Pacific Rim (2013-2018)
W ogóle wtf, Pacific Rim miało premierę miesiąc później niż Man of Steel, a w sklepiku pojawia się miesiąc wcześniej. Nie ma sprawiedliwości. :P
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
To samo było rok temu z TDKR. Warner pilnuje swoich największych hitów wakacji aż do premiery na blu. Wszystkie wakacyjne szlagiery są już oglądalne w sieci chociażby w Webripie, a MoS nadal TS.

Odpowiedz
Juby przecież Pacific to też film Warnera, tak?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:Rinko jest urocza.

Braci Bloom z nią obadaj - genialny rozrywkowy film.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
(08-10-2013, 21:32)Juby napisał(a): Warner pilnuje swoich największych hitów wakacji aż do premiery na blu.
E tam. Blu już wyciekł, niektórzy mają oficjalne wydanie:

[Obrazek: TZE7wn1.jpg]

Screeny prosto z filmu:

http://blushots.weebly.com/pacific-rim.html

Odpowiedz
woooo, nowe tapety :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(08-10-2013, 21:32)Juby napisał(a): To samo było rok temu z TDKR. Warner pilnuje swoich największych hitów wakacji aż do premiery na blu.

Ktoś chyba nie zrozumiał tego co napisałem. PR jest ich największym wakacyjnym rozczarowaniem, a nie hitem. MoS to do czasu Hobbita ich największy sukces wysokobudżetowy (z tańszych filmów na pewno więcej kasy przyniosła Obecność i Millerowie).

Odpowiedz
Wiemy Juby, PR to porażka, rozczarowanie i mega klapa która przyniosła same straty :)

Odpowiedz
Z faktami się nie dyskutuje. Film się ledwo zwrócił, więc żaden z niego hit.

Odpowiedz
Ale i żadna wielka porażka czy największe rozczarowanie przy okazji, tak na prosty rozum.

Odpowiedz
To jest największe rozczarowanie Warnera/Legendary tych wakacji. Jeśli twierdzisz inaczej - wskaż mi ich innych film, który wyszedł od maja tego roku i zarobił gorsze pieniądze proporcjonalnie do budżetu?

I Gieferg, film się NIE zwrócił. Total budżet Pacific Rim (czyli budżet produkcji + koszty reklamy) wynosi $230 mln. Aby się zwrócić film musiałby zarobić więc przynajmniej x2 tyle, a zarobił $408 mln, z czego $112 mln pochodzi z Chin, skąd Warner dostaje tylko 25% (zakładając że z reszty krajów tak jak w USA wytwórnia otrzymuje ~50%, film oddał studiu około $175 mln, czyli o 55 mln za mało aby się zwrócić). Mam nadzieję, że napisałem to dość czytelnie.

Pacific Rim jest największą wtopą tego roku dla Warnera po Jacku Pogromcy olbrzymów! Fakt, którego nawet najwięksi fani tego filmu nie mogą obalić.

EDIT: Zapomniałem dodać, że czytałem artykuł na początku września o tym, że Chiny zalegają z wypłacaniem Hollywood ich kasy, więc PR mógł przywrócić wytwórniom jeszcze mniej pieniędzy (bo w Chinach zarobił najwięcej). Man of Steel zarabiając $663 mln ledwo się zwrócił, ale ma Batmana w sequelu, więc kontynuacja jest pewna. Kontynuacja PR stoi IMO pod wielkim ?

Odpowiedz
PR był, jest rozczarowanie boxofficowym, tego nie da się zaprzeczyć. Juby nawet możesz mówić o największej porażce roku, albo i ostatniej dekady. Ale pod względem jakości filmu i to jaka daje rozrywkę, jakim jest wspaniałym tworem o rozczarowaniu nie może być mowy.

Odkąd na sieci hula dobra wersja, obejrzałem ten film już chyba z 10 razy(z czego 4 raz y z synem-też uwielbia) i do tej pory mi się nie znudził. To znakomity film ,za co ucałowałbym Del Toro gdybym spotkał.
Niech skurczybyk kręci sequel, zrobię wszystko by pomóc w jak najlepszym wyniku sprzedaży BD na świecie.
Dwa wydania już zamówione w Pre-orderze, kolejne dwa mam w planach.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:PR był, jest rozczarowanie boxofficowym, tego nie da się zaprzeczyć. Juby nawet możesz mówić o największej porażce roku, albo i ostatniej dekady. Ale pod względem jakości filmu i to jaka daje rozrywkę, jakim jest wspaniałym tworem o rozczarowaniu nie może być mowy.
To.

Odpowiedz
Ja np ledwo obejrzałem do końca i tym razem w 100 procent podpisuje pod opinią Mierzwiaka, także weźcie poprawkę na to, że nie każdemu mógł się ten film spodobać.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Bierzemy, lecz na szczęście jesteście mniejszością:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Bierzemy też poprawkę na to, że kiedyś przejrzycie na oczy i docenicie piękno tego filmu :P

Odpowiedz
Ja widzę sporo wad, ale film mi się jednak bardzo podobał. Aż trochę żałuję, że nie poszedłem do kina:D

Odpowiedz
Będzie ci wybaczone, ale musisz się odkupić, kupnem wydania BD:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(09-10-2013, 20:46)raven.second napisał(a): Bierzemy też poprawkę na to, że kiedyś przejrzycie na oczy i docenicie piękno tego filmu :P

Nie :).

Odpowiedz
Czy to jedyna okładka wydania PL w steelbooku? Ohydna :/

http://bluedvd.pl/pacific-rim-steelbook-blu-ray-3d-blu-ray.html

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Die Hard (1988-2013) KubaG 1,315 254,718 18-05-2026, 14:16
Ostatni post: Gieferg
  Ocean's 11 / 12 / 13 / 8 (2001-2018) Mefisto 40 9,753 14-03-2026, 16:13
Ostatni post: Pelivaron
  Sicario: Day of the Soldado (2018) reż. Stefano Sollima Mental 194 45,093 18-09-2024, 20:06
Ostatni post: Reno
  The Equalizer (2014-2018) Snappik 100 26,212 02-11-2023, 06:29
Ostatni post: Predator895
  Seria The Purge (2013 - 2018) Mierzwiak 69 23,116 28-11-2021, 10:03
Ostatni post: Snappik
  Fifty Shades of Grey (2015-2018) simek 468 98,239 15-12-2019, 01:36
Ostatni post: Mierzwiak
  The Hangover (2009-2013) Anonymous 108 24,571 26-09-2019, 21:25
Ostatni post: Mierzwiak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości