Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Racja, w przeciwnym wypadku facet powiedziałby "W naszym filmie robimy takie rzeczy że nie wyobrażam sobie żebyśmy nie dostali R. Prawdę mówiąc nawet NC-17 by mnie nie zdziwiło!" a tak mamy unikanie powoedzenia wprost i jakieś PR-owe blurby o wierności komiksom.
Oh fuck you.
Wiem że mega brutalny Venom który później spotkałby się w PG-13 filmie ze Spider-Manem byłby mocną zmianą na niekorzyść, ale skoro zadziałało to w drugą stronę w przypadku Logana, udałoby się i tutaj. (Oczywiście skupiam się tylko na przemocy, film wciąż mógłby być i zapewne będzie kupsztalem)
To pokazuje wszystko co jest złe we współczesnym tworzeniu filmów. Nie skupiasz się na konkretnym tytule, skupiasz się od razu na sięgającym lata do przodu planie biznesowym. Bleh.
10-08-2018, 11:24
Stały bywalec
Liczba postów: 18,647
Liczba wątków: 149
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
31-08-2018, 15:38
Stały bywalec
Liczba postów: 12,615
Liczba wątków: 29
Ten lepsiejszy:
04-09-2018, 10:46
Stały bywalec
Liczba postów: 1,167
Liczba wątków: 1
Eminem nawet piosenkę nagrał lol
06-09-2018, 14:15
Stały bywalec
Liczba postów: 7,047
Liczba wątków: 61
http://collider.com/venom-movie-rating-runtime/
Tu nawet czas trwania zapowiada porażke :)
Szkoda Toma.
13-09-2018, 22:46
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Co jest nie tak ze 112 minutami?
13-09-2018, 22:49
Stały bywalec
Liczba postów: 5,950
Liczba wątków: 6
Ja też nie wiem o co loto Kuba. Czas trwania to jest akurat tutaj dość optymalnie dobrany. Nigdy sobie tego filmu nie wyobrażałem jako ok. 2,5h produkcji.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
13-09-2018, 23:22
Stały bywalec
Liczba postów: 7,047
Liczba wątków: 61
Po prostu patrząc na blockbustery z ostatnich lat czas 2h i mniej charakteryzuje klapy :)
14-09-2018, 08:03
Stały bywalec
Liczba postów: 3,020
Liczba wątków: 0
W ostatnich latach dłuższy czas też je charakteryzuje :)
14-09-2018, 08:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2018, 08:33 przez al_jarid.)
Stały bywalec
Liczba postów: 7,047
Liczba wątków: 61
Tu już bym polemizował :P
(Oczywiście, za nim ktos sie przyczepi, nie twierdze, że regułą jest "mniej niz 2h=zły film" czy, że sam czas jest czymś złym, chociaż fakt faktem preferuje dłuższe produkcje).
14-09-2018, 08:48
Stały bywalec
Liczba postów: 3,020
Liczba wątków: 0
Ja takiego podejścia nie mam, chyba że po filmie ewidentnie widać, że coś z niego wycięto, by uzyskać krótszy metraż.
Ale "Venom"? No umówmy się - przecież to Sony. Film nie będzie zły, bo krótki. Będzie zły, bo zły.
14-09-2018, 09:02
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Zauważam pewną prawidłowość u tzw millenialsów na forach filmowych, mianowicie wymagają oni aby film był dłuższy niż dwie godziny, często łącząc to z opłacalnością zakupu biletu. Bardziej ambitni przytaczają argument lepszego rozwoju postaci. Sądzę, że bierze się to z bing watchingu, co stwarza dla mnie pewną sprzeczność. Z jednej strony ciężko skupić ich uwagę nawet na zwiastunie, stąd marketingowcy wymyślili te koślawe, początkowe podsumowania nadchodzących atrakcji, z drugiej potrafią siedzieć 10 godzin dziennie przy jednym odcinkowcu. Paradoksy pokolenia. To żaden przytyk w Twoją stronę Kuba, tak mi się tylko pomyślało.
Wracając do czarnego kisielku, ależ oni wyprztykali się już z naboi! Pojawia się masa spotów, ale wszystkie kręcą się dokładnie wokół tych samych fragmentów, scen i wątków. Ktoś bardziej optymistyczny mógłby zakładać, że chowają jakieś niespodzianki, ale wydaje mi się, że tam po prostu nie ma już niczego więcej.
14-09-2018, 09:28
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
LOL, najpierw przeczytałem post wyżej i myślałem, że film trwa 95 minut z napisami, a tu 112, czyli zupełnie normalny czas trwania.
14-09-2018, 09:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2018, 09:35 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Krótki metraż (112 minut takowym nie jest) to zly znak w przypadku filmów o ktorych wiadomo że powinny być dłuższe jak np. X-Men: The Last Stand gdzie jest masa postaci a sam wątek Feniksa to materiał na świetne, 2,5h kino.
Z drugiej strony jeśli dany scenariusz nie potrzebuje więcej niż 80 minut by z fabuły i bohaterów wycisnąć ile się da to po co na siłę wydłużać?
@Szaman
Też mam takie wrażenie, dodatkowo w ciągu ostatnich dni (wczoraj już nie) YouTube raczył mnie nawet po kilka razy w ciągu godziny nieprzeskakiwalnym spotem tego filmu.
14-09-2018, 09:43
Stały bywalec
Liczba postów: 7,047
Liczba wątków: 61
(14-09-2018, 09:28)Szaman napisał(a): Zauważam pewną prawidłowość u tzw millenialsów na forach filmowych, mianowicie wymagają oni aby film był dłuższy niż dwie godziny, często łącząc to z opłacalnością zakupu biletu. Bardziej ambitni przytaczają argument lepszego rozwoju postaci. Sądzę, że bierze się to z bing watchingu, co stwarza dla mnie pewną sprzeczność. Z jednej strony ciężko skupić ich uwagę nawet na zwiastunie, stąd marketingowcy wymyślili te koślawe, początkowe podsumowania nadchodzących atrakcji, z drugiej potrafią siedzieć 10 godzin dziennie przy jednym odcinkowcu. Paradoksy pokolenia. To żaden przytyk w Twoją stronę Kuba, tak mi się tylko pomyślało.
Spoko :)
Ja lubię dłuższe filmy z różnych powodów, jak do tego podchodzi moje pokolenie to w sumie..nie wiem. Normalnie raczej ludzie których znam nie interesują się kinem bardziej niż zwykły niedzielny widz i raczej nie zwracają uwagi na długość (a jak już, bo trzeba omówić lekturę na przykład, to żeby był jak najkrótszy :P) o rozwoju postaci i kalkulowania opłacalności kasy wydanej na bilet nie wspominając. Ludzi faktycznie zainteresowanych kinem w zbliżonym do mnie wieku spotkałem co prawda trochę, bardziej rozmawiałem z zaledwie kilkoma i nikt chyba nigdy nie twierdził, że dłuższy film=lepszy czy też na odwrót.
Acz jeśli faktycznie jest taka tendencja to pewnie faktycznie z powodu bing watchingu, ale raczej jest to trochę podświadome.
14-09-2018, 23:22
Oskarmeister
Liczba postów: 6,855
Liczba wątków: 18
Ja tam obstawiam, że ten film i tak będzie za długi. Założę się, że jednym z minusów będzie nuda.
14-09-2018, 23:32
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,494
Liczba wątków: 67
Póki co, to będzie PG-13, także tego - kolejny tytuł do odpuszczenia w kinie.
15-09-2018, 00:28
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Jeszcze jakieś szokujące newsy?
15-09-2018, 11:14
Stały bywalec
Liczba postów: 1,167
Liczba wątków: 1
A wiecie że podobno w jednej scenie Venom zmusza Eddie'go do tańca na ulicy?
15-09-2018, 14:07
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Proszę Harlequinade, tylko nie znowu one, nie moje koszmary kinowego weterana...
Tymczasem plakat dla Imaxa:
15-09-2018, 15:32
|