http://www.slashfilm.com/christopher-eccelston-thor-2-villain/
03-08-2012, 02:40
|
Thor (2011)
|
|
Co prawda, Mads Mikkelsen odszedł z projektu na rzecz serialowego Hannibala (ekhm, really, Mads?), ale na jego miejsce prawdopodobnie wejdzie... Doktor Who! Czyli Christopher Eccleston! Jestem nie mniej szczęśliwy, a może nawet bardziej. Dobrze byłoby zobaczyć Ecclestona w wysokobudżetowym filmie akcji jako złoczyńce!
http://www.slashfilm.com/christopher-eccelston-thor-2-villain/ 03-08-2012, 02:40
Może Mads Mikkelsen miał po prostu dość, że w USA oferują mu właściwie tylko role villainów? ;)
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast
03-08-2012, 03:09
Widocznie wolał być Hannibalem Lecterem niż jakimś mrocznym elfem w rajtuzach :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 03-08-2012, 10:58
Lecter to przynajmniej tola tytułowa ;)
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast
03-08-2012, 15:22
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 03-09-2012, 22:13
http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Wielka+bitwa+na+planie+%22Thora+2%22-88771
Fotki z drugiej części, z planu. Gromada ludu, wybuchy, koniec i sztuczne zbroje, chociaż nie aż tak rażące w oczy jak w części pierwszej. 11-09-2012, 11:11
Trzeci seans, naprawdę?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 10-01-2013, 18:41
O trzy za dużo :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 10-01-2013, 21:25
Myślałem, że to tylko ja tak potrafię czasem marnować czas, ale nawet trzepiąc konia czuję się bardziej produktywny od trzeciego seansu Thora :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 10-01-2013, 22:00
szkoda kasy, bejbe :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 10-01-2013, 23:12
mówisz o walizce? przecież to sprawa dalej w toku
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 11-01-2013, 01:46 (10-01-2013, 22:58)Phil napisał(a): Mam na BLU, chłopaczki :). I bardzo słusznie. Ja również. A będąc po trzech seansach też lubię film znacznie bardziej niż po pierwszym. 11-01-2013, 12:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2013, 12:30 przez Gieferg.) (11-01-2013, 07:23)Phil napisał(a): Mówię o filmach z tego uniwersum. no, ale pakiet jeszcze nie wyszedł pod takim tytułem - chyba, że kupiłeś wszystkie osobno i teraz szpanujesz samym Thorem :P (11-01-2013, 12:30)Gieferg napisał(a): I bardzo słusznie. Ja również. kurczę, ta choroba się rozszerza!
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 11-01-2013, 15:38
Ale w czym problem? MCU oznacza filmowe uniwersum marvela, świat/serię filmów, nazwa (wciąż niewydanego) wydania zbiorczego jest taka nie bez powodu.
Mi z całego MCU szkoda kasy było tylko na DVD->BLU upgrade TIH (bo raz, że film średni, dwa, że i tak wydaje się być dosyć oderwany od całości). Oba Iron Many wymieniłem, a resztę filmów kupowałem od razu na blu. 11-01-2013, 15:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2013, 15:59 przez Gieferg.)
Zrobiłem sobie maraton Phase One i ocena dwóch produkcji wzrosła, w tym właśnie Thora. Owszem, kiczowatość Asgardu i samego filmu dalej mnie nieco kłuje, jest trochę słabych scen i generalnie całość lekko bezpłciowa, ale podoba mi się aktorstwo i chemia między postaciami, humor na plus oraz cała intryga, tudzież motywacja postaci mnie przekonują. No i jakoś lepiej mi się oglądało po prostu.
7 / 10
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 18-04-2013, 19:52 I tyle w temacie. Ten film to idealny "Thor". Idealny! Nie dało się tego zrobić lepiej, a soczystość, chemia między postaciami i urok kiczowatej, ale naprawdę klasycznej opowiastki najlepszy w superhero od czasów "Supermana" Donnera. Właśnie z dziewczyną oglądałem wszystkie filmy z phase one. I mocniej ściskała mnie na kilku scenach: tej powyżej, na scenie, jak Stark w "Iron Man" mówi Pepper o swojej przemianie. Ale mimo wszystko - na kobiety najbardziej działa Thor. 8/10
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.
03-05-2013, 15:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2013, 15:56 przez EL-Kal.) |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Thor: Love and Thunder (2021) | Mierzwiak | 485 | 55,048 |
07-06-2023, 12:19 Ostatni post: shamar |
|
| Thor: Ragnarok (2017) | Grievous | 566 | 85,683 |
10-07-2021, 01:53 Ostatni post: Rozgdz |
|
| Captain America: The First Avenger (2011) | EL-Kal | 266 | 84,074 |
18-03-2019, 20:38 Ostatni post: Martinipl |
|
| Thor: The Dark World (2013) | Bogdan | 394 | 80,714 |
22-02-2018, 23:11 Ostatni post: Juby |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |