Banshee (Cinemax)
Niezły początek. Trupy, cycki, krew i Nola!

Odpowiedz
Potwierdzam, bardzo fajny początek nowego sezonu. Sporo akcji (momentami przegiętej niczym w pierwszym sezonie, indiański Arrow aż za bardzo :D), dupeczki są, chinol walący z dobrej kosiary, Hood nadal zgrywa kozaka. Jest dobrze :)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Eee, nadal kiepsko. Żadnego porządnego chłopa. Same karykatury.
Calcat iacentem vulgus

Odpowiedz
Odpuszczam sobie ten serial. Było pięknie, teraz jest żenada. Pilot trzeciego sezonu przebił wszystkie suchary i wydumane dramaty sezonu poprzedniego (albo to ja już nie pamiętam, co się działo rok temu). Tego się nie da oglądać. Pijany Lotus gadający do nagrobka? Job w krejzolskiej scenie hakowania i szczelania? I ten wkurwiający montaż dialogów i bitek? Co to ma być? "Banshee" z super maczo-oldskulu i kina zemsty zmieniło się w coś, co trudno zdefiniować - jakaś mieszanka wymęczonej psychodramy, postmodernistycznego gównianego eksperymentu, sagi rodzinnej i komedii dla idiotów.

Odpowiedz
Mental, ranisz moje serce nazywając mnie idiotą:(

Odpowiedz
joozeek, bo ja na co dzień chodzę w takiej koszulce :)


Odpowiedz
To wszystko tłumaczy:)

Odpowiedz
Widzę, że po Mentalowej krytyce serialu reszta boi się komentować, żeby nie wyjść na debili:P A tymczasem trzeci odcinek fenomenalny, a trailer czwartego zapowiada jeszcze lepszą hecę.

Odpowiedz
(14-01-2015, 23:20)Mental napisał(a): "Banshee" z super maczo-oldskulu i kina zemsty zmieniło się w coś, co trudno zdefiniować -

To zawsze była przyjemna popierdółka a nie żaden maczo oldschool, jakbym miał z czymś przyrównywać to z Road House, a nie jakimś poważnym kinem zemsty. Trzeci sezon jest lepszy od drugiego po postawili na przegiętą rozwałkę i komiksowe motywy. Nie ma przynajmniej moralnych rozterek Hooda i nudnych retrospekcji. Trzeci odcinek jak na razie najlepszy. Pojedynek
No i ukoronowaniem odcinka była cała akcja w ciężarówce. Miałem wrażenie, że oglądam Twin Peaks w wersji B klasowego akcyjniaka :) Jest dobrze, oglądam dalej.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
I znowu posterunek do remontu :-)



Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
A mnie ten odcinek zaskoczył...
spoiler
Odcinek w większości poświęcony burmistrzowi. Tak to budowali, że myślałem iż Proctor go odjebie(bo ciągle podkreślali, że następnego dnia złożą wniosek o odrzucenie ugody z Proctorem)i Hood będzie miał kolejny powód, by zostać, a tu poszło w inną mańkę. Gut, gut.

Odpowiedz
Jaaaa, odcinek piąty na bank zadowoli Mentala. Od groma broni i w ogóle rozpierducha. Ale zaraz, zaraz. Przecież on nie ogląda:P

Odpowiedz
Oglądam :)

Fascynuje mnie postać (byłego?) naziola, co chciał złożyć CV w "Cadi" - mam nadzieję, że nie odwalą tego gościa za szybko, bo normalnie jaram się nim jak 4-latek nowym misiem.

Odpowiedz
Charakterny jest. I stoi za nim taka wzruszająca historia. Choć trąci prąciem, niestety życiowa jak cholera.

Odpowiedz
do kroćset fur beczek!!
Życie w Banshee już nigdy nie będzie takie samo!



Odpowiedz
Kurt Bunker, nowy glina w "Banshee":

[Obrazek: Bunker.jpg]

Odpowiedz
Widzę, że serial kontynuuję misję leczenie hoplofobii i homofobii :)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz




Na bank z tą postacią będzie jakaś wiksa.

Odpowiedz
W piątym odcinku scenarzyści jednak poszli na łatwiznę niestety.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gangs of London (Sky/Cinemax, 2020) nawrocki 22 4,332 20-05-2022, 12:01
Ostatni post: Paszczak
  Quarry (Cinemax/HBO) panegiryk_do_ortalionu 18 4,828 02-06-2017, 12:55
Ostatni post: Paszczak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości