15-05-2012, 14:22
|
Prometheus (2012) reż. Ridley Scott
|
|
Kto ogląda klipy ten cipa. Nawet najlepsze sceny wyrwane z kontekstu nie robią żadnego wrażenia.
15-05-2012, 15:33
Mea culpa. Jak zwykle piszę zbyt skrótowo. A nie wszyscy muszą przecież wiedzieć, że w innych materiałach pokazane mieliśmy, co stanie się kilka/naście sekund później, co już zdecydowanie podchodzi pod R. A domyślam się, że to będzie zaledwie inauguracja jatki. Zresztą, widząc taki gif wyobraźnia sama podpowiada, jakie cuda mogą stać się za chwilę, czyż nie? :)
Wygląda na to, że wężyk 15-05-2012, 15:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2012, 15:38 przez Galadh.) (15-05-2012, 15:33)Mierzwiak napisał(a): Kto ogląda klipy ten cipa. :D sorry, nie mogłem się powstrzymać :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 15-05-2012, 15:47 (11-05-2012, 09:45)Galadh napisał(a): W którym to jest spocie dokładnie boe nie mogę znaleźć. A wole jednak tą ascetyczną wersję niż świecidełkową. (15-05-2012, 18:09)Mierzwiak napisał(a): Ja pierdolę... Nie popuść pod siebie.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 15-05-2012, 18:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2012, 18:35 przez shamar.)
Ale stara ma taki surowy, mroczny klimat. Nowsza wygląda na fajerwerkowe gówno.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 15-05-2012, 22:43
shamar i military biorą udział w konkursie na najinteligentniejszy post maja. Way to go!
15-05-2012, 22:57
Bo myślą inaczej niż nieomylny ty.
Oszczędź sobie więcej wstydu, pychy i wiochy i zamilcz.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 15-05-2012, 23:06
Oczywiście że oba są CGI. Ale ten z hologramami to CGI-sraka - komputer wziął się i wyrzygał na klatkę filmową. Starsza wersja jest CGI sensownym, subtelnym, eleganckim. Jest duża różnica.
P.S. Mierzwiak znowu pokazuje klasę, zamieszczając post totalnie pozbawiony wartościowej treści, za to uderzający ad personam. Zawsze pierwszy, żeby palnąć coś pustego, głupiego i chamskiego. Ma chopak styl. 15-05-2012, 23:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2012, 23:14 przez military.) (15-05-2012, 13:47)military napisał(a): Bucho: ale po co krytykujesz tego gifa za PG-13, skoro to nie jest scena, w której powinno być R? Równie dobrze możesz narzekać, że w ujęciu lecącego statku nie ma nic, co można podciągnąć pod eRkę. Jak Cie zaraz z karata pociagne! :) (15-05-2012, 14:22)Great Gonzo napisał(a): No ale Bucho nic nie krytykuje tylko odnosi się do posta Galadha :) Gonzo wrocil z zaswiatow, by wyjasnic sytuacje ;) (15-05-2012, 15:33)Mierzwiak napisał(a): Kto ogląda klipy ten cipa. Nawet najlepsze sceny wyrwane z kontekstu nie robią żadnego wrażenia. Mnie sie tam podoba, a ogolny element zaskoczenia mi raczej oblatuje, bo nie liczac siedem/szostego zadne wiksy scenariuszowe nie mialy nigdy dla mnie znaczenia.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
16-05-2012, 00:43 (16-05-2012, 00:43)Bucho napisał(a): Mnie sie tam podobaNie napisałem, że nie może się podobać, ani że mi się nie podoba, bo go nie oglądałem. Wiem że odbiór takich klipów potrafi być diametralnie różny w stosunku do tego jak dane sceny oceniamy już w gotowym filmie, więc olewam zazwyczaj i tak pocięte klipy. 16-05-2012, 16:59
Coraz bardziej widać obsesyjną naturę Shaw. No i Noomi jak zawsze cudowna. <3
Tak w ogóle od kilku dni można złowić na iTunes soundtrack. Z grubsza czekam z oceną na premierę filmu, ale nie mogłem odmówić sobie posłuchania kilku kawałków. Pojawiło się też featurette o postaci Theron, ale Fox skrupulatnie je zdejmuje. Zachowały się linki do downloadu i screencaps. http://www.prometheusforum.net/discussion/957/charlize-theron-on-vickers-with-some-new-footage Poza tym Fox twierdzi, że nie pokazywali nikomu filmu i nie mają jeszcze nawet finalnej wersji. Ciekawe, w jakiej sytuacji stawia to dziewuchę z Twittera. :< 17-05-2012, 09:44
Słucham sobie OSTa po raz pierwszy i może ostatni do premiery.
Jest ciekawie, przed chwilą były brzmienia rodem z Aliena 3, teraz jest coś z innej beczki ale kapitalnie buduje nastrój. Co najmniej muzyka w tym filmie będzie świetna. 17-05-2012, 11:50
Widmoteusz
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 17-05-2012, 12:42
Też nie mogłem wytrzymać i wziąłem się za soundtrack. Zwłaszcza, że miałem co do niego wielkie obawy. I nie jest źle. Słychać, że Streitenfeld wziął sobie "Alien 3" za przykład, dobrze, a i w utworze 18 przewija nam się motyw "Aliena" Goldsmitha. Nie jest to łatwa muzyka do tupania nóżką, ale w filmie powinno się sprawdzić. Czekam.
P.S. Podobno kolejność utworów na płycie różni się od ich użyciu w filmie. Nie ma chronologii. Tak więc tracklista za bardzo nie spoileruje. 17-05-2012, 13:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2012, 14:07 przez Lawrence.) (17-05-2012, 09:44)Galadh napisał(a): Poza tym Fox twierdzi, że (...) nie mają jeszcze nawet finalnej wersjiBullshit. Część efektów może nie być jeszcze skończona, ale skoro MPAA przyznało już rating, to znaczy że montaż został zamknięty. W przeciwnym wypadku musieliby raz jeszcze wysłać film do przyznania mu kategorii wiekowej. Muzyka nie powala, ale jest fajna, na pewno to jeden z tych OSTów które najlepiej działają w połączeniu z obrazem. 17-05-2012, 16:22 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Alien (1979) reż. Ridley Scott | Anonymous | 362 | 64,271 |
16-05-2026, 20:15 Ostatni post: Westcoast |
|
| Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott | military | 1,201 | 254,870 |
07-03-2024, 14:24 Ostatni post: shamar |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |
Spoiler![[Obrazek: qg07b.gif]](http://i.imgur.com/qg07b.gif)
![[Obrazek: yOH0E.gif]](http://i.imgur.com/yOH0E.gif)








