Filmy Disneya / Pixara
Ja gdzieś słyszałem, że podobno ta filmowe wersja ma się różnić tym, że Bella podobno na początku nie zakochuje się w Bestii, ale traktuję go wyłącznie jako przyjaciela, a dopiero potem ma być miłość. Ciekawe czy też nie pozwala się trzymać za rękę? ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
To dokładnie jak w kreskówce. Belle również nie zakochała się w Bestii, gdy była okazja - dała nura z zamku, potem jeszcze z tym futrzakiem się kłóciła i potem, stopniowo najpierw się lubili, a potem szczerze się pokochali.

Różnica, a to dobre.

Odpowiedz
Obadałem lekko soundtrack do tej "nowej" "Beauty and the Beast" i jest to... nuta w nutę kopia oryginalnego soundtracku do animacji. To już można się tylko domyślić jak będzie sam film wyglądał. A potem "The Lion King", "Mulan" - straszne. Ale w sumie mniejsze mam pretensje do Disney'a, a bardziej do widzów, którzy za to płacą. I w sumie dla Disney'a to łatwy pieniądz. Nie trzeba się wysilać, wystarczy po prostu przerobić animację na zwykły film, nic nie zmieniać i sukces gwarantowany.

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Burton ma robić "Dumbo"...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To news z marca... 2015. Dobrze że czuwasz :)

Odpowiedz
Dopsze więc... Eva Green ma zagrać w "Dumbo" robionym przez Burtona. News z wczorej?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
News sprzed 3 dni.

Nowym newsem jest natomiast, że w Dumbo ma zagrać Danny DeVitoo. Może zagra samego Dumbo?
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Pewnie zagra tego dyrektora cyrku:
[Obrazek: latest?cb=20110923212145]

Odpowiedz
[Obrazek: 8060_1.6.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#japierdole

Zamiast wziąć się za trzeciego Sherlocka, bierze się za live-action rimejk animacji Disneya, której nikt nie potrzebuje.

Odpowiedz
Dodam ze swej strony, że bierze się za remake filmu, którego i tak nie można zrobić lepiej.
A swoją drogą czy zamiast aktorskiego Aladyna nie mieli robić jakiegoś filmu o Dżinie?
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Akurat aktorski Aladyn, będący nową adaptacją, mógłby być spoko przygodówką. Ale czeka nas pewnie remake 1 do 1, jak w przypadku "Pięknej i Bestii".

Odpowiedz
(10-03-2017, 13:44)shamar napisał(a): [Obrazek: 8060_1.6.jpg]

Hm... skoro zdecydowali się na Arabów czy innych Berberów, to może do roli Dżina wezmą jakiegoś Żyda o maksymalnie stereotypowych rysach twarzy? W myśl oryginalnej koncepcji animatora Erica Goldberga, który opierał Dżina na żydowskich stereotypach :).

Zawsze potem można dorobić w wywiadach ukryte dno o losie ciemiężonych Izraelitów, którzy wreszcie odzyskują wolność itd. ;)   

Odpowiedz
Wiadomo już przy "Aladynie" zgrzytam trochę zębami, ale wizja live action "Król Lew" mnie na poważnie przeraża.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Zawsze można po prostu nie oglądać. Nikt nikogo nie przymusi. "Aladyn" to akurat jeden z moich ulubionych filmów, 10/10 i w ogóle, więc rimejku nie zamierzam tykać kijem przez szmatę.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
A ja całkiem możliwe, że obejrzę remake przed oryginałem :P

Odpowiedz
Beauty and the Beast 6.2/10 na razie na IMDb i jako zarzut pada między innymi CGI-twarz Bestii. To teraz tylko czekać jak pójdzie w BoxOffice.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
A żeby na pysk padło!
Wiem, wiem, marzenia. Wiadomo, że sprzeda się dobrze :(
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
(11-03-2017, 02:27)Lawrence napisał(a): Beauty and the Beast 6.2/10 na razie na IMDb i jako zarzut pada między innymi CGI-twarz Bestii.

Tylko twarz? Przecież całe CGI w tym filmie wygląda jak sprzed 15 lat. Żenua patrząc na tegorocznego zdobywcę Oscara za najlepsze VFX.

Recenzje też takie se. Życzę temu filmowi jak najgorzej. ProBoxOffice już tydzień temu obniżyło swoją prognozę o 11%.

Odpowiedz
Swoje zarobi. Film celuje w rodziny, jest oparty na znanej animacji i nie ma za bardzo konkurencji (Logan i Kong to inna demograficzna).

A szkoda.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Seriale Disneya OGPUEE 187 38,976 10-02-2024, 14:39
Ostatni post: OGPUEE
  Filmy Dona Blutha OGPUEE 17 5,570 25-12-2023, 17:47
Ostatni post: OGPUEE
  Luca (2021) - animacja Pixara Pelivaron 2 1,489 08-07-2021, 15:13
Ostatni post: yacajackowski
  UP czyli kolejne niesamowite dzieło PIXARA? Danus 77 20,385 19-02-2021, 16:07
Ostatni post: Kryst_007
  Krótkometrażówki Pixara! Maik 5 3,904 11-05-2019, 14:02
Ostatni post: Pehov
  The Good Dinosaur (2015) - Dinuś od Pixara Lawrence 22 10,754 30-07-2016, 11:54
Ostatni post: Mierzwiak
  Filmy Suzie Templeton Negrin 2 2,774 27-02-2008, 15:16
Ostatni post: Mefisto



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości