(11-04-2012, 18:22)Mefisto napisał(a): 1. Już dostałeś tytuły powyżej
2. Miałeś X czasu, żeby porównać filmografię Stefcia pod każdym względem, więc z tego babola się nie wybronisz zwalając na mnie ;)
3. I tak wygra Park Jurajski :P
Miałem czas, ale przeoczyłem, a ty widziałeś, mogłeś podać. Dopiero kolega Gemini dziś podał, za co mu stokrotne dzięki ;)
Tak, wspomnę o Poltergeju we wstępie lub w podsumowaniu, gdyż suplementu dla jednego filmu robić nie ma sensu ;)
Jeśli Pixi będzie miał możliwość dodania do formularza to dodamy. Skontaktuję się z tymi co głosowali i przeliczymy potem głosy uwzględniając "Na zawsze" ;)
"Park Jurajski" - przynajmniej co do filmu który powinien się zgadzamy ;)
11-04-2012, 18:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2012, 18:31 przez gigacz.)





