Wolę jednak Escape from City 17. To wyżej fajne, ale bez początku ani końca, co mnie wkurza. Poza tym na dłuższą metę forma FPP to chybiony pomysł.
Ale za efekty brawa. Szkoda tylko, że tak bardzo odstają od nich kostiumy żołnierzy.
Ale za efekty brawa. Szkoda tylko, że tak bardzo odstają od nich kostiumy żołnierzy.
21-03-2009, 08:25






