(13-02-2016, 01:24)Paszczak napisał(a): Ale chcę stanąć w obronie Francisa, po którym wszyscy jadą. Owszem, bad guy jest jednowymiarowy, ale w swojej roli się sprawdza. Oślizgły, sadystyczny, brytyjski - miło patrzeć, jak dostaje po pysku.
Nie wszyscy, dla mnie villian do tego filmu idealny. A ten jego brytyjski akcent, miodzio.
Zapomniałem dodać o jeszcze jednej ważnej rzeczy- zapomnijcie oscenach walk z CA:WS- te z Deadpoola miażdżą obraz braci Russo w każdym calu. Zwłaszcza finałowa walka Francisa z Wadem.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
13-02-2016, 01:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 01:33 przez Danus.)
Czy bardziej przejrzyste to kwestia sporna, jak dla mnie w WS były bardziej klarowne. R-ka to mocna strona DP, ale paradoksalnie to w Kapitanie bardziej czuć każde uderzenie, a tutaj wszyscy albo są pancerni, albo się regenerują albo inne cuda i te ciosy po prostu po nich spływają, tylko czasami komuś łeb odpadnie.
I koronny kontrargument - WS nie miał tyle slo-mo. W sensie, chyba całkiem nie miał, choć mogę się mylić, dawno widziałem.
13-02-2016, 01:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 02:01 przez Paszczak.)
Pewnie, że ze slo-mo to kwestia gustu, ale nadal uważam, że te starcia są trochę... no, za lekkie pomimo tej całej krwi. Deadpool dostaje kulę na wylot w przedramię, nic to. Dostaje nożem w łeb, a co tam. Ja wiem, czynnik regeneracyjny i takie tam, ale przez to walka traci cały ciężar. Niech chociaż widać, że COŚ poczuł. Zwłaszcza, że inni tak samo nic sobie nie robią z obrażeń - czemu Angel Dust, której mutacja miała polegać na zwiększeniu siły, nie odporności, wytrzymuje ciosy które powinny ją przerobić na marmoladę? Czemu Ajax ma tak samo? Nie czuć bólu a ignorować miecz na wylot to jednak dwie różne rzeczy.
13-02-2016, 02:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 02:12 przez Paszczak.)
Deadline podało $41,5 mln z piątku! A zatem chyba pęknie pierwszy ponad 100 milionowy weekend otwarcia w lutym i przy mocnych nogach (przez 6 tygodni film nie ma konkurencji ze strony komiksowych adaptacji ani komedii rated-R, a opinie zbiera bardzo pozytywne - obecnie #54 w rankingu Top250 IMDb) możemy mieć niespodziankę na miarę pierwszego Iron Mana i Strażników Galaktyki z ponad $300 mln w Ameryce!
"A" od Cinemascore (druga najwyższa nota). 92% widzów z pierwszego dnia wyświetlania poleci film swoim znajomym. Jeśli jutro się potwierdzi +100 milionów dol. z weekendu, to $300 mln na prawdę będzie w zasięgu! Lubię takie niespodzianki, Deadpool okaże się najbardziej dochodowym filmem ze świata X-Men.
Dokładnie niech zarabia jak najwięcej.
Kto z was z niecierpliwością czekał na scenę na napisach, by usłyszeć to co usłyszał
Singer ze swoim Apocalipse może już się schować Po wczorajszym dniu już wiem, że nic lepszego nie nakręcił. Zresztą po Deadpoolu już nigdy na ten świat nie będę patrzył tak samo jak po DoFP.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
Nie mam pojęcia Arahan. Do wczoraj jeszcze nie byłem pewny nawet $300 mln, ale skoro film może zarobić więcej w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, to cholera wie jak się sprzeda w reszcie świata. Wielka szkoda, że jako film Rated-R Deadpool nie dostanie zielonego światła na wyświetlanie w Chinach (tak jak Mad Max rok temu). :/
13-02-2016, 14:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 14:03 przez Juby.)
Czego rimejkiem jest Deadpool że Arahan i Danus tak się spuszczają?
Filmu jeszcze nie widziałem, ale mam niezłą bekę czytając te na kilometr bijące egzaltowanym przesadyzmem opinie. Najlepszy film superhero! Nic lepszego nie nakręcą! Marvel może się schować! Już nic się nie liczy!
13-02-2016, 14:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 14:08 przez Mierzwiak.)
(13-02-2016, 14:07)Mierzwiak napisał(a): Czego rimejkiem jest Deadpool że Arahan i Danus tak się spuszczają?
Filmu jeszcze nie widziałem, ale mam niezłą bekę czytając te na kilometr bijące egzaltowanym przesadyzmem opinie. Najlepszy film superhero! Nic lepszego nie nakręcą! Marvel może się schować! Już nic się nie liczy!
Choćby Cpt. Ameryka zginał, Batman wyruchał Lois na oczach Supermana, a StarLord zaliczył trójkącik z szopem i drzewem na tle patrzącego na to wszystko Xaviera to dla mnie tego filmu nie pobije nic. Chyba, że druga część. Wybitnie Deadpool trafił w mój gust i humor, a poza tym jest cholernie dobrze napisanym i nakręconym filmem. Zwiastuny niby fajne, ale jednak nie nakręciły jakoś super. Więcej zrobiła kampania reklamowa, a sam seans to było tak zajebiste doświadczenie, że nawet z TFA nie czerpałem takiej przyjemności.
To jest film robiony przez ludzi, którzy kochają tę postać, z masą serducha i zabawy i to widać w każdym mm taśmy filmowej. Serio, póki co najlepszym filmem komiksowym było BB, później Spider-Man 2 i na końcu Iron Man razem z Zimowym Żołnierzem. Wszystkie spadają w dół o jedno oczko bo 1 miejsce zajmuje ten koleś w czerwonych rajtkach
(13-02-2016, 14:03)Arahan napisał(a): Bardziej od sceny po napisach podobały mi się same napisy. Te rysowane
a przy okazji - dziecięce rączki już nigdy nie będą wyglądały tak samo