Banned
Liczba postów: 3,333
Liczba wątków: 35
Ostatnio dobrego kina s/f jak na lekarstwo ale szykuje się taki film. co prawda nie wiem czy będzie dobry bo mam lekkie obawy. W roli głównej zawsze spoko Gej Pirs. Na wstępie trzeba powiedzieć że bardzo dużym minusem jest historyjka, bezwzględnie zerżnięta z Ucieczki Carpentera. Córeczka prezydenta pracująca w kosmicznej puszce potrzebuje pomocy bo wybucha bunt. Na ratunek wyślą oczywiście super commando (pierce) na którego mają jakieś haki. Wbrew swojej woli poleci do puchy, zrobi rozpierdol i wróci na ziemię. Reżyserują to jacyś nieznani krętacze, za to za scenariusz odpowiedzialny jest min. Luc Besson.
Z trailera wynika że będzie to raczej tępawy filmik stawiający na akcję i spryskany cgi wizualny zapierdol.
Tutaj inny trailer
29-01-2012, 17:10
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
Pewnie scena przesłuchanie to jedyne, co mają do zaoferowania twórcy, dlatego tak ją eksponują. Bo reszta mi nie podchodzi: wizualnie odpychający (oczywiście nie w tym sensie, co np. Alien 3), komputerowy, a scenariusz pisał kroczący na czele awangardy tępej, pretensjonalnej, przeszarżowanej, kolorowej jarmarcznej rozrywki Luc Besson.
29-01-2012, 17:16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2012, 17:18 przez Mental.)
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
Może nie będzie to jakieś arcydzieło, ale liczę chociaż na poziom "Taken". Guy Pearce to jeden z moich ulubionych aktorów poza tym. Mignął mi tam nawet Rudy z Misfits. Jedyne co mnie lekko zniechęca to Grace, śmiesznie wygląda w tym mundurze. Ale czekam i liczę na dobrą, odmózdżającą sensację.
29-01-2012, 17:38
Red Crow
Liczba postów: 12,707
Liczba wątków: 50
Taken in Space? Dzięki, postoję.
29-01-2012, 17:46
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Pierwszy trailer fatalny, wygląda na skrojony na amerykański rynek, dwa wcześniejsze (jeden zamieszczony na dole pierwszego posta) wyglądają świetnie. Zapowiada się świetna, lekka rozrywka udająca szklaną pułapkę w kosmosie.
Natomiast jak dla mnie kino SF przeżywa lepszy okres mniej więcej od 2009 i Dystryku 9 / Moon.
29-01-2012, 18:40
Stały bywalec
Liczba postów: 779
Liczba wątków: 1
Trailer cieniutki, średnio to się zapowiada. Może obejrzę, ale na pewno nie w kinie.
29-01-2012, 18:54
Stały bywalec
Liczba postów: 3,856
Liczba wątków: 26
Ucieczka z Nowego Jorku w kosmosie << pierwsze skojarzenie :P
29-01-2012, 19:20
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
Ja jestem podjarany od pierwszego teasera. Czekam i póki co ide do kina.
29-01-2012, 20:02
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Cytat:Formerly Lock-Out (or Lockout, or Lock-out) the Luc Besson-produced film is now either called Escape From M.S. One, Ms One: Security Maximum, M.S. One: Maximum Security, Escape From Ms One, Ms One: Maximum Security or Ms One: Security Maximum. Phew. Well, whatever it ends up being it at least looks like a bit of cheesy fun.
http://thefilmstage.com/trailer/escape-from-m-s-one-trailer-guy-pearce-executes-prison-rescue-mission-in-space/
29-01-2012, 20:03
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
(29-01-2012, 18:40)Craven napisał(a): Natomiast jak dla mnie kino SF przeżywa lepszy okres mniej więcej od 2009 i Dystryku 9 / Moon.
Też się zgadzam i czekam na "Gravity" Alfonso Cuarona.
Za to ten film to może być taka fajna rozrywka z przekraczającą ludzkie pojęcie ilością "cool" tekścików. :)
29-01-2012, 23:23
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Zrobiłem sobie to i przeczytałem scenariusz. Jest zajebisty, choć złożony z oklepanych kawałków i nie pozbawiony głupot. Kilkukrotnie parskałem śmiechem, niestety nie wiem co zrobią z tym całym strzelaniem sobie i innym w głowę, ucinaniem palców, strzykawkami w oczach i biciem kobiet, jak film będzie PG13...
Cóż przynajmniej w czasie lektury bawiłem się doskonale, zobaczymy co będzie w kinie.
21-02-2012, 23:25
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
Craven przypatrz się uważnie na plakat to zobaczysz kategorię wiekową :)
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=85366
koronex1989
21-02-2012, 23:29
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
No przecież dlatego marudzę.
22-02-2012, 00:04
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
TermiGifiernator
Liczba postów: 11,121
Liczba wątków: 57
Jeślii chodzi o zdjęcia to ładniutko to wygląda, poczekam na jakiegoś ripa:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
03-03-2012, 00:12
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Zdjęcia rzeczywiście dobre. Guy Pearce jak na typowego cool bohatera, oczywiście musi palić :) Ja zamiast na ripa, czekam na jakieś wieści o pokazach w kinach.
03-03-2012, 00:24
悟
Liczba postów: 11,556
Liczba wątków: 37
Nie może palić... po prostu? Miliardy ludzi robią to dziś, a tylko ułamek z nich jest kultowymi twardzielami :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi
03-03-2012, 00:27
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Nie, bo to jest ta zasada:
Nie każdy kto pali, jest kultowym twardzielem, ale każdy kultowy twardziel pali. :P
03-03-2012, 00:30
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Tylko się nie zdziwcie, jeśli fabuła zostanie poprowadzona tak, że na końcu Pearce rzuci palenie, bo okaże się, że papieros np. zgubi głównego bad guya. To może być takie umoralniające gówienko jak Constantine.
03-03-2012, 18:45
There Can Be Only One!
Liczba postów: 10,957
Liczba wątków: 15
Przecież Constantine nigdy nie rzucił palenia.
03-03-2012, 19:34
|