Inception (2010)
#81
teraz już jasne, czemu PG-13 - akcja rozgrywa się w snach dziecka. gdyby rozgrywała się w moich snach, MPAA musiałaby stworzyć nową kategorie wiekową. coś pomiędzy NC-17 i wyżejUśmiech

Odpowiedz
#82
Mental napisał(a):Nolan lubi wolty i twisty - życzę jej zatem śmierci w połowie filmuUśmiech

Co masz do Ellen? :twisted:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#83
Cytat:życzę jej zatem śmierci w połowie filmuUśmiech
Dołączam się do życzeń :-)
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
#84
Sprawdziła się Page w dramacie, sprawdziła w komedii... Jak dobrze wypadnie rownież w nowym filmie Nolana dopisuję ją do ścisłej listy moich ulubionych aktorek.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
#85
Obsada robi wrażenie, ale nie jest to taka typowo gwiazdorska obsada w stylu "Ocean's Eleven", więc akurat nie martwię się, aby film okazał się słabszy, ze względu na sporą liczbę znanych postaci. Ja tam się cieszę, że po raz kolejny, wręcz tradycyjnie u Nolana w filmie zagra Michael Caine. Lubię tego aktora i po za tym zawsze dodaje swoją obecnością filmom klasę i styl. Cieszy mnie też obecność Kena Watanabe. Ogólnie ciekawa obsada, ciekawe plakaty, ciekawy trailer, ciekawie się film zapowiada Zdezorientowanymile:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#86
Ano ewidentnie Nolan sobie upodobał Watanabe.

Odpowiedz
#87
Voila Oczko

Odpowiedz
#88
kurde, podoba mi się!

tylko gdzie u licha Berenger!?!

Odpowiedz
#89
Bóg zapłać Uśmiech

Odpowiedz
#90
Faktycznie Papriką zalatuje nieco :-)
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
#91
jarod napisał(a):Faktycznie Papriką zalatuje nieco :-)

"Nieco" :wink: Trochę zalatuje, ale i tak na razie filmu nie znamy więc możemy tylko śnić domysły.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#92
Scena z 1:59 gniecie...tylko co on tam robi? Duży uśmiech

Odpowiedz
#93
Sam koncept jest na tyle niewyeksploatowany w kinie, że skojarzenia niejako z rozpędu kierują się w stronę najlepszego filmu o tej tematyce... Ale korytarz hotelowy (?) dziwnie znajomy.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
#94
Mickey napisał(a):Scena z 1:59 gniecie...tylko co on tam robi? Duży uśmiech

Co ty, nigdy nie obwiązywałeś grupki ludzi w stanie nieważkości? Klawa zabawa Uśmiech

Co ciekawe pod pewnymi względami - napięcie, dynamika, muzyka chyba poprzedni trailer lepszy.

Odpowiedz
#95
Ja czekam na zwiastun w HD teraz...
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
#96
Najpierw to przydałby się jakiś normalny trailer, w normalnej jakości, ale takiego nie mogę znaleźć. Gdyż niestety na dłuższą metę nie mogę na taką jakość patrzeć i jeszcze te zwierzęce odgłosy. Co do samego filmu jestem dobrej myśli, ale też nie radzę oczekiwać, że będzie to WIELCE filozoficzny film w stylu europejskim, czy jak to tam nazwać. Gdyż mimo wszystko jak się kręci tak drogi film to jednak liczy się na spory zarobek. Chociaż i tak typowym blockbusterem raczej ten film trudno będzie nazwać.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#97
Helloł!

Mickey napisał(a):Voila

Wawrzyniec_85 napisał(a):nie radzę oczekiwać, że będzie to WIELCE filozoficzny film w stylu europejskim
No to ładnie mnie zniechęciłeś, bo ja myślałem że to będzie coś w stylu Von Triera Zdezorientowanyad:

Odpowiedz
#98
Tylko ja mam przesunięcie dźwięku w stosunku do obrazu?

Odpowiedz
#99
Snuffer napisał(a):Tylko ja mam przesunięcie dźwięku w stosunku do obrazu?

Nie korzystaj z Chrome.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Nolan nigdy nie robił filozoficznych filmów tylko filmy z twistem, ubrane w ciekawy koncept. Ale nie oznajmiał prawd życiowych, nie imputował konkretnej ideologii. Robi po prostu kino rozrywkowe, mainstreamowe, ale wciągające i zaskakujące. Inception takim obrazem wydaje się po tym zwiastunie. Taki action-sf-thriller. No i genialna obsada. Kurde, czarny koń 2010, choć w przypadku Nolana może to być czarny koń arab najwyższej klasy.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości