Alien: Earth
#81
poproszę o zmianę nazwy tematu, dziękuję za uwagę i poświęcony czas

Odpowiedz
#82
(24-03-2025, 19:21)marsgrey21 napisał(a): niech Scott dokończy trylogię

"DAVID REBORN" jest podobno zaraz w kolejce za ośmioma filmami, które Ridley ma w planach nakręcić w ciągu 7 następnych lat :)))

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#83
(24-03-2025, 19:21)marsgrey21 napisał(a): Ja mam gdzieś to wszystko, niech Scott dokończy trylogię i zrobi sequel do Covenant z inżynierami vs david vs trzecia droga (nie wiadomo kto to miał być) i mi wystarczy Aliena.
Ale przecież Inżynierów już David wykończył zrzucając na nich słoiki z gównem.
Siedzieli miliard lat na tej planecie, żeby ich załatwił jakiś robot psychopata :D

A Trzecia Droga to chyba Hołownia i Kosiniak?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#84
(24-03-2025, 19:28)Dr Strangelove napisał(a):
(24-03-2025, 19:21)marsgrey21 napisał(a): Ja mam gdzieś to wszystko, niech Scott dokończy trylogię i zrobi sequel do Covenant z inżynierami vs david vs trzecia droga (nie wiadomo kto to miał być) i mi wystarczy Aliena.
Ale przecież Inżynierów już David wykończył zrzucając na nich słoiki z gównem.
Siedzieli miliard lat na tej planecie, żeby ich załatwił jakiś robot psychopata :D

A Trzecia Droga to chyba Hołownia i Kosiniak?

David wybił planetę Inżynierów, ale ci, którzy przebywali poza nią, to odkryli i będą szukać Davida, by się zemścić i jeszcze jakiś trzeci gracz, ma brać udział w tej wojence, o tym miała być trzecia część. Hołownia by wgniótł Davida w ziemę.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
#85
Inżynierowie, których wykończył Dawid nieco się różnili od tych oryginalnych z prologu i finału Promka

(24-03-2025, 19:21)marsgrey21 napisał(a): Ja mam gdzieś to wszystko, niech Scott dokończy trylogię i zrobi sequel do Covenant z inżynierami vs david vs trzecia droga (nie wiadomo kto to miał być) i mi wystarczy Aliena.
[Obrazek: there-there.gif]
Mogliby już zamknąć tę trylogię, bo mimo różnych durnot były tu ciekawe koncepcje. Nawet jakąś kontynuację Resurrection bym przyjął chętniej od tego co mamy teraz. Niestety wolą bawić się w jakiś chaos (edyszon), gdzie Alvarez zdaje się uznawać Promka a serial nie - ROTFL.

Edit: W sumie to już mam gdzieś filmy, wolałbym komiksową ekranizację scenariusza Spaihtsa. Zrobiono już kiedyś coś takiego z niedoszłym scenariuszem Aliena 3 to możnaby i tutaj

Odpowiedz
#86
Różnili się, bo ci z planety byli naturalni, a ci w skafandrach bawili się w eksperymenty genetyczne, na sobie pewnie też.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
#87
No fajny fanowski klip. Fani rządzą.

(24-03-2025, 15:47)al_jarid napisał(a): A sam pomysł z obcym na Ziemi? Czemu nie? Świetnie się to sprawdziło chociażby w takim klasyku kina jak "Alien vs Predator 2".


Tam bylo male miasteczko na ktore chyba spuszczono atomówke.

Mam w uju te nowe twory:
Kanon: 1 - 4 plus AvP 1-2 jako kiepskie spin-offy.
Do reszty nie wracam, nie kupuje (choc Promka i Covenant kupilem bo pasowal mi do kolekcji)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#88
(24-03-2025, 19:46)samuuel napisał(a): Mogliby już zamknąć tę trylogię, bo mimo różnych durnot były tu ciekawe koncepcje. Nawet jakąś kontynuację Resurrection bym przyjął chętniej od tego co mamy teraz. Niestety wolą bawić się w jakiś chaos (edyszon), gdzie Alvarez zdaje się uznawać Promka a serial nie - ROTFL.

Edit: W sumie to już mam gdzieś filmy, wolałbym komiksową ekranizację scenariusza Spaihtsa. Zrobiono już kiedyś coś takiego z niedoszłym scenariuszem Aliena 3 to możnaby i tutaj

I oni niestety nie kumają, że niemała część fanów tego uniwersum myśli podobnie. Ale zaraz natrzepią piętnaście alternatywnych sequeli, prequeli i rebootów, że zaraz wszystkim zacznie to już totalnie zwisać. Romulus był absolutnie obrzydliwy, hejtowałem ten drugi prequel Scotta, ale nie miałem pojęcia, że można jeszcze dużo gorzej. I co z tego, że chyba najlepiej po 1992 odtwarzało to klimat serii, skoro poza tym było totalnie żenującym i leniwym copy-paste?

Odpowiedz
#89
(24-03-2025, 19:49)marsgrey21 napisał(a): Różnili się, bo ci z planety byli naturalni, a ci w skafandrach bawili się w eksperymenty genetyczne, na sobie pewnie też.
Szkoda, że i jedni i drudzy jak na cywilizację mającą z miliard lat nie grzeszyli rozumem :D
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#90
Biała rasa inżynierów tworzących skomplikowane technologie i organizmy, podróżujących po świecie/światach, dobrze odżywionych i chodzących na siłkę miałaby nie grzeszyć rozumem? Ano tak, Hollywood. Trzeba pokazać białych jako jednak niekompetentnych ;)

W ogóle mam taką zasadę, że jak wytwórnie znowu łożą grube miliony na remake/sequel popularnej marki to traktuję to jako taką przypominajkę, że trzeba powtórzyć sobie oryginał i... tyle :D. Promują Alien Earth? Robię rewatch Alien 1-3 i ewentualnie 4. Reeves wypuścił nowego genialnego Batmana? A powtórzę tym razem Schumachery :D

Życie zdecydowanie jest lepsze jak się nie ogląda obecnego badziewia :D

Odpowiedz
#91
Cytat:Mam w uju te nowe twory:
Kanon: 1 - 4 plus AvP 1-2 jako kiepskie spin-offy.
Do reszty nie wracam, nie kupuje (choc Promka i Covenant kupilem bo pasowal mi do kolekcji)
Ja to idę nawet o krok dalej i uznaje w kanonie jedynie filmy 1-3 i kilka komiksów (Alien: Labirynt anybody?)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#92
(24-03-2025, 22:48)Corn napisał(a): Alien: Labirynt anybody?

Czytałem i mam w swoich zbiorach (mam chyba wszystkie Alieny, jakie wydał u nas Scream Comics). W ogóle większość komiksów o xenomorphach jest niezła np. komiks o ascecie rysowanym przez Mignolę. Albo ten, gdzie plemię innych kosmitów (będących na etapie prymitywnego plemienia) spotyka xenomorpha. I ciekawy był pierwszy komiks od Dark Horse będący alternatywnym Obcym 3, gdzie też nie obchodzi łaskawie z Newt i Hicksem.    

Odpowiedz
#93
Alternatywny komiksowy A3 ----> https://filmozercy.com/wpis/aliens-recenzja-komiksu
Był jak dla mnie lepszy w wersji książkowej (wydanej swego czasu w Polsce jako "Mrowisko"), swoją drogą - obcy opanowali tam Ziemię i reszta tej trylogii tego się właśnie tyczyła.

Był też jeszcze jeden alternatywny komiksowy A3, który był już ogólnie do dupy.
https://filmozercy.com/wpis/william-gibson-alien-3-recenzja-komiksu

(24-03-2025, 22:48)Corn napisał(a):
Cytat:Mam w uju te nowe twory:
Kanon: 1 - 4 plus AvP 1-2 jako kiepskie spin-offy.
Do reszty nie wracam, nie kupuje (choc Promka i Covenant kupilem bo pasowal mi do kolekcji)
Ja to idę nawet o krok dalej i uznaje w kanonie jedynie filmy 1-3 i kilka komiksów (Alien: Labirynt anybody?)

Mój kanon to Alien-Aliens-Alien 3 + pierwsze komiksowe AVP (z którego można by było spokojnie zrobić najlepszy film w tym uniwersum, ale po co?), Labirynt w sumie też bym mógł zaliczyć.
( https://filmozercy.com/wpis/aliens-labirynt-recenzja-komiksu )

No ale do innych filmów i tak wracam, przy czym już mi wisi które do czego pasują, a do czego nie.

Odpowiedz
#94
Z "AvP" mógł być bardzo dobry film. Wystarczyło AŻ przełożyć 1 do 1 komiks.

(24-03-2025, 22:48)Corn napisał(a): Ja to idę nawet o krok dalej i uznaje w kanonie jedynie filmy 1-3 i kilka komiksów (Alien: Labirynt anybody?)


Też pasuje. W sumie to "Resurrection" to już spin-off. No ale lubię go na siłę wciskam do serii "jeszcze tych dobrych sequeli". Idąc dalej to bym dodał komiks "AvP". Bo tylko ten znam.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#95
(24-03-2025, 19:22)Spoilerowo napisał(a): poproszę o zmianę nazwy tematu, dziękuję za uwagę i poświęcony czas

dziękuję za spełnienie mojej prośby, ukłony

[Obrazek: nqebgv0FWfZHq.webp]

Odpowiedz
#96




[Obrazek: alienearth-crates-3000x3000-summer-1745613456868.jpg]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#97
Zapowiada się enty recykling, so fucking exciting.

Odpowiedz
#98
Chyba nie zrobią z Obcego protagonisty?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#99
Wlascicielem FOXa jest Disney, ktory rozcienczyl (i zajebal) marke SW. Teraz Alien a nastepny Predator.
Czego sie nie dotkna- zamienią w gówno.

Ale tluszcze i tak bedą ogladac.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(26-04-2025, 17:40)Snappik napisał(a): Chyba nie zrobią z Obcego protagonisty?
To byłby świeży pomysł i chciałbym coś takiego zobaczyć, oczywiście zrobionego przez kogoś kreatywnego. Pierwszy teaser ma fajny bodyhorrorowy klimat.

Ogólnie te wszystkie zajawki zdradzają 0 fabuły, wiadomo jedynie, że będą różne organizmy - czyżby efekt randomowego działania cieczy z Prometeusza? Tak mi się skojarzayło, wiem, że Howley ignoruje prequele Scotta (przy okazji mając słaby argument, że to David stworzył Xeno w pół godziny podczas gdy podobizna kosmity była umieszczona na statku Inżynierów niewiadomo jak dawno temu).

(26-04-2025, 19:19)shamar napisał(a): Wlascicielem FOXa jest Disney, ktory rozcienczyl (i zajebal) marke SW. Teraz Alien a nastepny Predator.
Czego sie nie dotkna- zamienią w gówno.

Ale tluszcze i tak bedą ogladac.
Predator pierwszy został zgwałcony już w 2018, przed fuzją Fox-Disney. Alieny mają się lepiej, prequele mimo głupot są ciekawe i jakieś a Romulus nie jest taki zły dopóki waza z Prometeusza się nie pojawia.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien 3 (1992) reż. David Fincher Anonymous 484 111,518 16-05-2026, 20:24
Ostatni post: Westcoast
  Alien (1979) reż. Ridley Scott Anonymous 362 64,265 16-05-2026, 20:15
Ostatni post: Westcoast
  Alien: Romulus (2024) reż. Fede Álvarez Grievous 356 36,187 20-04-2026, 19:57
Ostatni post: slepy51
  Alien 5 (projekt anulowany) reż. Neill Blomkamp Predator895 411 86,756 11-10-2025, 19:46
Ostatni post: samuuel
  Alien: Resurrection (1997) reż. Jean-Pierre Jeunet Mental 258 57,591 17-08-2025, 11:08
Ostatni post: Dr Strangelove
  Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott military 1,201 254,866 07-03-2024, 14:24
Ostatni post: shamar
  Najlepsze sceny w sadze Alien military 22 11,148 31-03-2020, 18:27
Ostatni post: Nemo
  Alien - The Virtual Workprint Anonymous 17 8,979 23-11-2018, 22:54
Ostatni post: shamar
  Alien: A Biomechanical Symphony (2009) Craven 4 3,109 15-09-2013, 23:50
Ostatni post: Craven
  Alien vs. Predator -RING Tyler Durden 123 46,653 18-02-2008, 18:32
Ostatni post: Guzeppe



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości