Ankieta: Lubisz filmy Michaela B. ?
Zdecydowanie tak
Raczej tak
50/50
Raczej nie
Zdecydowanie nie
[Wyniki ankiety]
 
 





Michael Bay
#61
Pewnie Dux :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#62
Albertino napisał(a):Tylko ciekawe kto odpowiedział "zdecydowanie tak" :twisted:
Ja! :D Ja tak odpowiedziałem :D
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#63
Można było się spodziewać odpowiedzi Baya na niedawne ataki ze strony Uwe"Kręcę gówniane filmy" Bolla.
KLIK
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#64
A tu pokazuje, że ma dystans do siebie. I chwała mu za to.

Reklama Baya (a raczej z Bayem)

Ja tam go lubię. Pearl Harbor - pattoossss do obrzygania i nuda, ale reszta jest wzorową robotą wyrobnika. Dziwi mnie tak marny sukces Wyspy, która (tak mi się wydaje) jest idealnym filmem dla popcornowej widowni mało zarobiła w USA. Tak czy inaczej - w 90% wolę wyrobników niż artystów.

Odpowiedz
#65
Cytat:Tak czy inaczej - w 90% wolę wyrobników niż artystów.
no coz, kazdy ma swoje preferencje 8)

nie widzialam "twierdzy". czy moge sie wypowiadac o bayu, nie znajac "twierdzy"? reszta - efekciarskie kino o letnich emocjach. "wyspa" miala fajny trailer, ale ambicje ja rozsadzily. kino rozrywkowe? moze i rozrywkowe, ale bez emocji. "armageddon" moglby istniec tylko jako album trevora rabina. "pearl harbor" wylaczylam. tyle.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
#66
No ale takie filmy jak "Pearl harbour" też trzeba umieć zrobić, to przecież wielkie przedsięwzięcie, trzeba mieć łeb żeby temu wszystkiemu przewodzić. Jasne, że film z punktu widzenia takich widzów jak my jest kiepski, jednak dla osób które chcą pooglądać zapierające dech obrazki i nieskomplikowane historie na których się mogą wzruszyć, rozerwać to jest świetnie zrobiony film. Ja go łyknąłem bez problemu, nie wkurzam się na takie filmy, bo nie ma po co, akceptuje je i jeśli mam akurat na takiego ochotę to oglądam. W PH wybuchy były ładne, prawda? Ja je lubie od czasu do czasu powtórzyć.

Odpowiedz
#67
nie mozesz sobie powtorzyc fajnych wybuchow w jakims lepszym filmie?
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
#68
Racja, mogę :)

Odpowiedz
#69
no i to sie wszystko rozbija.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
#70
Ja myślę że tak spektakularnych wybuchów jak u Baya to rzadko w którym filmie można sobie powtórzyć. :D
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#71
Z jego filmów widziałem tylko Armageddon, który muszę przyznać spodobał mi się :D.

Odpowiedz
#72
Drogi Kszysiaku.

Dodanie swoich trzech linijek do każdego istniejącego tematu nie jest dobrym sposobem na rozpoczęcie przygody z tym forum.

Odpowiedz
#73
jakby kogoś interesował tribute
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#74
Fajny tribute, udowadnia, że filmy Baya to realizacyjne majstersztyki :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#75
Jak większość ludzi z wiekiem mądrzeje, tak Bay kretynieje. no bo tak:

Bad Boys - niezły, ogląda się bez bólu, kilka dobrych dowcipów i dobra akcja.
Twierdza - oj dawno oglądałem, wkurzający Cage i przeciągnięte sceny przed wejsciem do więzienia. Ale ostatni tekst filmu: Honey? Uh... You wanna know who really killed JFK? - rozkłada ;]
Armageddon - natłok durnot, patosu i drewniane aktorstwo. Nigdy więcej.
Pearl Harbor - nie pamietam za dobrze, ale generalnie j.w.
Bad Boys II - nie oglądałem.
Wyspa - chyba najlepszy jego film. Dobry twist, ciekawa akcja. Przyjemnie się oglądało.
Transformers 1&2 - nie mam zamiaru oglądać...
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
#76
to akurat niczego nie udowadnia
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#77
Nie udowadnia? Nie przemawia do Ciebie taka teza: "Michael Bay jest coraz głupszy i żeby to udowodnić, pokażę, że jego przedostatni film (i ostatni, jaki widziałem) jest według mnie jego najlepszym"? Bo ja jestem pod przytłaczającym wrażeniem.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
#78
Wyspe uznaję za wypadek przy pracy :P ale na poważnie, pomijając Wyspę, im dalej w las, im więcej mamony, to jakoś te filmy durnowacieją...
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
#79
Szczerze mowiac Ameryki nie odkryles, a teza odnosi sie do kina w ogole.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#80
Akurat Wyspa (co nie przestaje mnie szokować) była finansową klapą.
w/g Mojo budżet to 126, zarobki to 35 w USA i 127 poza granicami (kolejne dziwactwo, pamiętam, że często blockbustery mają porównywalny wynik w domestic i foreign).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Michael Mann Proteus 515 91,746 06-01-2024, 00:42
Ostatni post: slepy51
  Michael Fassbender Rodia 28 10,876 13-12-2023, 13:17
Ostatni post: slepy51
  Michael Biehn Danus 32 11,471 07-09-2013, 12:48
Ostatni post: Predator895



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości