The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
Ej, na jakim modemie oglądacie filmy? U mnie to się ładuje chyba sekunda na godzinę...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Słyszałem, że El-Gaz sprzedaje już dwójkę.

Odpowiedz
Ale, że Arnold będzie teraz dobrym terminatorem?! Czego to w Holly nie wymyślą. Oczko

Tak to jest jak się robi sequele po latach.

A CGI z T2 w 1991 było lepsze od większości blockbusterów z ubiegłego roku.

Odpowiedz
Za dużo pokazali... Okazuje się, że przeciwnikiem jest jakich chudy leszcz w przebraniu policjanta.
A tak w ogóle, to tylko moja kinówka zwalona? Bo przewijałem w kilku miejscach i sceny są całe niebieskie a na tym zwiastunie som normalne kolory Smutny


welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jak ja się ciesze, że przed pierwszym seansem nie wiedziałem o tym filmie NIC poza tym, że w jedynce (której wtedy jeszcze nie widziałem) Arnold był robotem-mordercą z przyszłości. Przecież ten zwiastun tak samo psuje film jak zwiastuny Salvation czy Genisys.

Odpowiedz
A ja miałem kapę bo liczyłem, że będzie ta scena jak go budują. Wtedy znałem ją z teledyska Gunsów.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(20-01-2017, 21:44)Gieferg napisał(a): Jak ja się ciesze, że przed pierwszym seansem nie wiedziałem o tym filmie NIC poza tym, że w jedynce (której wtedy jeszcze nie widziałem) Arnold był robotem-mordercą z przyszłości. Przecież ten zwiastun tak samo psuje film jak zwiastuny Salvation czy Genisys.

Tia. Tak samo. Spoilerując "twist", który wychodzi na jaw w... 28 minucie filmu! Normalnie nie było już sensu oglądać całości.

Poza tym, proponuję spróbować zmontować 2minutowy trailer, który tego nie zdradza. TO NIEMOŻLIWE! To tak jakby zrobić trailer do Titanica bez katastrofy statku. A nawet jeśli w jakiś sposób by się to komuś udało, to zniekształcałoby to obraz filmu.
No i przy statusie Arnolda jako pozytywnego bohatera kina akcji w 1991 nie mogli tego inaczej reklamować.

Odpowiedz
Nie ma znaczenia w której minucie. Zabierając się za film spodziewałem się Arnolda w roli złego Terminatora. Zaskoczenie było spore.

Odpowiedz
Oczywiście, że da się zrobić zwiastun nie zdradzający celu Arnolda. Wiem, bo sam taki zrobiłem jak się bawiłem w takie rzeczy w liceum Uśmiech Niestety przepadły te wszystkie cudowne dzieła.

Zresztą nazywanie tego twistem w cudzysłowie jest trochę nie na miejscu, bo sam Cameron ewidentnie do spotkania terminatorów prowadzi narrację tak, że nie ma żadnych przesłanek ku temu, żeby mieć Arniego za dobrego gościa.
.

Odpowiedz
(21-01-2017, 00:25)srebrnik napisał(a): Oczywiście, że da się zrobić zwiastun nie zdradzający celu Arnolda.

Dajesz.

Moja dziewczyna po raz pietwszy oglądała te filmy ze mną, w lipcu w 2015. Gdy Arni powiedział Get Down i osłonił Johna, powiedziała, że właśnie tak podejrzewała. Arni nikogo do tej pory nie zabił, nie wyglądał tak złowieszczo jak w jedynce, a ten drugi miał posępniejszą muzykę. Żadnych przesłanek, mówisz?

A tak w ogóle to obczajcie Teaser i środkowy zwiastun. Zajebiste. T2 miał jedną z najlepszych kampanii trailerowych jaką znam!

Odpowiedz
Ok. Wyzwanie przyjmuję, ale nie mówię, że bardzo szybko to rozwiążemy.
.

Odpowiedz
http://movieweb.com/terminator-reboot-director-tim-miller-producer-james-cameron/ !!!
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Tylko pod warunkiem, że Cameron będzie rzeczywiście sprawował jakąś władzę na tym projektem. I w sumie byłoby to całkiem ciekawe spojrzenie na serię, gdyby Cameron zdecydowałby się kręcić to bez Arnolda (może jako spin-off?).
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Niech to będzie "Terminator 2029" ignorujący wszystko co wyszło po T2. Cameron sprawujący nad tym kreatywną kontrolę, Tim Miller jako reżyser też mi pasuje. Kurde, gdyby taki scenariusz miał miejsce, to zacząłbym się jarać. Ale na chwilę obecną to jednak trochę mało. Raz, że prawa wracają do Camerona dopiero w 2019, a dwa, że tempo jego pracy do najszybszych nie należy :/

Odpowiedz
Ale czemu akutat Miller? Czym ten wybór jest podyktowany, Cameron wylosował to nazwisko spośród trzydziestu innych?

Odpowiedz
Może Cameron dostrzegł w nim szacunek i zrozumienie dla materiału źródłowego którym obraca, coś czego brakowało poprzednikom. Plus to wreszcie reżyser na absolutnym topie, mogący przebierać w propozycjach, czego nie można było powiedzieć o Mostowie, McG i Taylorze.

Odpowiedz
Jeśli już to wolałbym kogoś z jakimś konkretnym stylem, bo nie widzę w nim niczego co wyróżniałoby go na tle innych rzemieślników, no ale ta seria jest dla mnie martwa więc nawet gdyby sam Cameron miał to reżyserować to i tak wzruszyłbym ramionami.

Jeśli ten film w ogóle powstanie, to będzie już CZWARTY powrót tego cyklu. Może tym razem się przyklei i nie odpadnie?

Odpowiedz
(21-01-2017, 12:08)szopman napisał(a): http://movieweb.com/terminator-reboot-director-tim-miller-producer-james-cameron/ !!!


Nie chcę być niegrzeczny ale... NA CH*J TO KOMU?
Obecna epoka filmowa będzie nazywana epoką rimejków, rebutów, żerowaniu na nostalgii.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Nie chcę być niegrzeczny ale... NA CH*J TO KOMU?
Na gówno Duży uśmiech . Twórca serii i reżyser dwóch epickich, arcy-genialnych filmów z tej serii chce wrócić do ego cyklu, więc to jest super świetna wiadomość Uśmiech Może w końcu dostaniemy godną kontynuację cyklu? Uśmiech Cameron ma u mnie ogromny kredyt zaufania jeśli chodzi o Terminatora ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ten człowiek chwalił "Genisys" a tutaj użyczy nazwiska dla reklamy filmu bo odzyska prawa do marki i będzie trzepał kasiorę. Poza tym od "True Lies" nie nakręcił niczego dobrego a wręcz dziecinnieje na starość. Dodaj do tego rozbuchane ego.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminator Salvation (2009) reż. McG Oconnel 1,898 138,191 26-05-2023, 22:31
Ostatni post: shamar
  Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller Pelivaron 1,582 165,268 30-12-2022, 12:22
Ostatni post: Bucho
  Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow Mental 257 48,996 07-01-2020, 02:24
Ostatni post: shamar
  Plebiscyt - najlepszy Terminator Juby 48 8,321 18-11-2019, 14:41
Ostatni post: Gieferg
  Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor Juby 1,668 265,107 15-11-2019, 14:08
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości