Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Venom (2018)
Racja, w przeciwnym wypadku facet powiedziałby "W naszym filmie robimy takie rzeczy że nie wyobrażam sobie żebyśmy nie dostali R. Prawdę mówiąc nawet NC-17 by mnie nie zdziwiło!" a tak mamy unikanie powoedzenia wprost i jakieś PR-owe blurby o wierności komiksom.

Oh fuck you.

Wiem że mega brutalny Venom który później spotkałby się w PG-13 filmie ze Spider-Manem byłby mocną zmianą na niekorzyść, ale skoro zadziałało to w drugą stronę w przypadku Logana, udałoby się i tutaj. (Oczywiście skupiam się tylko na przemocy, film wciąż mógłby być i zapewne będzie kupsztalem)

To pokazuje wszystko co jest złe we współczesnym tworzeniu filmów. Nie skupiasz się na konkretnym tytule, skupiasz się od razu na sięgającym lata do przodu planie biznesowym. Bleh.

Odpowiedz
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Ten lepsiejszy:

Odpowiedz
Eminem nawet piosenkę nagrał lol

Odpowiedz
http://collider.com/venom-movie-rating-runtime/

Tu nawet czas trwania zapowiada porażke :)
Szkoda Toma.

Odpowiedz
Co jest nie tak ze 112 minutami?

Odpowiedz
Ja też nie wiem o co loto Kuba. Czas trwania to jest akurat tutaj dość optymalnie dobrany. Nigdy sobie tego filmu nie wyobrażałem jako ok. 2,5h produkcji.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Po prostu patrząc na blockbustery z ostatnich lat czas 2h i mniej charakteryzuje klapy :)

Odpowiedz
W ostatnich latach dłuższy czas też je charakteryzuje :)

Odpowiedz
Tu już bym polemizował :P

(Oczywiście, za nim ktos sie przyczepi, nie twierdze, że regułą jest "mniej niz 2h=zły film" czy, że sam czas jest czymś złym, chociaż fakt faktem preferuje dłuższe produkcje).

Odpowiedz
Ja takiego podejścia nie mam, chyba że po filmie ewidentnie widać, że coś z niego wycięto, by uzyskać krótszy metraż.
Ale "Venom"? No umówmy się - przecież to Sony. Film nie będzie zły, bo krótki. Będzie zły, bo zły.

Odpowiedz
Zauważam pewną prawidłowość u tzw millenialsów na forach filmowych, mianowicie wymagają oni aby film był dłuższy niż dwie godziny, często łącząc to z opłacalnością zakupu biletu. Bardziej ambitni przytaczają argument lepszego rozwoju postaci. Sądzę, że bierze się to z bing watchingu, co stwarza dla mnie pewną sprzeczność. Z jednej strony ciężko skupić ich uwagę nawet na zwiastunie, stąd marketingowcy wymyślili te koślawe, początkowe podsumowania nadchodzących atrakcji, z drugiej potrafią siedzieć 10 godzin dziennie przy jednym odcinkowcu. Paradoksy pokolenia. To żaden przytyk w Twoją stronę Kuba, tak mi się tylko pomyślało.

Wracając do czarnego kisielku, ależ oni wyprztykali się już z naboi! Pojawia się masa spotów, ale wszystkie kręcą się dokładnie wokół tych samych fragmentów, scen i wątków. Ktoś bardziej optymistyczny mógłby zakładać, że chowają jakieś niespodzianki, ale wydaje mi się, że tam po prostu nie ma już niczego więcej.

Odpowiedz
LOL, najpierw przeczytałem post wyżej i myślałem, że film trwa 95 minut z napisami, a tu 112, czyli zupełnie normalny czas trwania.

Odpowiedz
Krótki metraż (112 minut takowym nie jest) to zly znak w przypadku filmów o ktorych wiadomo że powinny być dłuższe jak np. X-Men: The Last Stand gdzie jest masa postaci a sam wątek Feniksa to materiał na świetne, 2,5h kino.

Z drugiej strony jeśli dany scenariusz nie potrzebuje więcej niż 80 minut by z fabuły i bohaterów wycisnąć ile się da to po co na siłę wydłużać?

@Szaman
Też mam takie wrażenie, dodatkowo w ciągu ostatnich dni (wczoraj już nie) YouTube raczył mnie nawet po kilka razy w ciągu godziny nieprzeskakiwalnym spotem tego filmu.

Odpowiedz
(14-09-2018, 09:28)Szaman napisał(a): Zauważam pewną prawidłowość u tzw millenialsów na forach filmowych, mianowicie wymagają oni aby film był dłuższy niż dwie godziny, często łącząc to z opłacalnością zakupu biletu. Bardziej ambitni przytaczają argument lepszego rozwoju postaci. Sądzę, że bierze się to z bing watchingu, co stwarza dla mnie pewną sprzeczność. Z jednej strony ciężko skupić ich uwagę nawet na zwiastunie, stąd marketingowcy wymyślili te koślawe, początkowe podsumowania nadchodzących atrakcji, z drugiej potrafią siedzieć 10 godzin dziennie przy jednym odcinkowcu. Paradoksy pokolenia. To żaden przytyk w Twoją stronę Kuba, tak mi się tylko pomyślało.

Spoko :)
Ja lubię dłuższe filmy z różnych powodów, jak do tego podchodzi moje pokolenie to w sumie..nie wiem. Normalnie raczej ludzie których znam nie interesują się kinem bardziej niż zwykły niedzielny widz i raczej nie zwracają uwagi na długość (a jak już, bo trzeba omówić lekturę na przykład, to żeby był jak najkrótszy :P) o rozwoju postaci i kalkulowania opłacalności kasy wydanej na bilet nie wspominając. Ludzi faktycznie zainteresowanych kinem w zbliżonym do mnie wieku spotkałem co prawda trochę, bardziej rozmawiałem z zaledwie kilkoma i nikt chyba nigdy nie twierdził, że dłuższy film=lepszy czy też na odwrót.
Acz jeśli faktycznie jest taka tendencja to pewnie faktycznie z powodu bing watchingu, ale raczej jest to trochę podświadome.

Odpowiedz
Ja tam obstawiam, że ten film i tak będzie za długi. Założę się, że jednym z minusów będzie nuda.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Póki co, to będzie PG-13, także tego - kolejny tytuł do odpuszczenia w kinie.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jeszcze jakieś szokujące newsy?

Odpowiedz
A wiecie że podobno w jednej scenie

Odpowiedz
Proszę Harlequinade, tylko nie znowu one, nie moje koszmary kinowego weterana...

Tymczasem plakat dla Imaxa:

[Obrazek: venom_ver9_xlg.jpg?resize=768%2C1145&ssl=1]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Venom 2 (2020) Szaman 133 26,104 09-04-2025, 11:11
Ostatni post: Gieferg
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) Pelivaron 238 47,184 02-04-2025, 16:38
Ostatni post: Danus
  Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) Monika 6 2,862 26-04-2018, 23:17
Ostatni post: werter
  [oddzielony] Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) Arahan 0 821 07-12-2017, 00:01
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości