
Mierzwiak idź do kina, obejrzyj- baw się dobrze. Zobaczysz, że mieliśmy rację
Directed by James "THE KING" Cameron
13-02-2016, 14:24
|
Deadpool (2016)
|
|
Arahan oni, nie zrozumiejo
![]() Mierzwiak idź do kina, obejrzyj- baw się dobrze. Zobaczysz, że mieliśmy rację
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron 13-02-2016, 14:24 (13-02-2016, 14:24)Danus napisał(a): Mierzwiak idź do kina, obejrzyj- baw się dobrze. Zobaczysz, że mieliśmy racjęIdę w poniedziałek, chociaż możecie sobie wyłowić z tego tematu moje bardzo złe opinie po pierwszych materiałach. Ale ostatni trailer był bardzo fajny, no i przekonała mnie kampania i zaangażowanie oraz entuzjazm Ryana. 13-02-2016, 14:27
Mierzwiak, ja po pierwszych materiałach też nie mówiłem o projekcie przychylnie- w sumie to nic chyba nie mówiłem, bo miałem to w dupie
Tak mnie zainteresował ten film po pierwszych trailerach.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron 13-02-2016, 14:29
Dżizaz, choćby i ten film był 100x lepszy niż piszecie, to teksty w środku lutego typu
Cytat:TO NAJLEPSIEJSZY FILM TEGO ROKU, NIC GO NIE PRZEBIJE, NIC jest autoparodią.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
13-02-2016, 14:30
Serio, zwiastuny pokazują tylko 1/4 pierwszej akcji i mnie jakoś szczególnie też nie porwały, ale kampania i Stuckman sprawili, że byłem w kinie i już sprawdzam grafik kiedy mogę iść drugi raz.
@Zombie001 - nic takiego nie napisałem. Dla mnie DO TEJ pory to najlepszy film komiksowy i szczerze wątpię, że cała reszta ze stajni FOX/MARVEL/DC go pokona. W grudniu Ci to potwierdzę. Jestem pewien. Aha, tylko to tutaj zostawię i jak to mówią - "pozdro dla kumatych" ![]() 13-02-2016, 14:30 (13-02-2016, 11:37)Juby napisał(a): Deadline podało $41,5 mln z piątku! A zatem chyba pęknie pierwszy ponad 100 milionowy weekend otwarcia w lutym[...] boxofficemojo podało $47,5 mln z piątku!! Film zaskakuje z godziny na godzinę. Teraz zapowiada się na około $130 mln w pierwsze 4 dni wyświetlania. Nawet główny bohater się tego nie spodziewał. ![]()
13-02-2016, 18:06
Swoją drogą, na tym screenie jest drugi najśmieszniejszy moment filmu.
Zadziwiające wyniki, ale popieram, nawet jeśli Deadpool mnie nie zachwycił. Jak dobrze pójdzie, to sequel dostanie znacząco większy budżet i będą mogli las postawić i od razu ocena 10/10. 13-02-2016, 18:50
FILM ROKU! FILM ROKU !!!
A poważnie - w sumie wszystko zostało powiedziane, ogląda się świetnie, ale... Nie aż tak jak, powiedzmy, Mad Maxa. Mam też wątpliwości czy nie powinni jednak lecieć chronologicznie, wtedy film by się rozkręcał i robił coraz lepszy, a tak, mamy mocny początek, a potem film trochę siada. W sumie to wywaliłbym chyba ślepą babkę z pralni (to jakaś istotna postać z komiksu?), nic ciekawego nie wnosi a sceny z jej udziałem jakoś mnie nie bawiły. Fajnie, że Colossus w końcu dostał sensowną rolę. Solidne 8/10 z szansą na więcej przy powtórce. Pewniak do zakupu na blu w dniu premiery, ale o żadnym tam "najlepszym filmie superhero" nie ma mowy (chyba że zmienię zdanie po kolejnym seansie ). Jeśli chodzi o R-rated superhero to:Watchmen > Deadpool > Kick Ass Walki świetne, ale w WS były chyba lepsze, te tutaj nadrabiają krwistością. 13-02-2016, 21:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 22:01 przez Gieferg.)
Niesamowita sprawa, bo przez większość czasu miałem ten film gdzieś, a i zwiastuny wydawały mi się suche i nieśmieszne. A tu proszę, wygląda na to, że wszystko co mogło pójść dobrze - poszło. Nie mogę się doczekać seansu.
13-02-2016, 22:03
Film fenomenalny , idealnie skręcony i okraszony takimi sucharami , że mam zakwasy od śmiania się w kinie. Świetna muzyka , czołówka, pomysłowe pchanie wszystkiego do przodu . W życiu nie widziałem że można tak idealnie poprowadzić film o superhero. Cały seans trwał chyba pół godziny , bo w ogóle nie odczułem upływu czasu i chciałem więcej. Bomba >>> film roku jak na razie 10/10
P.S. interakcja Deadpoola z widzem jest tak zajebiście wkomponowana , wyjmuje suchary z moich myśli co jeszcze bardziej podbija ocenę i realistyczność całości. 13-02-2016, 22:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 23:04 przez Predator895.)
Cytuję co napisałem przed chwilą w temacie o BO:
Cytat:Sorry za dwa posty z rzędu ale podaję ważne info;) 14-02-2016, 00:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016, 00:38 przez und3r.) 14-02-2016, 04:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016, 04:50 przez Gieferg.) (13-02-2016, 18:50)Paszczak napisał(a): Jak dobrze pójdzie, to sequel dostanie znacząco większy budżet i będą mogli las postawić i od razu ocena 10/10. Pff. Film obejrzę pewnie w środę albo czwartek, ale uważam że najgorsze co można by zrobić tej postaci, to dać jej większy budżet, po to by naszprycować film większą ilością bezsensownej akcji i CGI rozpierduchy =/ Powinni utrzymać budżet na nieznacznie wyższym poziomie 60-70mln i wykorzystać go w kreatywny sposób.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
14-02-2016, 11:23
Sorry za ignoranckie pytanie, ale skoro taki sukces, to w sequelu nie mogą połączyć tej postaci z całym MCU? Bo z tego co czytałem, to odniesienia i komentarze na temat komiksowego świata są jednym z większych atutów filmu, wiec ja sobie tak myślę, że fajnie jakby w kolejnej części odpalili Johansson albo Hemswothowi z 15 dużych baniek, żeby się pokazali na chwile. Realne?
14-02-2016, 15:27
Żżyco?
Z jakiej paki film z X-Universe od Foxa miałby nagle trafić do MCU? 14-02-2016, 15:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016, 15:34 przez Gieferg.) |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| X-Men: Apocalypse (2016) | Pelivaron | 511 | 42,962 |
30-01-2025, 18:01 Ostatni post: Rozgdz |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |