Zmarli
Dobry był w "Vinci" jako Gruby.

Odpowiedz
Joe Flaherty - 72 lata

Odpowiedz
Stanisława Ryster, 81 lat

Odpowiedz
Mam... Efekt Mandeli?

Daje głowę, że kilka dni temu o tym czytałem, a dzisiaj znowu ten sam news, że zmarła.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Zofia Kucówna, 90 lat

Odpowiedz
OJ Simpson - niedoceniony w Nagiej Broni
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
https://youtube.com/watch?v=WiraGHyWEJA&si=GEJXaamEDa91M4OS

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Znany tylko z tego ;]?

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Ironia, która nie przestanie bawić tego diabełka ukrytego we mnie. W pierwszym filmie zapłakana pani Nordbergowa mówi nad łóżkiem szpitalnym męża, że ten "nie skrzywdziłby muchy" :)))

Morderca, ale żeby nie było, że o zmarłym nie mówię dobrze to fajne trio stworzył z Nielsenem i Kennedym.

Odpowiedz
Do tej ironii dodam fakt, że O.J. nie otrzymał roli Terminatora, gdyż wg Camerona nie byłby przekonywujący jako morderca :)).

I w sumie też ciekawe, że ludzie robią zonka, gdy widzą nazwisko Simspona w Nagiej broni znając tylko sprawę morderstwa. Sam tak miałem, gdy w gimbazie poznałem nieco info o nim i przy następnych seansach Nagiej broni dowiedziałem się, że to on był Nordbergiem (zresztą to samo spotkało Lesliego Nielsena i ludzie potrafią być zaskoczeni, że grał główną rolę w Zakazanej planecie i była to rola poważna).

Odpowiedz
Nielsen miał sporo poważnych ról, polecam obadać choćby "Day of the Animals" Girdlera, w którym pojedynkuje się z niedźwiedziem - tak, wbrew pozorom jest to poważne kino ekologiczne :)

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
(11-04-2024, 19:12)OGPUEE w [i' napisał(a): Zakazanej planecie[/i] i była to rola poważna).

Ale to był powazny film?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W dniu premiery jak najbardziej.

Ja mam z Nielsenem ten problem, że nie potrafię go brać na poważnie w poważnych filmach, zbyt wcześnie za młodu oglądałem Enrico Palazzo i tak już zostanie
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Ciekawe co powiesz na Nielsena w takim oto epizodzie w Nuts. Jego ostatnia rola przed łatką Drebina BTW.


Odpowiedz
Kliknalem w video bez czytania i myslalem wpierw, ze to jakis spoof wlasnie :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Oglądałem kiedyś wywiad z Nielsenem z okazji premiery filmu "Superhero". Na pytanie dziennikarki czemu nie gra w dramatach, odpowiedział, że to chyba nie dla niego bo tylko wchodził na plan i już było śmiesznie

Wysłane z mojego CPH2481 przy użyciu Tapatalka
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
To pewnie w zwiazku z tym, ze klasyczne, ejtisowe i wczesnonajtisowe spoofy celowaly w granie na serio w komicznych sytuacjach i powazne, dramatyczne wypowiadanie absurdalnych dialogow. I na tym polegal ich geniusz. Potem poszlo w szukanie tanich dowcipow i nawiazan, a jak za spoofy zabrali sie kolesie od tej serii The Movie to bylo juz pozamiatane i gatunek zdechl. Zobaczymy, co tam wysmaza z tym Neesonem.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Eleanor Coppola - żona Francisa, matka Sofii i Romana, ciotka Cage'a i Schwartzmana, 87 lat.

Odpowiedz
Paul Auster (77 l.). Przypadkiem wczoraj oglądałem "Smoke", dzis zacząłem "Blue in the Face" (ale nie dopisuję do tego metafizyki).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmarli military 11 4,143 17-12-2010, 12:01
Ostatni post: gigacz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości