Stały bywalec
Liczba postów: 2,545
Liczba wątków: 17
Cytat:IMAGINE THE FIRE. IMAGINE THE FIRE do kroćset fur beczek!
Dobry utwór, ale ja właśnie się zakochałem w Gotham's Reckoning, czyli na stówę temacie Bane'a. Kapitalny utwór! No i słychać w nim wyraźnie ten słynny chóralny motyw znany z trailerów.
10-07-2012, 18:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012, 18:33 przez Bogdan.)
Stały bywalec
Liczba postów: 779
Liczba wątków: 1
(10-07-2012, 18:25)Bogdan napisał(a): Cytat:IMAGINE THE FIRE. IMAGINE THE FIRE do kroćset fur beczek!
Dobry utwór, ale ja właśnie się zakochałem w Gotham's Reckoning, czyli na stówę temacie Bane'a. Kapitalny utwór! No i słychać w nim wyraźnie ten słynny chóralny motyw znany z trailerów.
I ja również, zdecydowanie najlepsza piosenka z całego OST. A co do samej płyty to po pierwszym przesłuchaniu jest całkiem fajnie, ale liczyłem na coś więcej. O wiele więcej. Póki co OST z TDK jest dla mnie lepszy. Zobaczymy czy to się zmieni po kilku kolejnych odsłuchaniach.
10-07-2012, 19:07
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Podoba mi się, ale też nie usłyszałem tam niczego na poziomie niektórych kompozycji z TDK. 15. Rise oczywiście świetny. Pierwszy i trzeci też fajne.
No i niestety Bane chant też wypada blado. Wciąż najlepiej brzmi tu:
No albo po prostu luzem:
10-07-2012, 19:36
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012, 19:38 przez Craven.)
Deputy US Marshal
Liczba postów: 7,026
Liczba wątków: 15
#!
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
10-07-2012, 20:30
Red Crow
Liczba postów: 12,705
Liczba wątków: 50
But w mordę na końcu - dobre!
10-07-2012, 20:33
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012, 20:33 przez nawrocki.)
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Moją uwagę zwrócił tyłek Hathaway, jakbym znowu w Mass Effect grał.
10-07-2012, 22:04
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Klip w stylu komedii... tego nikt nie podejrzewał, że film będzie miał więcej pseudokomediowych scen niż poprzednie?
Porażka.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
10-07-2012, 23:25
Stały bywalec
Liczba postów: 13,465
Liczba wątków: 77
Kwestia doboru scen i montażu. Można przecież zrobić coś takiego:
A z Transformersów (wszystkich trzech) w zwiastunach kipiało powagą i brakiem slapsticku. Jak było w rzeczywistości? Każdy wie. I w ogóle w BB i TDK też było kilka scen rozluźniających, więc ten zabieg w TDKR nie powinien dziwić.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
11-07-2012, 15:58
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Ale ja się pytam: po co taki klip?
Ależ wiem, że w BB I TDK były i to mnie martwi. Bo one nie były fajne. :wink
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
11-07-2012, 18:40
To niezdrowe, ale zwiastun nr.3 oglądam codziennie po 6-7 razy i jestem tak nagrzany, że eksploduję. Bilety na 27 do IMAX KTW już zamówione :D
13-07-2012, 13:47
Nowy
Liczba postów: 161
Liczba wątków: 0
O, to już można zamawiać? Super :)
13-07-2012, 17:01
Stały bywalec
Liczba postów: 1,858
Liczba wątków: 48
Ktoś się wybiera na nocny pokaz do warszawskiego IMAXa w nocy z 26 na 27-ego? Bo ja chyba się skuszę, chociaż szkoda, że się zaczyna dopiero o 0:45, mogę nie wytrwać tych 3 godzin. Dlatego na wszelki wypadek mam też rezerwację na następny dzień na 15 :)
13-07-2012, 17:15
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
Czuję, że film skosi conajmniej 2 miliardy dolców. nawet w polsce licze na wielki sukces
13-07-2012, 23:40
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Czytam sobie zaległe posty z tego tematu i chętnie skomentowałbym oznaki braku mózgu o co niektórych delikwentów, ale nie, to zbyt zabawne :)
Nie lubię słuchać całych soundtracków przed filmem, bo muzyka filmowa działa dla mnie przede wszystkim w połączeniu z obrazem lub już po obejrzeniu filmu, gdy przed oczami stają konkretne sceny. Póki co podoba mi się bardzo bardzo, ale wiadomo, ostateczna ocena będzie po seansie.
(11-07-2012, 18:40)shamar napisał(a): Ale ja się pytam: po co taki klip?
Po to żeby sprzedać film jak największej liczbie ludzi. Wiesz co to takiego marketing?
14-07-2012, 16:25
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
(14-07-2012, 16:25)Mierzwiak napisał(a): Po to żeby sprzedać film jak największej liczbie ludzi. Wiesz co to takiego marketing?
Tzn. że dany człowiek widząc ten jeden, jedyny klip pójdzie do kina na komedie Batman?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
14-07-2012, 18:43
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Są gusta i guściki. Niektórzy oczekują od blockbusterów tego, by były zabawne, może to też bardziej zachęcić rodziców by zabrać na film dzieci.
14-07-2012, 19:01
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Ale to jest 1 spot. Jeden. (chyba, że coś przegapiłem). Jeden spot na 20 (?) spotów i trailerów, który jest "komediowy". Wierz mi, to jest całkowicie bez sensu. To jakby ktoś tam z ekipy się wkręcił -
"hej, mogę se zrobić 1 spota w stylistyce komediowej? Mogę? No co wam zależy?". Takie wyłamanie w kampanii nie dość, że nie trafi do ludzi, to będzie nawet niezauważone.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
14-07-2012, 23:55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012, 23:56 przez shamar.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Zachowujesz się jakbyś po raz pierwszy w życiu zetknął się z czymś takim jak spot tv. Polecam ci zrobić research i pooglądać sobie spoty do Batman Begins albo TDK. Albo do jakiegokolwiek innego blockbustera. Schemat jest zawsze ten sam.
14-07-2012, 23:58
Dużo pisze
Liczba postów: 359
Liczba wątków: 1
Cytat:Takie wyłamanie w kampanii nie dość, że nie trafi do ludzi, to będzie nawet niezauważone.
Oczywiście, że zostanie zauważone - właśnie dlatego, że ten spot jest inny, niż wszystkie pozostałe.
Shamar, Twoje zarzuty dotyczące kampanii marketingowej TDKR są momentami tak absurdalne... Czasem myślę, że nie ma opcji, że Ty MUSISZ być trollem.
15-07-2012, 00:08
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Sam jesteś trollem. Ja niby czemu? Że poruszam kwestie, których inni nie poruszają?
Ty zauważyłeś i grupa fanbojów (na całym świecie) łykających każdy jeden spot czy zdjęcie. A dla zwykłego śmiertelnika będzie niezauważony bo... tu uwaga... zwykły śmiertelnik nie śledzi każdego spotu i nie rozkłada go na czynniki pierwsze.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
15-07-2012, 13:10
|