01-05-2012, 08:50
|
The Dark Knight Rises (2012)
|
|
Bo ktoś celuje mu w głowę od tyłu :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
01-05-2012, 08:51
Bardzo ciekawie to wygląda. Nolan najwidoczniej zrezygnował z łamania kręgosłupa Batmana i wybrał fizyczne i psychiczne znęcanie się na Wayne'ie. Chętnie ujrzę jak zrobiono jego wielki comeback i pojedynek z ostatnim bossem. A może być ciekawy, bo Nolan najwidoczniej poprawił się w ukazywaniu scen walki.
Jeśli o mało znaczące szczegóły chodzi, to maska Kobiety Kot prezentuje się słabo. Pewnie i tak w trakcie oglądania filmu przywyknę.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church
01-05-2012, 09:25
Trailer OK, przez mazgajów jojczących na głos Bane teraz brzmi nędznie. Catwoman wygląda idiotycznie.
01-05-2012, 09:38 (01-05-2012, 09:38)Craven napisał(a): Trailer OK, przez mazgajów jojczących na głos Bane teraz brzmi nędznie. Catwoman wygląda idiotycznie. Co do Catwoman to się nie zgodzę, wygląda ok, ale Bane ... matko co on jest angielskim kamerdynerem ? No ludzie jak można było tak spaprać jego głos. Sam film - wygląda to lepiej niż myślałem. 01-05-2012, 09:56
"Nolan najwidoczniej zrezygnował z łamania kręgosłupa Batmana i wybrał fizyczne i psychiczne znęcanie się na Wayne'ie".
Może filmowy Bane będzie łamał Batmana za pomocą teatralności :) :), zamiast zrobić to http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8a/Bane_breaks_Batman.png 01-05-2012, 10:45
Nie ma to jak mieć taki materiał i nakręcić film wizualnie przypominający pierwszy lepszy sensacyjniak odwalony na pół gwizdka. Jak na razie do BB nie ma startu - przynamniej tak się wydaje.
01-05-2012, 10:48
Trailer ---> MOC
Cytat:film wizualnie przypominają cy pierwszy lepszy sensacyjniak odwalony na pół gwizdka Okulista piętro wyżej :) 01-05-2012, 12:07
Gdybym miał porównywać trailery wszystkich trzech filmów, to powiedziałbym że zapowiada nam się najlepszy Batman Nolana. Dla mnie bomba, fajna zmiana klimatu (zima!), Bane budzi respekt, a Catwoman wygląda 10 razy lepiej niż na fotkach, choć już wcześniej nie miałem zastrzeżeń do jej wyglądu.
01-05-2012, 12:20 (01-05-2012, 09:38)Craven napisał(a): Trailer OK, przez mazgajów jojczących na głos Bane teraz brzmi nędznie.Cały czas mam nadzieję, że to wina kiepskiej jakości audio, a nie prawdziwy głos Bane'a... przecież tego nie da się słuchać, to jest poziom polskiego dubbingu, normalnie jak Avengers. 01-05-2012, 12:25
Oryginalny głos aktora (Tom Fucking Hardy), jego interpretacja roli przedstawia ten sam poziom co jakiś polski dubbing nagrany do trailera? Dostajesz nagrodę za porównanie z dupy roku.
Gdyby ktoś chciał tutaj linki do werji quick time HD: http://www.davestrailerpage.co.uk/ 01-05-2012, 12:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2012, 13:02 przez Mierzwiak.)
Zdajesz sobie sprawę, że poprzednio głos Bane'a brzmiał dużo lepiej? Teraz to jest jakaś popierdółka, a nie Bane.
01-05-2012, 13:01
Nie brzmi Mierzwiak. Jest wyczyszczony, tamten był ładnie stłumiony i niski, a ten jest dziwny.
Za to Batman charczy jak wcześniej :) 01-05-2012, 13:04
Skoro już jesteście tacy dokładni to jego drugi tekst z nowego trailera brzmi inaczej jak pierwszy, ergo mamy trzy różne głosy. Straszne.
01-05-2012, 13:11
Głos Bane'a to jeden z najzajebistszych ruchów ze strony Hardy'ego, próbującego po swojemu zinterpretować niejednoznaczną postać. To jest coś tak innego, a jednocześnie mieszczącego się w akceptowalnych granicach, że jestem autentycznie pod wrażeniem. Wielkie bydlę posługujące się nienagannym angielskim podczas łamania człowieka jak zapałkę - jak to się może nie podobać? Teraz tylko czekać na jakieś dobre teksty od Bane'a.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church
01-05-2012, 15:20
Głos faktycznie z dupy - i bynajmniej nie z uwagi na akcent, tylko intonację. Pobodny niesmak wywołuje u mnie głos amerykańskiej Lisbeth - po prostu na maksa nieprzekonujący.
Na drugim miejscu latające jebadło - jakby urwało się z planu Total Recall AD 2012 - bleh. Poza tym trailerek spoko - zapowiadałby się mega film, gdyby nie jeden drobny detal, który może położyć całość i tak, to ranking wiekowy. Mroczny klimat, okładanie się po mordach, mordowanie niewinnych i taki gość, jak Bane, a wszystko zapewne bez kropli krwi i grzeczniutko - oj, może boleć. Chyba, że MPsrAA będzie łaskawe. Poczekamy, zobaczymy. Niemniej klimacik spoko.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 01-05-2012, 15:38 Cytat:Na drugim miejscu latające jebadło Czy ktoś mnie oświeci skąd wywodzi się ten idiotyczny zwrot na który trafiam tylko i wyłącznie na tym forum, mniej więcej od czasów pierwszych zwiastunów do Avatara? :) Co do głosu Bane'a w tym zwiastunie nie wypada najszczęśliwiej (w prologu był super), bo jest jakoś za bardzo wysunięty na pierwszy plan, ale wynika to chyba z tego jak jest skonstruowana cała warstwa dźwiękowa tego zwiastuna (ogólnie wszystko jest cicho na początku). 01-05-2012, 15:44
No dla mnie ten głos brzmi, jakby wypowiadał go ktoś inny.
A co do zwrotu: jebadło = chuj wie co (no bo kto powie, co to kurwa jest? tylko bez odpowiedzi typu Batwing, Batplane, Batx) :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 01-05-2012, 15:47
Wysunięcie na pierwszy plan głosu Bane'a odczuwalne, ale myślę że obecne tylko w trailerze, żeby nikt nie narzekał na niewyraźne wypowiedzi. Spodziewam się, że w filmie będzie znacznie lepiej.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church
01-05-2012, 15:50 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy] | military | 945 | 197,542 |
31-08-2025, 12:34 Ostatni post: Krismeister |
|
| The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] | Gieferg | 1,365 | 243,414 |
16-01-2025, 23:56 Ostatni post: Gieferg |
|
| The Amazing Spider-Man (2012) | koronex1989 | 905 | 192,567 |
20-06-2023, 20:11 Ostatni post: Paszczak |
|
| [oddzielony] The Dark Knight Rises (2012) | Arahan | 0 | 571 |
21-07-2010, 17:13 Ostatni post: Arahan |
|
| The Dark Knight (2008) | Łukasz Waligórski | 1,212 | 208,922 |
16-08-2008, 16:11 Ostatni post: Jakuzzi |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |







