Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Blade Runner 2049 (2017) reż. Denis Villeneuve
Och Ana, Ana...
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
O ile w TFA Ford wyglądał jak stary Han Solo, tak tutaj wygląda jak zwykły Marian, który został zhaltowany na plan filmu poczas niedzielnego rosołu :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ale słabo Ford wygląda ... Naprawdę wygląda tu jakby z innego filmu, a wystarczyło mu dać jakiś płaszcz i przygnębioną minę jak z pierwszego BR :P No nic wierzę w reżysera, że ogarnie jakoś te historię, w końcu Forda nie ma być aż tak dużo. Pożyjemy zobaczymy.

ps. Szopan jebłem tak właśnie czuje od pierwszego zwiastuna. Ten koleś przecież przepadał za tym projektem od momentu wejścia na plan. Zwłaszcza że Ridley skutecznie separował go od reszty wydając tylko instrukcje, że ma wyjść z przyczepy bo będą kręcić konkretną scenę, co skutecznie wpywało w jego wiarygodności jeśli chodzi o postać Dekarda.

Odpowiedz
Foty wyglądają jak grafiki promocyjne do "Total Recall" Wisemana... Mogli się lepiej postarać.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Zdjęcia jak zdjęcia. O Forda też bym się nie martwił.
Główny minus to ten koleżka grający rolę główną.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Zdjęcia z dupy i nijak się mają do teasera. Nie przejmowałbym się nimi jednak, bo większość fot blockbusterów w EW wygląda jak fotoszopowy fap-sen George'a Lucasa.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Strach w oczach na fotach i te kilka sekund w teaserze Goslinga rzeczywiście sugerują, że Gosling może być słabym ogniwem. A nawet do niego specjalnie nic nie mam. Po prostu powinien się trzymać ról komediowo-romantycznych, w klimacie choćby La La Land, gdzie był niezły.

O ile nie mam specjalnie emocjonalnego stosunku do tego filmu, jako kontynuacji, bo generalnie niewiele jest filmów, co do których sequeli czy remaków mam jakieś fanowskie wymagania, tak rozumiem narzekania na wygląda Forda. Wygląda jak stary Ford a nie Deckard.

A właśnie pojawił się news, że Villeneuve zrobi Dune. Informacja o tym, że robi Blade Runnera była chyba dla mnie lekkim rozczarowaniem, bo myślałem, że niepotrzebnie marnuje się w tego typu projekcie. Po rozczarowaniu jakim okazał się Arrival, a nawet Sicario, nie mówiąc już o Prisonersach, coraz mniejszą mam nadzieję, że może zaoferować coś naprawdę dobrego nie tylko na poziomie warsztatu i wychodzi na to, że nie mam specjalnie presji na jego autorskie, oryginalne produkcje. 

Edit: a sorry, nie "zrobi" tylko "early talks".


Odpowiedz
(21-12-2016, 23:50)PropJoe napisał(a): Strach w oczach na fotach i te kilka sekund w teaserze Goslinga rzeczywiście sugerują, że Gosling może być słabym ogniwem.

Raczej boi się, że przyjdzie Scott i zrobi popelinę jak w "Prometeuszu".

Cytat:(...) rozumiem narzekania na wygląda Forda. Wygląda jak stary Ford a nie Deckard.

Prawda, Ford wygląda tutaj mało godnie (man boobs?) - powinni mu dać do sesji jakąś kurtkę.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Super, że R-ka, ale określenie tego "jednym z najdroższych niezależnych filmów z kategorią R" trochę mnie zaskoczyło, bo nic o tej niezależności nie wiedziałem.

To naprawdę film niezależny? Znaczy że co? Żadne duże studio nie stoi za kontynuacją "Blade Runnera", czy jak? Te loga Warner Bros i Columbii to co? Oni tylko dystrybuują i się nie wtrącają?
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
(21-12-2016, 23:56)al_jarid napisał(a): To naprawdę film niezależny? Znaczy że co?

To po prostu synonim filmów spoza stajni Marvela.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Warner zajmuje się dystrybucją w USA, a Sony na świecie. Nic poza tym. Prawa są współdzielone pomiędzy Alcon Entertainment i Thunderbird Entertainment, a jako że Scott jest zaangażowany, to jego Scott Free Productions też w tym siedzi.

Odpowiedz
Mnie osobiście Gosling jakoś szczególnie nie przeszkadza, to nadal bardzo dobry aktor a nie odczuwam, że nie pasuje do tego świata. Wolę jakiś werdykt wydać po jakims poważnym trailerze, nie teaserze gdzie mało co robi.

Odpowiedz
Kim jest ta nastolatka na zdjęciu obok Goslinga w samochodzie?

al_jarid napisał(a):"jednym z najdroższych niezależnych filmów z kategorią R" trochę mnie zaskoczyło, bo nic o tej niezależności nie wiedziałem.

Ciągle mam dwupłytowe, tekturowe wydanie "Fight Clubu" na dvd. W środku jest książeczka, w której napisali, że to najdroższy niezależny, eksperymentalny film z kategorią R w historii Holly.

Odpowiedz
(22-12-2016, 00:38)Mental napisał(a): Kim jest ta nastolatka na zdjęciu obok Goslinga w samochodzie?

Ana de Armas (28 l. :) )

Odpowiedz
Na pewno jakiś Advanced Pleasure Model. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Jak patrzę na ten teaser... te zdjęcia...

Wnioski nasuwają się trzy:

1) Villeneuve stara się odwzorować klimat filmu, to na plus. Johansson naśladuje Vangelisa - jest szansa, że lepiej na tym wyjdzie, niż gdyby tworzył "oryginalną" muzykę, na której by poległ.

2) Ford wygląda kiepsko na tych zdjęciach. Nadzieja w tym, że to tylko zdjęcia z pierwszych kręconych scen, a w kolejnych będzie już lepiej.

3) Gosling nie pasuje do tego świata i do głównej roli. Ten jego pogodny nastrój rodem z komedii romantycznej nie pasuje do świata wykreowanego przez Scotta. Jego uśmieszek nie pasuje jeszcze bardziej. Zaczynam się obawiać tego, że  gdy w końcu obejrzę film, moją pierwszą myślą nie będzie: "wow, świetnie to wygląda" , "wow, super scena" , "wow, klimat jak w oryginale". Tylko będzie nią: "fuck, co ten gość tu robi?"
Quite an experience to live in fear, isn't it?
That's what it is to be a slave.

Odpowiedz
Ford w tym t-shircie wyglądający jakby wpadł na plan z prywatną wizytą to jakieś nieporozumienie, totalnie wybija z klimatu i zastanawiam się co sobie myśleli wszyscy zaangażowani w ubranie go w coś takiego.

Ciekawi mnie też ile kasy zostało wpakowane w ten projekt, bo szczerze mówiąc wątpię by miało to jakiekolwiek szanse na sukces kasowy. Blade Runner może sobie być filmem kultowym, ale to ma akurat zerowe znaczenie.

Odpowiedz
A co w t-shircie jest nie tak? Przeciez Blade Runner nie prezentował świata, w ktorym ubrania wygladaly jak dziwactwa japońskiego projektanta, tylko raczej normalne. T-shirt nie wydaja sie byc tam niczym szalenie nietypowym.

Odpowiedz
Kto w pierwszej części wygląda jakby wpadł na plan z prywatną wizytą?

Odpowiedz
Generalnie jak na tak wysmakowany wizualnie film, pojawienie się Forda w szarym ordynarnym t-shircie jest jakieś takie nie na miejscu. Kostiumolog się nie popisał.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pirates of the Caribbean (2003-2017) Jakuzzi 1,065 148,725 01-12-2023, 01:16
Ostatni post: slepy51
  Trainspotting (1996-2017) Pitero 12 4,972 01-10-2021, 17:08
Ostatni post: Pelivaron
  [oddzielony] Trainspotting (1996-2017) Arahan 0 434 01-02-2017, 06:54
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości