Inception (2010)

Odpowiedz
Powtórka po 10 latach weszła w sumie nawet dobrze, tzn będąc pogodzonym z szeregiem problemów tego filmu i mając wsparcie 65 cali bawiłem się nieźle ale jedna rzecz wciąż dawała się we znaki - finalowa sekwencja ma powazne problemy z tempem, co potrafi być naprawdę męczące. Zdecydowanie za dużo nic nie wnoszącej nudnej akcji, za dużo scen z Eamesem i Arturem, którymi przerywa się to, co akurat jest angażujące. Ten trzeci akt przydałoby się solidnie odchudzić, bo brnie się przez to naprawdę ciężko (na szczęśćie dobrze działają sceny z Di Caprio i Murphym, ale reszta jest o kant dupy potluc).

Naciągane 7/10 mimo wszystko chyba mogę dać, ale kolejna powtórka pewnie za kolejną dekadę Język

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości