26-09-2014, 18:45
|
Interstellar (2014)
|
|
Wybacz koleś, ale nie potrafię wejść do tego mentalnego bajora, z którego wypluwasz swoje dupotezy. Mem Ci na drogę, odezwij się po premierze filmu jak będzie o czym dyskutować zamiast toczyć deliryczną gównoburzę.
Nie neguję tego, że Interstellar może nawiązywać do ducha Kubricka czy Spielberga. Neguję to wszystko, co ty na tej podstawie wnioskujesz. Bo jest bezsensowne i irracjonalne. No, ale nie powinienem się dziwić, bo zaraz to wszystko okaże się żarcikiem
26-09-2014, 18:47
Rotfl. Wystawianie cienkich jak siki węża powiązań pomiędzy Incepcją, a Matrixem na zasadzie "zrzynania", to dobitna oznaka człowieka, któremu się mylnie wydaje, że popkulturę ma w małym palcu, i że wie jak funkcjonuje.
Nie no. Panowie. Zostawmy to już. W tym wątku jest już wystarczająco dużo pieprzenia.
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon 26-09-2014, 18:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2014, 18:57 przez Cator.)
Yhy. A Matrix był zżyną z Ghost in the shell, to z kolei było zżyną ze Scotta, który zżynał z Philipa Dicka. Dick też pewnie z czegoś zżynał - za dużo się naczytał tekstów w sanskrycie i walnął go różowy promień z kosmosu, który zainspirował go zapewne filmami z innego wymiaru. Incepcja jest zatem plagiatem fabuły z jakiejś planety jaszczuroludzi! I żaden z tytułów, które wymieniłem nie jest oryginalny i autorski
26-09-2014, 19:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2014, 19:00 przez patyczak.)
Można go już zbanować?
26-09-2014, 20:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2014, 20:11 przez Gieferg.)
Ja jestem za
26-09-2014, 20:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2014, 20:11 przez patyczak.) (26-09-2014, 14:35)Gieferg napisał(a):Cytat:Serio Gieferg? Nawet jeśli to forum obwieści, że Nolan wrócił do swojej najwyższej formy? Wtedy to było wtedy. Obecnie na forum jest taki hejt na Nolana (porównaj reakcje na cokolwiek opublikowanego o tym filmie, a reakcje na słaby zwiastun nowego filmu Manna), że zachwyty nad Interstellar nie mogą przejść obojętnie. No ale nie będę cię zachęcał jeśli nie chcesz. W filmografii Nolana tylko TDKR mnie cholernie rozczarowało ale nie na tyle, abym na Interstellar nie wybrał się w dniu premiery. PS Być może film trwa dłużej niż wcześniej pisałem. Z napisami końcowymi może być 175 minut. 26-09-2014, 20:27
Uwaga, przewiduję twist: oni trafiają na Ziemię w przyszłości / przeszłości / innym wymiarze. Pamiętajcie moje słowa.
27-09-2014, 07:34
...ale i tak dość słaba;] Pamiętacie zwiastuny Incepcji oraz Batmanów? To były dobre zajawki.
28-09-2014, 14:30
Ja jestem nastawiony dość neutralnie, a nuż się pozytywnie zaskoczę
. Co do zajawek, potwierdzono, że przed Interstellar będą puszczać zwiastun drugiej części Avengersów, niezły dopalacz do wyników w BO .
Red, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2012.
28-09-2014, 14:44
Ten dwunożny robocik mnie rozczulił
Ciekawe co robi jak się przewróci, merda nogami do wyczerpania baterii?
28-09-2014, 16:29 (28-09-2014, 14:44)Red napisał(a): Co do zajawek, potwierdzono, że przed Interstellar będą puszczać zwiastun drugiej części Avengersów, niezły dopalacz do wyników w BO Link bo nie uwierzę? Trailer Avengers powinien być opublikowany wcześniej, pierwsze zwiastuny do Avengers i Iron Mana 3 (taka sama data premiery) pojawiały się już w pierwszej połowie października. 28-09-2014, 16:46
Ten robot wygląda niestety przekomicznie i głupio.
28-09-2014, 16:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2014, 16:47 przez patyczak.)
Nowy gif "haters gonna hate"?
![]() Szkoda, że robot nie jest jednak humanoidalny, tylko będzie jakimś monolitem-transformerem. 28-09-2014, 17:36
Ja hejtuję, bo kółka, albo gąsienice są dużo bardziej niezadownym sposobem na poruszanie się w nieznanym terenie, marsjańskie łaziki z jakichś powodów mają kółka, a nie nóżki. Humanoidalna sylwetka to też nie jest najlepszy sposób na świecie na poruszanie się.
Odszczekam wszystko jeśli okaże się, że ten robot może płynnie zmieniać kształty, czy coś, ale na razie nie mam pojęcia jakie jest uzasadnienie tego, że posiada dwie, niezginające się kończyny i wysoko położony środek ciężkości. 28-09-2014, 17:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2014, 17:48 przez simek.) |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

.
Spoiler![[Obrazek: ZlXXSTz.gif]](http://i.imgur.com/ZlXXSTz.gif)






