To teledysk, więc do tematu o teledyskach by pasowało. No i Snuffer o taki teledysk pytał kiedyś chyba (FPP).
Ale fajny.
Ale fajny.
24-09-2011, 12:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2011, 12:09 przez Gal Anonim.)





