Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
Wydaje się że jednak nie będzie to taki film zupełnie oderwany od uniwersum Aliena.
http://movies.sky.com/exclusive-prometheus-plot-reveal-aliens-are-in-it
Szczególnie te zdania:
"Theyâve built the âspace jockeyâ cockpit at Pinewood as seen in the original Alien film, so it definitely takes place in the same world as Alien" czy "Despite that press release that seemed to indicate there were no aliens in the movie, the familiar HR Giger-style aliens do appear. Big ones apparently."
koronex1989
27-01-2011, 21:55
Stały bywalec
Liczba postów: 10,333
Liczba wątków: 5
O tym, że rzecz będzie się rozgrywała w tym samym uniwersum przecież Scott mówił - wystarczy wrócić do tamtych newsów. A, że Alien się pojawi to w sumie fajnie i też nie wyklucza tego, że film będzie w gruncie rzeczy o czymś innym.
27-01-2011, 22:20
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=74086
Charlize Theron w obsadzie ... średnio mi się ten pomysł podoba (bo ona sama w sobie jest całkiem, całkiem ;))
Według SkyMovies, cały projekt będzie bliższy uniwersum obcego niż mogło to się wydawać. Podobno w Pinewood zbudowano już kokpit space jockeya, który widzieliśmy w pierwszej części. Również plotki jakoby obcy miał się nie pojawić w tym filmie okazują się nie prawdziwe. W Prometeuszu zobaczymy nowe biomechanoidy o gargantuicznych rozmiarach.Nawiedzany bardzo często przez Scotta Marok posłuży do zdjęć plenerowych. Podobno akcja filmu ma być początkowo osadzona właśnie w tym kraju gdzie grupa archeologów odkrywa obce DNA. Dzięki niemu naukowcy natrafiają na koordynaty obcej planety. Statek Kosmiczny w tym filmie ma być pilotowany za pomocą gigantycznej głowy opracowanej przez CGI.
źródło: zakazanaplaneta.pl
14-02-2011, 00:31
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Hmm na nią nie ma co kręcić nosem, IMO zagra wszystko i nie zepsuje klimatu. Co do obecności obcych - ciśnie się na usta "a nie mówiłem". Tylko o co biega z tą CGI głową, czyżby jakiś translator fail i chodzi o to, że Jockey będzie komputerowy (niespodzianka!)?
14-02-2011, 01:17
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
Odnosze dziwne wrazenie, że te akcje ze zmianą tytuły, fabuły itd. to są tylko marketingowe zagrywki. A wyjdzie cos pod tytułem :
Alien Rising albo Prometheus : Alien Rising
Nie wierze, że zrezygnują z tytułu, który przyciagnalby wiecej ludzi do kin. Czyli ? Robią ludzi w wała bo z ostatnich newsów wyglada na to, że to ma byc dokladnie ten film jaki mial być czyli Spece Jockeye, geneza alienów a nie zadne nowe uniwersum zbudowane na bazie starego...
Walcie się marketingowcy...
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
17-02-2011, 01:27
Stały bywalec
Liczba postów: 10,333
Liczba wątków: 5
cóż, seria Alien ostatnio ludziom się raczej zbyt pozytywnie nie kojarzy (filmy Andersona i Strause), z jakimś box office'owym hitem także.
Może będą promować ten film w inny sposób, a'la Avatar, czyli: całkiem nowe doznanie, megasuperduper efekty 3D, coś czego jeszcze nie widziałeś. Tego ostatniego film z Alienem w tytule raczej nie mógłby o sobie powiedzieć;)
17-02-2011, 12:05
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
bo ja wiem, prędzej będzie promowanie typu "Alien wraca do korzeni", udawanie, że AVP nie istnieje.
17-02-2011, 12:12
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
koronex1989
21-02-2011, 14:06
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Space Jockey creature is definitely in Prometheus and has been built as an eight foot animatronic.
Animatronic - znaczy że będzie się ruszać. Fuck yeah.:)
21-02-2011, 15:31
Stały bywalec
Liczba postów: 13,460
Liczba wątków: 77
Anmatronic - to znaczy, że nie będzie CGI-gównem, a przynajmniej nie w 98% :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
21-02-2011, 15:50
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
Czyli jednak prequel Aliena jak miał być , tak bedzie. Ze też jełopowate marketingowce musza podnosic cisnienie krwi... :evil:
Animatroniczny SJ wielkosci 2 i pol metra... No ku...a nie wiem. Dzieki CGI mamy zwinnosc prawie naturalną. Czasy animatroniki odeszly...
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
21-02-2011, 20:00
TermiGifiernator
Liczba postów: 11,121
Liczba wątków: 57
Posty na temat wyższości CGI nad animatroniką zostały wydzielone do odpowiedniego tematu. Nie offtopować więcej.
http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=245981#245981
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
22-02-2011, 10:12
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
koronex1989
25-02-2011, 22:10
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
nie chce wyjsc na rasiste - ale co to za film bez murzyna...
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
26-02-2011, 01:17
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,466
Liczba wątków: 67
i tak zginie pierwszy
26-02-2011, 01:23
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
shamar napisał(a):nie chce wyjsc na rasiste
Ale wyszedłeś.
Niektóre złote myśli warto zachować dla siebie.
26-02-2011, 01:39
Nowy
Liczba postów: 475
Liczba wątków: 0
...nie chciał wyjść na rasistę więc wyszedł zachowując dla siebie swą złotą myśl o ginących poza kolejnością murzynach o zmierzwionych włosach.
To prawie scenariusz <ok>
26-02-2011, 02:43
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
Cytat:i tak zginie pierwszy
No wiesz jakby tak Ridley wzorował się na pierwszej części obcego którą wyreżyserował to być może murzyna trochę przetrzyma :wink:
koronex1989
26-02-2011, 12:20
Nowy
Liczba postów: 364
Liczba wątków: 0
Na szczęście Idris Elba to murzyn nieprzeciętny. Coś czuje, że zginie walcząc z obcym na piąchy (niczym Dillon w A3)!
26-02-2011, 13:09
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
A co do kategorii wiekowej-ja na ten moment stawiam że będzie PG-13(może się miło rozczaruję :smile: ).I choć wcześniej nie wyobrażałem sobie tego z mniejszym ratingiem to z uwagi na to że historia nie będzie się skupiać głównie wokół Obcego a na innym gatunku potwora nad którym pracuje Giger, jakoś to przeboleję.Grunt aby była to co najmniej dobra, opowiedziana z klimatem historia.
Póki co do obsady żadnych zarzutów mieć nie mogę.
koronex1989
26-02-2011, 14:00
|