, po otwarciach swoim filmów, by zainkasować jak najwięcej pieniędzy z ludzi mających dodatkowy powód, by pomknąć do kin (pamiętam tweet JGL-a; coś w deseń "Kto z was wybiera się dzisiaj, by obejrzeć teaser TDKR, er, um, to znaczy finał Pottera?"), ale np finalny trailer "Incepcji" ujrzał światło dzienne już w piątek. Oficjalnie, przez viralową stronę. Jak wykazało drobiazgowe śledztwo największych nerdów, plakaty zazwyczaj ukazywały się w poniedziałki, tak więc pochędożyli schedule. Czyżby jednak kolejna sobota? :P W dodatku niezbitym dowodem w tej sprawie zdaje się być ekstrakcja danych z oficjalnej strony, a mianowicie:
"<li style="display:none"><a href="#" id="play-trailer2" rel="1">Trailer 2</a></li>". Przymiarki do implementacji?
Mogą chcieć upiec dwa nietoperze przy jednym ogniu - większość osób wyprawi się na SH2 w czwartkowy wieczór czy piątek, a oni wypuszczą to w sobotę, by zapobiec śmigającym po sieci bootlegom.
... Ależ ze mnie bezwstydny geek!
11-12-2011, 01:50
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Oh Scheiße! Plakat świetny i nie każde moje dalsze słowa są tu zbędne.
11-12-2011, 02:06
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Trochę za dużo syfu na tym plakacie i mało widać.:) Ogólnie wymowa fajna, ale to kolejna pozycja na listę z pakerami pokazującymi plecy. Netoperz był fajniejszy.:)
11-12-2011, 10:27
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
A mnie się ten plakat nie podoba. Jest zbyt łopatologiczny. Nie ma tu nic oryginalnego, intrygującego, nie jest też jakoś świetnie wykonany (wygląda wręcz trochę jak fanart).
11-12-2011, 12:18
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Niby fakt, że było milion trzysta plakatów z plecami, ale ten ma naprawdę klimat. Po za tym plakat sam w sobie mnie intryguje. I o to chyba chodzi. Tak jak dawniej to właśnie plakat, a nie trailery, których też tyle nie było, miał zachęcić na wypad do kina, tak właśnie ten mnie zachęca. Nawet bardzo :)
11-12-2011, 15:21
Nowy
Liczba postów: 614
Liczba wątków: 0
Problemem tego plakatu z plecami jest to, że jebie komputerem na kilometr.
To wyglada jak stopklatka z gry.
11-12-2011, 20:40
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Plakaty robione w photoshopie walą komputerem? Niemożliwe.
11-12-2011, 21:00
Dużo pisze
Liczba postów: 497
Liczba wątków: 1
Zwróciliście uwagę, że maska pochodzi ze stroju z pierwszego filmu, a nie z TDK?
11-12-2011, 21:35
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,507
Liczba wątków: 30
Też nie wiem czym tu się podniecać. Przeciętny plakat z durnym taglinem, z dupy pasującym do tytułu.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
11-12-2011, 23:13
|