05-08-2010, 13:29
|
Weeds
|
|
Pierwszy odcinek szóstego sezonu całkiem ciekawy i może będzie to udany sezon. Na razie skupiono się na Nancy i wypadkach po Tak więc nawet ciężko powiedzieć czy wrócą postacie drugoplanowe jak Doug.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
Generalnie wciąż mnie nosi jak pomyślę sobie o katordze jaką było oglądanie 4 i 5 sezonu tego serialu, ale z ciekawości rzucę okiem na dwa pierwsze odcinki.
Jest na początku odcinka jakieś przypomnienie poprzedniego sezonu? Bo za cholerę, oprócz ostatniej sceny, nic nie pamiętam, a naprawdę nie chciałbym już do tego wracać... 05-08-2010, 23:27
Powiem szczerze, że jak na początek sezonu, to raczej nie ten odcinek nie powala. Najbardziej jednak wkurzającym elementem stał się ostatecznie - bo już wcześniej mnie irytował - Shane z ta postawą młodocianego psychopaty i te jego mdłe, socjopatyczne teksty.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku" https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści 06-08-2010, 13:21
Cóż niestety jest coraz gorzej i chyba zakończę oglądanie serialu. Drugi plan zniknął zupełnie. Shane jako dziecko psychopata tylko denerwuje, a fabuła niczym nadzwyczajnym nie zaskakuje. Tylko Nancy jak zwykle świetna.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
26-08-2010, 14:26
Co jest? Nikt "Trawki" już nie ogląda? Zgoda, serial stracił na jakości, a pomysły serwowane w ostatnich sześciu odcinkach to bajka, która "zupełnie innymi drogami chodzi" niż to, co znamy z pierwszych sezonów, ale jest kilka zabawnych momentów.
Motyw z hotelem fajny był... cóż, był, bo zanim zdążył się na dobre rozwinąć to się skończył. Szkoda, bo pewnie już nie zobaczymy więcej Lindy Hamilton i Petera Stormare. Fajnie, że powrócił Doug, chociaż to, jak "upokorzyli" tą postać, to się w głowie nie mieści. Ogólnie kilka razy zdarzyło się mi pośmiać i nawet Shane już tak nie drażni. Najlepsze jednak serial ma już za sobą. Sądzę, że szósty sezon będzie ostatni...
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku" https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści 30-09-2010, 02:57
Ja jeszcze oglądam, ale jakoś bez większego entuzjazmu :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
30-09-2010, 12:54
Mi doskwiera wszystko co wypisał BezcelowyAlbatros plus moje narzekanie. Przy okazji fajnie, że pojawił się Doug, ale mogli wymyślić lepszy sposób na pojawienie się go w serialu.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
30-09-2010, 20:00
Ja akurat lubię w Weeds brak hamulców, nie lubię natomiast Douga, który śmierdzi.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.
30-09-2010, 20:09
Obojętnie jaki byłby poziom każdego sezonu Trawki zawsze wymyślą taki zakończenie, że chce się oglądać dalej. A już myślałem o pożegnaniu się z serialem :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
18-11-2010, 16:28
Było w tym sezonie kilka świetnych odcinków, pierwsze dwa, potem oba z Cesarem, odcinek w przyczepie, kiedy Andy chrzcił, a Nancy zaspokajała żądze:) I w końcu ostatni epizod, z klasycznym dla Zielska cliffhangerem...
Reszta rozczarowywała, trochę za długo to trwało. Poza tym z formuły serialu wyciekło trochę ludzkiego dramatu - powraca on praktycznie dopiero w ostatnich scenach: ![]() Tak więc czekam. Może Celia wróci? Z Celią, czy bez Celii - Mary-Louise Parker i Justin Kirk nie pozwalają rzucić nałogu. Na koniec dwie piosenki: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3rZrgu-8mw0[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jJlEsJ6E_iU[/youtube]
DON'T BLINK AND TURN LEFT.
18-11-2010, 20:56
Zakończenie ten sezon zaliczył całkiem przyzwoite, aczkolwiek spodziewałem się czegoś w tym stylu, od momentu, kiedy pojawił się "plan C". Co do całości to wypada mi się zgodzić z Artemis - rzeczywiście dość nierówny sezon, aczkolwiek kilka odcinków to prawdziwe perełki (zwłaszcza epizody hotelowe). W zasadzie taka seria była, że nie wiadomo czego się spodziewać po każdym kolejny odcinku - normalnie "kino drogi". Szkoda, że na trasie wędrówki nie wyskoczyło Majestic (obecnie "Re-grestic")... Chyba jednak ten sezon podobał mi się bardziej niż "meksykański".
Ciekawe, jak to twórcy pociągną teraz, bo zakończenia za domknięcie serialu uznać nie można.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku" https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści 21-11-2010, 19:33
7x01
Nawet nie zwróciłem uwagi, jak to szybko zleciała przerwa między sezonami, a tu okazuje się, że u bohaterów "Trawki" minęło... 3 lata! Dość nietuzinkowe zagranie ze strony twórców. Czegoś takiego nie widziałem dotąd w żadnym serialu. Odnajdujemy więc Nancy i spółkę w dość nietypowych sytuacjach i momentach ich życia, następuje solidne przetasowanie w bohaterach drugoplanowych. Klimat pierwszych sezonów to już prehistoria, a seria siódma zapowiada się na taki sam misz - masz, jak sezon poprzedni. Humor, jak dotąd całkiem przyzwoity, choć na wtórność pewnych żartów można sarkać, zwłaszcza na te, których centralnymi postaciami są Doug i Andy. Podsumowując: jako początek sezonu dużego wrażenia to-to nie robi, ale mimo wszystko fajnie jest znowu powrócić do "Weeds", bo nawet namiastka klimatu tego serialu, jest lepsza niż jego brak :)
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku" https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści 29-06-2011, 01:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2011, 02:00 przez BezcelowyAlbatros.)
Między 4 a 5 sezonem Desperate Housewives następuje 5 lat przerwy. Jak to wyszło, nie mam pojęcia, bo odpuściłem właśnie po 4.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie. Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier 29-06-2011, 15:16
powiedzcie mi, czy ktoś ogląda teraz jeszcze ten serial? ja jakoś tak z przyzwyczajenia sobie włączę i ten ósmy sezon to trochę taka powtórka z rozrywki i mogłoby się już dawno skończyć stąd moje pytanie : wiecie ile ma być sezonów weeds?
03-01-2013, 02:45
Ja podziekowalem w okolicach 4 sezonu, a wszystko co dobre kończy się wraz z wyprowadzka po chyba 2 sezonie. Potem zaczynaja się żałosne motywy a tych dobrych jak na lekarstwo.
03-01-2013, 10:12 (03-01-2013, 03:37)wojtky napisał(a): Przecież Trawka się skończyła kilka miesięcy temu po 8miu sezonach. 3 sekundy w googlach nawet jeśli nie pamiętasz.byłem odcięty od weeds przez długi okres i bardziej mi chodziło o to żeby ktoś napisał jak tam mu podchodził ósmy sezon i przy okazji dowiedzieć się kiedy się kończy 03-01-2013, 14:44
Ósmy sezon naprawdę średniawka - puść sobie finał i tyle, i tak jest przed nim kolejny skok czasowy - i to na tyle duży że wydarzenia z 8 sezonu mają mały wpływ na finał (który jest.. ok. świetna ostatnia scena, ale raczej tyle) ;)
03-01-2013, 14:58 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |
Spoiler![[Obrazek: vlcsnap2010111820h14m31.png]](http://img219.imageshack.us/img219/2473/vlcsnap2010111820h14m31.png)





