CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,536
Liczba wątków: 30
Corn napisał(a):Wiadomo ze będzie co raz mniej tych fajnych zespołów rockowych czy metalowych, ale do ostatecznego dna jeszcze trochę nam brakuje. Pewnie spotka to dopiero nasze dzieci :]
Starzy wyjadacze już i tak stracili werwe. Zadna z nowych i nowszych płyt klasyków nie robi juz na mnie wrazenia. Wypalili sie.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
30-05-2010, 23:34
Natural Born Avtaker
Liczba postów: 8,317
Liczba wątków: 23
http://film.onet.pl/0,6703,2186278,wiadomosci.html
Zmarła Elżbieta Czyżewska. Kiedyś â tzn. takie odległe kiedyś â fajna aktorka w dobrych komediach. Fajna komediowo â i całkiem przystojna, mimo że ciągle jakaś taka w typie "nadąsana pannica". Jak jakieś lepsze komedie z lat 60., to tylko z nią.
Chciałem raz dać ją do Avtaka, ale nie znalazłem dobrego zdjęcia, więc poszło to:
:cool:
18-06-2010, 21:04
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,536
Liczba wątków: 30
Cass - kto to w Avku ?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
18-06-2010, 22:40
Natural Born Avtaker
Liczba postów: 8,317
Liczba wątków: 23
Willa Holland
19-06-2010, 10:48
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,536
Liczba wątków: 30
Nie znam :razz: A chyba poznam. :wink:
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
19-06-2010, 12:50
Król świata.
Liczba postów: 1,667
Liczba wątków: 8
Patrzcie kto odszedł. Jeden z "tych fajnych" aktorów charakterystycznych: Maury Chaykin. Kurde, a nie tak dawno oglądałem "Życie mniej zwyczajne".
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=67946
28-07-2010, 13:24
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,499
Liczba wątków: 67
Jeden z mistrzów drugiego planu - szkoda faceta.
28-07-2010, 15:21
Mało pisze
Liczba postów: 495
Liczba wątków: 1
W wieku 47 lat zmarł Kon Satoshi, reżyser m.in. "Perfect Blue" i "Paprika" :(
25-08-2010, 10:08
McMillan Man
Liczba postów: 6,532
Liczba wątków: 51
Stan Marsh
Liczba postów: 2,163
Liczba wątków: 11
Straszna strata, odszedł znakomity reżyser, który wiele fantastycznych filmów mógł jeszcze nakręcić...
25-08-2010, 11:39
Stały bywalec
Liczba postów: 3,408
Liczba wątków: 23
I właśnie rozwaliliście mi dzień. Fuck. :cry:
Why are you firing wallnuts at me?
25-08-2010, 14:57
Stały bywalec
Liczba postów: 10,342
Liczba wątków: 5
Akurat parę dni temu oglądałem jego dwa filmy i jeszcze "Millennium Actress" czeka w kolejce... Rzeczywiście nieprzeciętny twórca anime, szkoda.
25-08-2010, 16:31
Stały bywalec
Liczba postów: 3,408
Liczba wątków: 23
Millenium Actress najlepsze... kurdeż, że tak młodo musiał zejść... Rak trzustki wg Wikipedii...
Why are you firing wallnuts at me?
25-08-2010, 16:41
.
Liczba postów: 27,937
Liczba wątków: 62
Kurde, żal... Najbardziej boli i szkoda reżysera który na pewno miał przed sobą wiele wspaniałych filmów, a możliwe że swojego najlepszego jeszcze nie nakręcił i miał w planach, wielka strata.
25-08-2010, 20:55
Miami Vice
Liczba postów: 8,063
Liczba wątków: 43
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
27-08-2010, 13:52
Natural Born Avtaker
Liczba postów: 8,317
Liczba wątków: 23
Stało się. Wczoraj zmarła Gloria Stuart, która na początku lipca skończyła 100 lat. I również dzisiaj dowiedziałem się, że 11 września umarł, mając 96 lat, Kevin McCarthy. Odchodzą nam długowieczni, odchodzą...
27-09-2010, 21:34
Król świata.
Liczba postów: 1,667
Liczba wątków: 8
Oooo.... jaka szkoda Glorii...
27-09-2010, 21:39
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Z jednej strony to oczywiście bardzo przykra informacja o śmierci Glorii Stuart, ale jest coś paradoksalnie pogodnego w tym, że ktoś odszedł tak po prostu, ze starości, dożywając tak wspaniałego wieku.
Teraz prawdziwy szok: w wieku 56 lat zmarła Sally Menke, stała współpracowniczka Tarantino, montażystka wszystkich jego filmów:
http://www.slashfilm.com/2010/09/28/sally-menke-quentin-tarantinos-longtime-editor-has-died-at-56/
28-09-2010, 23:23
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
No właśnie niestety nie ze starości, wg Imdb Gloria Stuart zmarła na raka płuc.
29-09-2010, 10:17
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Aha, nie wiedziałem.
29-09-2010, 10:27
|