Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Predator
a niech będzie - czekam. Gorzej niż ten wysryw Shane'a nie może być. A i tak to lepsze niż 50ta część MCU, która jest zawsze taka sama.
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
Ten pomysł zaakceptuję tylko w wypadku gdy Predator będzie wyrzynał plemię tej gwiazdeczki Disneya a ją ostentacyjnie ignorował. Na koniec wsiądzie w statek a ta laleczka będzie bezsilnie patrzeć gdyż nic nie mogła zrobić bo jest do kroćset fur beczek! małą słabą dziewczynką. Tak bezwzględnie wredny film bym obejrzał. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(13-11-2021, 16:17)SonnyCrockett napisał(a): Ten pomysł zaakceptuję tylko w wypadku gdy Predator będzie wyrzynał plemię tej gwiazdeczki Disneya a ją ostentacyjnie ignorował. Na koniec wsiądzie w statek a ta laleczka będzie bezsilnie patrzeć gdyż nic nie mogła zrobić bo jest do kroćset fur beczek! małą słabą dziewczynką. Tak bezwzględnie wredny film bym obejrzał. :)

Brzmi jak typowy Disney :)

Odpowiedz
Złożę CV.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Mi się dzisiaj przypomniał ten plakat do Prey, bo jednak jest fajna ta graficzka i zerknąłem co z tym projektem a w sieci cisza. Ale niby premiera ma być w 35tą rocznicę pierwszego predka czyli w okolicy czerwca. Więc jeśli tak to musieliby jakoś to zacząć promować na dniach.
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
Rzeczy na streaming to generalnie mają dość krótką promocję. Pewnie jakiś jeden, dwa szybkie zwiastuny w maju i tyle.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Odpowiedz
Rozumiem, że to dziewczę skopie dupę Predkowi? :)

NAAAJS!

Odpowiedz
Spodziewałem się, że choć wizualnie to będzie wyglądać.
A wygląda jak jakiś tani serial.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(16-05-2022, 15:11)Pelivaron napisał(a): Rozumiem, że to dziewczę skopie dupę Predkowi? :)

NAAAJS!

Albo się z nim zaprzyjaźni, nawracając go (feminizmem!) na weganizm.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Cytat:Albo się z nim zaprzyjaźni,
Tak będzie. Przyjaźń celem pokonania groźniejszego przeciwnika, np. xenomorpha, albo białych kowbojów.

Odpowiedz
Spodziewałem się naprawdę jakiejś chujni po tych komentarzach, a tam praktycznie nic...

Wizualnie mi się podoba taki surowy obraz, bardzo przypomina 10 Cloverfield Lane, tyle, że trudno cokolwiek więcej powiedzieć, a główna bohaterka może być jako postać poprowadzona tak jak w poprzednim filmie tego reżysera i być normalnie napisaną kobietą, która będąc pod ścianą okazuje się być zaradną, albo będzie to klasyczny strong female character, jak dla mnie na razie nie ma jeszcze niczego do skreślania.

Odpowiedz
Cytat:Spodziewałem się naprawdę jakiejś chujni po tych komentarzach, a tam praktycznie nic...
Bo prawdziwe złoto fruwa po sieci od dawna :)

Odpowiedz
Gwoli ścisłości - ja tego jeszcze nie skreślam. Po prostu nie wierzę, że to będzie dobre, ale pewnie obejrzę (może nawet w kinie). Chciałbym żeby istniał cień nadziei na to, że główna bohaterka to będzie postać w rodzaju Sary Connor z pierwszego "Terminatora", która też przecież ostatecznie skopała tyłek Ahnuldowi. Tyle, że... no tu tak nie będzie :)
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Nie obejrzysz tego w kinie. To jest szrot "prosto na DVD"
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A, nawet nie wiedziałem. No to obejrzę w domu :)
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
W sumie to na to "Hulu". Może nawet nie wyjdzie na nośnikach :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No dobra, ale czemu w ogóle Predator miałby się z nią mierzyć? Istotą Predatora była próba sił z najsilniejszymi z danego gatunku. Tutaj to powinno wyglądać tak, że ona chce go pokonać ale z jego perspektywy to po prostu jakaś chihuahua ujada przy nodze ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Ja tam dam temu szansę, bo nie mam wielkich oczekiwań. Black i Antal zaserwowali mi w ostatnich latach kupska z dużymi budżetami. To wbrew pozorom może być lepsze. Setting, skromniejsze plenery i noname w obsadzie przemawiają do mnie.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Gadać to se można w sieci by zareklamować film, a to co będzie w samym filmie to inna historia, dobrze wiemy ile gadanie kosztuje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Predator 2 Anonymous 278 50,123 14-04-2024, 10:35
Ostatni post: Scheckley
  Aliens versus Predator Anonymous 221 55,106 12-11-2023, 21:26
Ostatni post: Gieferg
  The Predator (2018) reż. Shane Black Proteus 566 69,986 12-08-2022, 22:21
Ostatni post: Debryk
  Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) Oconnel 1,068 231,976 14-04-2017, 10:16
Ostatni post: Juby
  PREDATOR - alternatywne zakończenie military 6 3,905 26-09-2013, 16:52
Ostatni post: shamar
  Alien vs. Predator -RING Tyler Durden 123 41,405 18-02-2008, 18:32
Ostatni post: Guzeppe



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości