Ankieta: Jak oceniasz "Prometheus"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Prometheus (2012) reż. Ridley Scott
Wydaje się że jednak nie będzie to taki film zupełnie oderwany od uniwersum Aliena.

http://movies.sky.com/exclusive-prometheus-plot-reveal-aliens-are-in-it

Szczególnie te zdania:
"They’ve built the ‘space jockey’ cockpit at Pinewood as seen in the original Alien film, so it definitely takes place in the same world as Alien" czy "Despite that press release that seemed to indicate there were no aliens in the movie, the familiar HR Giger-style aliens do appear. Big ones apparently."
koronex1989

Odpowiedz
O tym, że rzecz będzie się rozgrywała w tym samym uniwersum przecież Scott mówił - wystarczy wrócić do tamtych newsów. A, że Alien się pojawi to w sumie fajnie i też nie wyklucza tego, że film będzie w gruncie rzeczy o czymś innym.

Odpowiedz
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=74086

Charlize Theron w obsadzie ... średnio mi się ten pomysł podoba (bo ona sama w sobie jest całkiem, całkiem ;))

Według SkyMovies, cały projekt będzie bliższy uniwersum obcego niż mogło to się wydawać. Podobno w Pinewood zbudowano już kokpit space jockeya, który widzieliśmy w pierwszej części. Również plotki jakoby obcy miał się nie pojawić w tym filmie okazują się nie prawdziwe. W Prometeuszu zobaczymy nowe biomechanoidy o gargantuicznych rozmiarach.Nawiedzany bardzo często przez Scotta Marok posłuży do zdjęć plenerowych. Podobno akcja filmu ma być początkowo osadzona właśnie w tym kraju gdzie grupa archeologów odkrywa obce DNA. Dzięki niemu naukowcy natrafiają na koordynaty obcej planety. Statek Kosmiczny w tym filmie ma być pilotowany za pomocą gigantycznej głowy opracowanej przez CGI.

źródło: zakazanaplaneta.pl

Odpowiedz
Hmm na nią nie ma co kręcić nosem, IMO zagra wszystko i nie zepsuje klimatu. Co do obecności obcych - ciśnie się na usta "a nie mówiłem". Tylko o co biega z tą CGI głową, czyżby jakiś translator fail i chodzi o to, że Jockey będzie komputerowy (niespodzianka!)?

Odpowiedz
Odnosze dziwne wrazenie, że te akcje ze zmianą tytuły, fabuły itd. to są tylko marketingowe zagrywki. A wyjdzie cos pod tytułem :

Alien Rising albo Prometheus : Alien Rising

Nie wierze, że zrezygnują z tytułu, który przyciagnalby wiecej ludzi do kin. Czyli ? Robią ludzi w wała bo z ostatnich newsów wyglada na to, że to ma byc dokladnie ten film jaki mial być czyli Spece Jockeye, geneza alienów a nie zadne nowe uniwersum zbudowane na bazie starego...

Walcie się marketingowcy...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
cóż, seria Alien ostatnio ludziom się raczej zbyt pozytywnie nie kojarzy (filmy Andersona i Strause), z jakimś box office'owym hitem także.

Może będą promować ten film w inny sposób, a'la Avatar, czyli: całkiem nowe doznanie, megasuperduper efekty 3D, coś czego jeszcze nie widziałeś. Tego ostatniego film z Alienem w tytule raczej nie mógłby o sobie powiedzieć;)

Odpowiedz
bo ja wiem, prędzej będzie promowanie typu "Alien wraca do korzeni", udawanie, że AVP nie istnieje.

Odpowiedz
http://movies.sky.com/prometheus-latest-space-jockey-and-giant-head-pilot-confirmed
koronex1989

Odpowiedz
Space Jockey creature is definitely in Prometheus and has been built as an eight foot animatronic.

Animatronic - znaczy że będzie się ruszać. Fuck yeah.:)

Odpowiedz
Anmatronic - to znaczy, że nie będzie CGI-gównem, a przynajmniej nie w 98% :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Czyli jednak prequel Aliena jak miał być , tak bedzie. Ze też jełopowate marketingowce musza podnosic cisnienie krwi... :evil:

Animatroniczny SJ wielkosci 2 i pol metra... No ku...a nie wiem. Dzieki CGI mamy zwinnosc prawie naturalną. Czasy animatroniki odeszly...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Posty na temat wyższości CGI nad animatroniką zostały wydzielone do odpowiedniego tematu. Nie offtopować więcej.
http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=245981#245981
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Kolejne uzupełnienia obsadowe:

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=74520
koronex1989

Odpowiedz
nie chce wyjsc na rasiste - ale co to za film bez murzyna...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
i tak zginie pierwszy
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
shamar napisał(a):nie chce wyjsc na rasiste
Ale wyszedłeś.

Niektóre złote myśli warto zachować dla siebie.

Odpowiedz
...nie chciał wyjść na rasistę więc wyszedł zachowując dla siebie swą złotą myśl o ginących poza kolejnością murzynach o zmierzwionych włosach.
To prawie scenariusz <ok>

Odpowiedz
Cytat:i tak zginie pierwszy

No wiesz jakby tak Ridley wzorował się na pierwszej części obcego którą wyreżyserował to być może murzyna trochę przetrzyma :wink:
koronex1989

Odpowiedz
Na szczęście Idris Elba to murzyn nieprzeciętny. Coś czuje, że zginie walcząc z obcym na piąchy (niczym Dillon w A3)!

Odpowiedz
A co do kategorii wiekowej-ja na ten moment stawiam że będzie PG-13(może się miło rozczaruję :smile: ).I choć wcześniej nie wyobrażałem sobie tego z mniejszym ratingiem to z uwagi na to że historia nie będzie się skupiać głównie wokół Obcego a na innym gatunku potwora nad którym pracuje Giger, jakoś to przeboleję.Grunt aby była to co najmniej dobra, opowiedziana z klimatem historia.

Póki co do obsady żadnych zarzutów mieć nie mogę.
koronex1989

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien (1979) reż. Ridley Scott Anonymous 362 64,242 16-05-2026, 20:15
Ostatni post: Westcoast
  Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott military 1,201 254,831 07-03-2024, 14:24
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości