http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings
01-11-2013, 19:20
|
Interstellar (2014)
|
|
Doprawdy, imponujące
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 01-11-2013, 19:20
Kusiło, kusiło, ale jednak nie otworzyłem linka. Nie chcę żadnych paparazzi fotek, ani nic w tym stylu. Postaram się mieć silną wolę i poczekać na oficjalną promocję. Tak silna wola, jestem dumny z siebie
03-11-2013, 03:26
Ja tam bez problemu i do premiery blu-ray wytrzymam. A nawet dłużej
![]() I don't believe in Nolan anymore. 03-11-2013, 03:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2013, 03:29 przez Gieferg.)
Nolan skończył się i zaczął na BB
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
03-11-2013, 12:43
Negatywny, odwal się od Memento. jeden z najlepszych filmów na świecie.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
03-11-2013, 13:59
Po mnie MEMENTO totalnie spłynęło. Fajny koncept, ale to tyle. Za to BATMAN BEGINS to chyba jedyny film Nolana, który naprawdę mi się podobał.
03-11-2013, 14:20
Jeżeli chodzi o zdjęcia z planu to na razie nie ma niczego specjalnego, jednak ludziska pracujący przy Interstellar zaczęli publikować fotki plenerów w jakich kręcą i wygląda na to, że już ze względu samych lokacji będzie to kawał ładnego filmiska. Zapowiada się po części powrót do alaskańskich klimatów z Insomni.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
03-11-2013, 14:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2013, 14:50 przez Proteus.)
Z tego co wiem, Nolan ma kręcić na Islandii. Dobrze, w Prometeuszu i Oblivionie nie zrobiono w ogóle użytku z tych plenerów. A nie, zaraz...
03-11-2013, 14:53
Z tego co widziałem uderzają jednak w zupełnie inne klimaty niż Oblivion czy Prometeusz. Zresztą te dwa filmy też nie były podobne wizualnie. W Promku Islandię czuć było tylko w openingu, reszta filmu równie dobrze mogłaby być kręcona na tle matte paintingów i green screenu i nikt by się nie poznał.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
03-11-2013, 15:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2013, 15:05 przez Proteus.) (03-11-2013, 15:02)Proteus napisał(a): Z tego co widziałem uderzają jednak w zupełnie inne klimaty niż Oblivion czy Prometeusz.Co to znaczy? Przerobią Islandię, żeby wyglądała inaczej? ![]() Prometeusz i Oblivion miały inny styl, ale plenery te same, nawet ten sam wodospad się pojawił. Uderzać w inny klimat można, ale plener pozostanie tym samym plenerem. 03-11-2013, 15:09
Wiesz, gdybym miał oceniać ten kraj jedynie na podstawie tego co pokazano w wymienionych przez Ciebie filmach, to doszedłbym do wniosku, że Islandia to po prostu dużo ciemnych kamieni i wodospady
Na fotkach z Interstellar widziałem inne atrakcje. Czytałem też gdzieś, że na Islandii kręcili głownie ze względu na atmosferyczne "naturalne efekty specjalne". Foty zdają się to potwierdzać, bo ludzie z ekipy jarają się między innymi zorzą. Sie zobaczy. Promek i Oblivion w każdym razie Islandii mi nie sprzedali. Wizualna siła tych filmów polegała na czymś innym.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
03-11-2013, 15:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2013, 15:17 przez Proteus.) (03-11-2013, 15:16)Proteus napisał(a): Wiesz, gdybym miał oceniać ten kraj jedynie na podstawie tego co pokazano w wymienionych przez Ciebie filmach, to doszedłbym do wniosku, że Islandia to po prostu dużo ciemnych kamieni i wodospadyTo dobrze, nie chcę trzeci raz oglądać tego samego, nawet jeśli miałoby być tak genialnie sfotografowane jak we wspomnianych tytułach. Cytat:Czytałem też gdzieś, że na Islandii kręcili głownie ze względu na atmosferyczne "naturalne efekty specjalne".Cool, będzie gritty i realistic ![]() 03-11-2013, 15:19
Twitter donosi, że zgodnie z prognozami niektórych ujrzymy teaser trailer przed drugą częścią "Hobbita". Tradycja zostanie więc podtrzymana.
04-11-2013, 01:50
Rety, normalnie wszystko się nie podoba, takie typowe polskie narzekanie. Zdjęcia kręcone w Islandii: "Buuu, już "Oblivion" i "Prometeusz" był kręcony w Islandii". Mogliście jeszcze wspomnieć o "Enemy Mine".
Przy czym mogę się założyć, że gdyby w ogóle nie kręcili w plenerach, to byłoby narzekanie: "Buuu żadnych plenerów, będzie sztucznie, buuu...". Coś jeszcze? Może mamy tutaj grupę naukowców: "Buuu, w Prometeuszu też była grupa naukowców". 04-11-2013, 13:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2013, 15:48 przez Lawrence.)
Ciekawe czy jak zaczynali kręcić "Władcę Pierścieni" to internet przyniósł zdanie "o nie, znowu Xena"
04-11-2013, 18:31
"Władca Pierścieni" kręcony był w Nowej Zelandii, a więc tak samo jak "Willow". Czyli nuda znowu te same plenery.
04-11-2013, 20:11
Buuuu...nuda i metr mułu bo Lawrence znowu narzeka na narzekanie na film pierdoły Nolana
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 04-11-2013, 23:54 (03-11-2013, 03:28)Gieferg napisał(a): Ja tam bez problemu i do premiery blu-ray wytrzymam. A nawet dłużej Avatara też miałeś nie oglądać...
Bounty hunter.
Boziu, daj mi siłę i cierpliwość, bo muszę znosić najbardziej wkurywiającego użytkownika forum... 05-11-2013, 00:11 |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |