Najbardziej oczekiwane filmy w życiu
#1
Patrzę w rozpiskę nadchodzących premier i poza Infinity War nie widzę w niej nic, na co bym jakoś bardzo czekał. Nie wiem czy to jakieś moje wypalenie, czy po prostu nie zanosi się w kinie na nic szczególnego,a przynajmniej na nic, co mógłbym porównać z tymi najbardziej oczekiwanymi filmami z minionych lat, na których liście umieściłbym z pewnością:

Lord of the Rings - to zdecydowanie numer jeden, czekałem na ten film od chwili gdy usłyszałem, że go robią i jakieś plotki o tym, że Connery może zagrać Gandalfa. Po obejrzeniu pierwszej części (trzy razy w kinie) na kolejne czekałem jeszcze bardziej, wiedząc już z jaką zajebistością mam do czynienia. Na Hobbita też potem czekałem, ale na każdą kolejną część jakby trochę mniej.

The Dark Knight Trilogy - na Beginsa nie czekałem, przekonany, że nie wyjdzie z tego nic ciekawego, potem film oczywiście zmienił sytuację tak, że poziom podjarania TDK (drugi i ostatni film na jakim byłem w kinie więcej niż raz) dobił do tego co wcześniej się działo przy LOTRach i w sumie to samo było z TDKR, szczególnie gdy się dowiedziałem, że Nolan robi to, co chciałem żeby zrobił, czyli film na motywach Knightfallu - szkoda tylko, że to spieprzył - od tej pory nie czekam już na nic od tego pana :P

Transformers - na pierwszy film czekałem jak na mało co i w sumie z kina wyszedłem zadowolony, podjarka rosła, ale z chwilą premiery ROTF jakoś przygasła.

Avengers - choć wczesniejsze filmy MCU mnie aż tak bardzo nie bawiły, to jednak to własnie kulminacja fazy 1 była tym na co czekałem od startu MCU. Obeszło się bez rozczarowania.

Z lat 90-tych mam dwa przykłady - Mortal Kombat - po wielu dniach spędzonych na graniu na Amidze w MK1 i MK2, nie mogłem się doczekać filmu i w sumie się nim nie rozczarowałem, czekałem więc potem również na sequel i... wiadomo co wyszło :/
Drugi przykład to Batman Forever, tzn czekałem póki jeszcze nie wiedziałem, czego się spodziewać, potem, słuchając opinii znajomych zacząłem tracić zainteresowanie, a przed obejrzeniem przeczytałem komiksową adaptację (to samo było wcześniej w przypadku Batman Returns) i jakoś już za bardzo nie czekałem, a seans samego filmu po mnie spłynął.

PS> no, teraz czekam jeszcze na serialowego Wiedźmina, w sumie bardziej niż na jakikolwiek film.
PPS - jesli był taki temat to poproszę o przerzucenie posta, albo wskazanie, to sam przerzucę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
Najbardziej oczekiwane filmy w życiu - Gieferg - 22-06-2017, 18:58

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzieciaki a filmy Gieferg 228 54,832 08-01-2024, 17:12
Ostatni post: OGPUEE
  Filmy na święta Gieferg 204 32,320 31-12-2023, 17:49
Ostatni post: PropJoe
  Filmy noir szopman 46 11,822 13-05-2023, 21:02
Ostatni post: Scheckley
  Filmy, które ostatecznie nigdy nie powstały bądź nie doczekały się dystrybucji slepy51 16 8,950 06-09-2022, 02:35
Ostatni post: shamar
  Najbardziej nierealistycznie i absurdalnie obsadzone przez Murzynów role w filmach Mental 25 3,353 22-07-2022, 20:23
Ostatni post: Bucho
  Filmy, które były wg Ciebie zajebiste, ale nigdy nie obejrzałeś ich ponownie Super8 15 4,906 25-02-2017, 00:33
Ostatni post: Szpeku
  Filmy gdzie przychodzi po kogoś ŚMIERĆ Pai-Chi-Wo 10 4,207 12-02-2017, 00:34
Ostatni post: Pai-Chi-Wo
  "Filmy więzienne" Bronco Bill 28 32,531 09-02-2017, 01:15
Ostatni post: Krismeister
  Filmy prawnicze Eorath 24 14,557 07-02-2017, 19:23
Ostatni post: Pai-Chi-Wo
  Filmy, które doceniliście po latach military 36 10,975 03-02-2016, 21:32
Ostatni post: Szpeku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości