Transformers - Score
#20
Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Po ostatnich zachwytach "Wyspą" nagle większość użytkowników tego forum zauważyła jak wtórnym i asekuranckim kompozytorem jest Jablonsky. Nic tylko się cieszyć :D

To jak będzie brzmieć score do "Transformers" było wiadomo jeszcze zanim powstał film. Zlepek nazwisk Bay i Jablonsky mógł oznaczać tylko powtórkę z rozrywki zwanej Media Ventures. I tak też się stało. Do tej pory nie rozumiem ludzi, którzy pisali petycje żeby ta muzyka była wydana na płycie. Bardziej nadmuchanej i wtórnej partytury w tym roku jeszcze nie słyszałem (no chyba że 300), a słyszałem ich sporo. Innymi słowy przyłączam się do opinii większości wypowiadających się powyżej, kompletnie nie rozumiejąc argumentacji Gieferga...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
Transformers - Score - Anonymous - 13-10-2007, 12:19
[] - Mierzwiak - 13-10-2007, 13:07
[] - Martinipl - 12-12-2007, 16:45
[] - Negrin - 12-12-2007, 17:42
[] - Anonymous - 12-12-2007, 18:02
[] - Negrin - 12-12-2007, 21:10
[] - D'mooN - 12-12-2007, 21:43
[] - Eorath - 12-12-2007, 23:56
[] - Bzyku - 13-12-2007, 00:53
[] - Mierzwiak - 13-12-2007, 01:05
[] - Anonymous - 13-12-2007, 01:15
[] - romeck - 13-12-2007, 01:16
[] - Mefisto - 13-12-2007, 01:37
[] - Anonymous - 13-12-2007, 01:55
[] - Mierzwiak - 13-12-2007, 02:06
[] - Mefisto - 13-12-2007, 02:29
[] - Negrin - 13-12-2007, 10:26
[] - Martinipl - 13-12-2007, 12:00
[] - Negrin - 13-12-2007, 12:12
[] - Łukasz Waligórski - 16-12-2007, 12:19
[] - Mefisto - 16-12-2007, 16:03
[] - Danus - 17-12-2007, 23:20
[] - ARmy - 15-02-2008, 18:52
[] - Hitch - 15-02-2008, 19:34
[] - Mierzwiak - 15-02-2008, 19:40
[] - Martinipl - 29-06-2008, 23:58
RE: Transformers - Score - Gieferg - 25-10-2016, 22:24

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Lion King Complete Score prawda? cptMichaaX 11 3,870 27-02-2013, 11:03
Ostatni post: simek
  Kick Ass Score Danus 2 2,825 31-07-2010, 19:38
Ostatni post: mechanim
  The Island - score "In my opinion..." Łukasz Waligórski 38 7,843 05-01-2006, 09:00
Ostatni post: Kakapo



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości