Bosch (Amazon)
Ogląda ktoś trzeci sezon? Jestem po trzech odcinkach i zapowiada się najciekawszy sezon jak do tej pory.

Odpowiedz
Kurde, muszę nadrobić 3. sezon. A tu już zwiastun kolejnego:

Ta zapowiedź przypomniała mi jaki ten serial ma zajebisty klimacik :)

Odpowiedz
Ja obejrzalem pierwszy, ktory byl mimo wszystko troche sztampowy i momentami przynudzal. Dalej faktycznie jest taka roznica? 

Odpowiedz
Radykalna może nie, ale w drugim sezonie jest zdecydowanie mniej sztampy i zupełnie fajny przeciwnik (w przeciwieństwie do nudnego seryjniaka z jedynki).

Odpowiedz
Czekam. Klimat LA z tego serialu jest mistrzowski.

Odpowiedz
Serial jest solidny od początku do końca, a surrealistyczne pustynne słońce, ogrzewające LA, zawsze robi klimat. No i mieszkanie Boscha to moje marzenie.

Odpowiedz
Mieszkanie i sprzęt audio.

Odpowiedz
Szósty sezon od 17 kwietnia.

Odpowiedz
Jak wiadomo w tym roku poleci finałowy sezon, ale pojawiła się informacja, że będzie spinoff Boscha, w którym będzie współpracował z prawniczką graną przez Mimi Rogers. I fajnie, tylko czy dobrze rozumiem, że serial będzie leciał na IMDb TV?

https://tvline.com/2021/03/03/bosch-spinoff-imdb-tv-harry-madeline-honey/

Nawet nie wiedziałem, że mają swój streaming, czy jak to nazwać, z filmami i serialami. Wiem że facebook kręcił seriale, niektóre całkiem dobre jak z Elizabeth Olsen, ale o IMDb tv nie słyszałem do tej pory.

Odpowiedz
Jeden z lepszych seriali policyjnych. Muszę sobie obejrzeć wszystkie sezony od nowa.

Odpowiedz
Wpadam przed ostatnim odcinkiem 6 sezonu. Generalnie ogromny szacun dla serialu.
Mało kiedy coś bez laserów, kosmitów, dziwek i statków kosmicznych mnie wciąga. A "Bosch" wciąga bardzo, cieszy zróżnicowanie sezonów, po pierwszym myślałem, że tu zawsze będzie seryjny morderca. Serial szanuje też inteligencję widza, nie można tego oglądać casualowo, tylko trzeba się skupić i być uważnym. Ostatnio chyba tylko o "Dark" można było to powiedzieć.

Odpowiedz

Finałowy sezon 25 czerwca.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Jeden z najlepszych seriali kryminalnych, chyba nie miał słabego sezonu. Odnowie suba na Amazonie tylko dla tego serialu.

Odpowiedz
Jakby kogoś interesowało, dali dziś pierwsze 4 odcinki "Bosch: Legacy"

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Nie kumam. Czemu to nie nazywa się Bosch sezon 8?

Odpowiedz
Czytam i widzę sporo zachwytów, więc powtórzę pytanie, które tu padło już.
Naprawdę warto?
Bo akurat mam ochotę na jakiś dobry kryminał.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
(06-05-2022, 11:47)Mental napisał(a): Nie kumam. Czemu to nie nazywa się Bosch sezon 8?
Tak się teraz zastanawiam czy to wciąż na podstawie książek jest. Bo jak nie to może nam grozić spadek formy.

(06-05-2022, 11:58)Dr Strangelove napisał(a): Bo akurat mam ochotę na jakiś dobry kryminał.
To jest kryminał. I do tego dobry.

Odpowiedz
(06-06-2021, 15:49)yacajackowski napisał(a): Jeden z najlepszych seriali kryminalnych, chyba nie miał słabego sezonu. Odnowie suba na Amazonie tylko dla tego serialu.

Warto w chvj

Odpowiedz
Craven napisał(a):Tak się teraz zastanawiam czy to wciąż na podstawie książek jest. Bo jak nie to może nam grozić spadek formy.

https://www.ask.com/entertainment/bosch-legacy-amazon-spinoff

Cytat:This new season is loosely based on the novel The Wrong Side of Goodbye. Connelly not only executive produces here, but he’s also credited as co-writer of Bosch: Legacy’s pilot with Eric Overmyer, who also developed Bosch as a TV show.

Mental napisał(a):Nie kumam. Czemu to nie nazywa się Bosch sezon 8?

No beka trochę, bo wszędzie piszą, że to tak naprawdę jest 8 sezon Boscha - ciągle to Bosch jest głównym bohaterem serialu i śledzimy jego przygody :)

Odpowiedz
@Dr Srtrangelove

Serial jest dobry, ale nie spodziewaj się żadnego hardcorowego kryminału w stylu pierwszego sezonu "True Detective" czy coś. Ot, klasyczna historia o dobrym detektywie i złych bandytach. Titus Welliver to jakieś 2+ oczka do oceny końcowej.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon