I Am Legend
(17-07-2017, 23:58)shamar napisał(a):
(17-07-2017, 22:56)Pelivaron napisał(a): ...ale ta CGI sraka to jakiś inny poziom wtajemniczenia.


CGI jelenie gorsze niż w "Ring 2". Tak mi się skojrzyło ogladając "Rings"

Jelenie to pół biedy. Lwy są gorsze.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Tak niski poziom CGI dziwi tym bardziej, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że budżet filmu wyniósł 150 baniek, a przecież w tym samym roku mieliśmy chociażby premierę Transformers. Wiadomo, trudniej jest zrobić komputerowe zwierzęta, niż roboty, ale bez przesady.

Odpowiedz
Pewnie większość poszło na wypłatę dla Willa, karmę dla owczarka i komputerowy Nowy Jork.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Cytat: To muszę sobie znaleźć alternatywne zakończenie w takim razie.

Oglądałeś alternatywne :P

http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=4949

Odpowiedz
Pewnie ktoś wrzucał, ale nie chce mi się całego tematu przeglądać. Will Smith żył w świecie, w którym powstał film z Batmanem i Supermanem.

We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
To tak jak my! :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
(18-07-2017, 10:37)Corn napisał(a): To tak jak my! :D

Wiem :D Ale bardziej odnoszę się do tego, że Jestem legendą powstał w 2007 roku. W Warner Bros. już wtedy wiedzieli, że stworzą komiksowe arcydzieło! :P
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
No przecież przy tym filmie maczał palce David Goyer i Akiva Goldsman, którzy przed I Am Legend pracowali nad filmem pt. Batman versus Superman. To jest easter egg dla ludzi, którzy wtedy czekali na tę adaptację. Petersen miał wtedy kręcić a do Supermana przymierzany był Jude Law albo Matt Damon :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
O fak, Damon jako Superman :D Aż chciałbym to zobaczyć :D
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Law byłby lepszy. Juby nie doczekałby premiery bo zszedłby na zawał podczas rozkmin nad jego zakolami
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Spoko, Cavill goni zakola Lawa :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Film ma już ponad 10 lat, obejrzałem go kilka razy - i wciąż pamiętam emocje, jakie miałem na seansie w kinie (zwłaszcza poszukiwanie Sam w budynku! O.o) Wczoraj zrobiłem sobie znów powtórkę. To jest świetnie skrojony obraz, z doskonałym Willem w roli Roberta i muzyką Howarda. Super działają retrospekcje, na wyobraźnie też działa opuszczony Nowy York. I gdyby nie CGI zombiaki to byłoby 10/10, ale ich wykonanie (pomijam logikę całej Sci-Fi otoczki) zwyczajnie wybija z rytmu. Mam też problem ze sceną wprowadzającą Anne - to jest tak idiotyczna scena wg mnie, że czuję pewne zażenowanie jej pierwszymi tekstami rzucanymi do Roberta (z drugiej strony jest tam fajny myk, bo w pierwszym kontakcie Robert widzi przy stole swojego synka i żonę w różowym szlafroku, co prawda jest to migawka na 1 sekundę, ale robi świetny efekt). Właściwie to gra aktorska Smitha jest tutaj fenomenalna.

9/10

Alternatywne zakończenie lepsze (pomijając CGI...) - dowiaduję się, że surowicy nie będzie, zombiaki się rozwijają behawioralnie i być może zrodziła się nowa rasa.... człowieka, a Will i Anna są ostatnimi przedstawicielami swojej rasy na ziemi.
loading podpis...

Odpowiedz
FIlm ma już dziesięć lat, obejrzałem go cały raz i niesmak pozostał do dzisiaj. Dało się to oglądać póki Smith łaził sam po mieście, potem się zesrało po całości. W sumie podobnie jak Oblivion.

Odpowiedz
(21-04-2018, 07:25)Martinipl napisał(a): Alternatywne zakończenie lepsze (pomijając CGI...) - dowiaduję się, że surowicy nie będzie, zombiaki się rozwijają behawioralnie i być może zrodziła się nowa rasa.... człowieka, a Will i Anna są ostatnimi przedstawicielami swojej rasy  na ziemi.

Ze wszystkim co wyżej napisałeś się zgadzam ale alternatywne zakończenie to kpina :P Kinówka wymiata poświęcenie Willa daje mocnego kopa i zamyka jego wątek utraconej rodziny w idealny tragiczny sposób :P

Odpowiedz
Czytaliście książkę? Bo jeśli tak to nie rozumiem zachwytów :P Jeśli nie, to polecam nadrobić
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz

Odpowiedz
Będzie sequel!!


Odpowiedz
Sequel będzie o innym czarnym mieszkającym w wielkim wyludnionym mieście? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Dawno już widziałem, ale Smith to tam czasem nie zginął?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
W kinowej wersji tak, w alternatywnej nie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1900: człowiek legenda / The Legend of 1900 SonnyCrockett 9 4,310 02-11-2019, 01:16
Ostatni post: SonnyCrockett
  King Arthur: Legend of the Sword (2017) reż. Guy Ritchie Gieferg 101 19,173 25-10-2019, 21:34
Ostatni post: shamar
  The Legend of Tarzan (2016) Gieferg 8 4,066 20-04-2019, 02:52
Ostatni post: shamar
  Legend (2015) - Tom Hardy w podwójnej roli! Pelivaron 30 12,966 26-07-2016, 21:00
Ostatni post: Mental



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości