19-08-2023, 08:56
|
Inception (2010)
|
|
Powtórka po 10 latach weszła w sumie nawet dobrze, tzn będąc pogodzonym z szeregiem problemów tego filmu i mając wsparcie 65 cali bawiłem się nieźle ale jedna rzecz wciąż dawała się we znaki - finalowa sekwencja ma powazne problemy z tempem, co potrafi być naprawdę męczące. Zdecydowanie za dużo nic nie wnoszącej nudnej akcji, za dużo scen z Eamesem i Arturem, którymi przerywa się to, co akurat jest angażujące. Ten trzeci akt przydałoby się solidnie odchudzić, bo brnie się przez to naprawdę ciężko (na szczęśćie dobrze działają sceny z Di Caprio i Murphym, ale reszta jest o kant dupy potluc).
Naciągane 7/10 mimo wszystko chyba mogę dać, ale kolejna powtórka pewnie za kolejną dekadę
13-05-2025, 21:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2025, 21:52 przez Gieferg.) |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |





