Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Thor: Ragnarok (2017)
Oby nie. Nie chcialbym stracic do Gunna szacunku :)

Odpowiedz
No Ultron slabiutki jest raczej (poza scenami w domu Hołkaja), a wiec mocno prawdopodobne.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Lepszy niż większość filmów MCU.

Odpowiedz
"Thor: Ragnarok" jest świetny, kolorowy, ale nie ma tutaj rewolucji na miarę pierwszych "Strażników...". Cieszy mnie, że wreszcie oglądamy solowy film o Thorze, który ma własną tożsamość i pokazuje na ekranie "Potężnego Thora", który naprawdę ma solidnego powera. Wbrew obawom nie jest to w ogóle podjazd pod kolejne Awendżersy, kanon MCU baraszkuje sobie tylko rozkosznie gdzieś na trzecim, czwartym planie i pozwala głównemu wątkowi pokazać pazurki. Świetnie że Taika Waiti mógł rozwinąć skrzydła i nie podzielił losu Edgara Wrighta. Film nie jest komedią, ale ma wiele naprawdę zabawnych momentów i kilka odważnych gierek słownych, że nie wspomnę na nieformalną nazwę pewnego portalu... Ale sami to zobaczycie :) Więcej napisać nie mogę, bo urwą mi jaja. Peace!

Odpowiedz
Wow! Czy jest ostatnio jakiś lepszy użytkownik na tym forum od zombie_sidekick? Nie wydaje mi się. ;)

Kolejna recenzja przedpremierowa i - co najważniejsze - nakręcająca na film, ale bez niepotrzebnych spoilerów. Szanuję <piona>

Obawiałem się czy trochę film nie skręci w stronę komedii, ale po Twojej opinii widzę, że niepotrzebnie. 

Odpowiedz
(12-10-2017, 14:21)Maćko napisał(a): Obawiałem się czy trochę film nie skręci w stronę komedii, ale po Twojej opinii widzę, że niepotrzebnie. 

Oczywiście występuje tutaj "Typowy Marvel", czyli poważne fragmenty/teksty są przełamywane jakimś głupim wtrętem, ale mimo wszystko jest to wciąż przygodowe science-fiction z elementami komediowymi, a nie komedia pełną parą (coś tam mówili podczas produkcji, że to może być komediowe kino drogi - nie zauważyłem tego). Czyli bardziej "Strażnicy...", niż "Ant-Man".

Odpowiedz
(12-10-2017, 14:21)Maćko napisał(a): Wow! Czy jest ostatnio jakiś lepszy użytkownik na tym forum od zombie_sidekick? Nie wydaje mi się. ;)

Zombie już ze dwa filmy hajpował a potem okazało się, że to od biedy średniaki ;)

Podstawili go kiniarze, żeby ludzi naganiał ;)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Nie będzie żadnych pokazów przedpremierowych w Heliosie, CC itd.? :/
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(12-10-2017, 14:29)Negatywny napisał(a):
(12-10-2017, 14:21)Maćko napisał(a): Wow! Czy jest ostatnio jakiś lepszy użytkownik na tym forum od zombie_sidekick? Nie wydaje mi się. ;)

Zombie już ze dwa filmy hajpował a potem okazało się, że to od biedy średniaki ;)

Podstawili go kiniarze, żeby ludzi naganiał ;)

Ja tam nie wiem, mi się wszystkie hajpowane przez niego filmy podobały (mniej lub bardziej). Zresztą zombie nigdy nie dawał ocen i nie przesadzał z hurraoptymizem, więc dla mnie spoko.

Ale może Twoja teoria jest prawdziwa. ;)

Odpowiedz
Wszędzie piszą że to autentyczna komedia. Komu wierzyć? :)

Odpowiedz
(12-10-2017, 14:54)Mierzwiak napisał(a): Wszędzie piszą że to autentyczna komedia. Komu wierzyć? :)

Ludzie usłyszą kilka żartów i od razu wariują :) Wiadomo, Grandmaster jest czadowo odczapowany, Korg skradnie Wasze serca, zaś całe wprowadzenie Karla Urbana to beczka śmiechu, aaaale mimo wszystko uważam, że nie jest to przede wszystkim komedia, ale po prostu superbohaterskie przygodowe s-f.

Ach, no i nie jestem podstawiony, od dawna mam tu konto, ale nie będę ukrywał, że kocham kino i łatwo się zachwycam. "Dunkierka" naprawdę mi się podobała :-)

Odpowiedz
Ile razy Hela zatrzymuje młot Thora w filmie? Bo na poprzedniej stronie na jakimś polu gdzie jest też Loki i Thor widzę nie jest mocno zdziwiony a w pierwszym trailerze złapała i zniszczyła i wtedy miał zdziwko na twarzy czy nie?

Odpowiedz
http://www.bbfc.co.uk/releases/thor-ragnarok-film-0

Approved Running time 130m 21s

----

A podobno miał być taki krótki?

Odpowiedz
Dłużyzna!

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
[Obrazek: a76b4b61c5ef17a20425520c2124d40e9d390fa4.jpg?mw=600]
[Obrazek: a54d2a49702d0bfb81727e14ff74675c572275ed.jpg?mw=600]

Które aktualne? Drugie, nie?

Odpowiedz
Możliwe, że oba. Coś takiego sugerował opis, na jaki trafiłem gdzieś tam.
.

Odpowiedz
Mecz i rewanż? :) Dobra, bez spoilerów.

Odpowiedz
Bez bez. Nie wiem kompletnie o co chodzi. To tylko jakaś lekka sugestia. Sam nie chcę wiedzieć.
.

Odpowiedz
http://comicbook.com/marvel/2017/10/12/thor-ragnarok-chris-hemsworth-thor-haircut/

Cytat:"It was partly due to I didn't want to spend two hours in hair and makeup putting a wig on," Hemsworth said.
Oh, fuck you, man. Najpierw Mystique, teraz ten... Jak ci się nie chce, to nie graj w filmach :P Teraz Cap i Thor będą wyglądać tak samo...

Odpowiedz
(13-10-2017, 20:44)Gieferg napisał(a): A podobno miał być taki krótki?

Is that was she said? ;)

Pewnie z 15 minut to napisy końcowe z humorystycznymi scenkami.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 428 71,800 30-07-2024, 19:37
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,081 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor (2011) LPC 280 67,840 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 102,872 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,731 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości