Miami Vice
Liczba postów: 8,059
Liczba wątków: 43
10 postów wyżej Red dał namiar ale dla ułatwienia wklejam http://grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/90
Ściąga się, przerabia na zipy i rozpakowuje, to tak gdyby ktoś nie wiedział jak te pliki odtworzyć :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
15-09-2013, 19:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2013, 19:25 przez SonnyCrockett.)
Miami Vice
Liczba postów: 8,059
Liczba wątków: 43
Zmiana rozszerzenia to też niewiele roboty, trzy literki ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
15-09-2013, 19:38
Stały bywalec
Liczba postów: 10,332
Liczba wątków: 5
a nie lepiej mieć po prostu ComicRacka? :P
15-09-2013, 20:51
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Nie lepiej w ogóle nie ściągać tego komiksu, nie rozpakowywać go i nie czytać? :)
15-09-2013, 20:53
Miami Vice
Liczba postów: 8,059
Liczba wątków: 43
a nie lepiej widmo? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
15-09-2013, 20:56
Stały bywalec
Liczba postów: 3,856
Liczba wątków: 26
Też dziś przeszedłem Robo manie i odświeżyłem sobie najpierw dwójkę a potem jedynkę ( Narzeczona obejrzała to pierwszy raz w życiu ). No cóż dwójka zawsze mi się podobała ze względu na zajebistego Robo Caina i jego rozwałki podczas nieudanego Dilu z Burmistrzem. Pamiętam , że za dzieciaka miałem pirackiego VHS'a z napisami PL i ogarniałem tylko sekwencje z rozwałką :) Jedynka to już klasyk, a śmierć Murphy'ego i jego reanimacja to jedne z najmocniejszych sekwencji w historii kina. Motyw na łożu śmierci z machającą rodziną do ojca oddalającego się prawdopodobnie radiowozem, to mistrzostwo świata... Ciary i gęsia skórka na rękach to już standard w takich chwilach.
![[Obrazek: rdvx.png]](http://imageshack.us/a/img43/9186/rdvx.png)
10/10
P.S. Pierwsza reakcja Narzeczonej , że dziś oglądamy Robocopa , była bardzo podobna do Verhoeven, kiedy to otrzymał scenariusz z tym idiotycznie jakże genialnym tytułem. Po zapoznaniu się ze źródłem podziękowała mi za zajebisty seans ;)
15-09-2013, 22:15
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2013, 22:21 przez Predator895.)
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,329
Liczba wątków: 4
ED-209 wychodzi w styczniu, skala 1/6 - jakies $450
http://www.hottoys.com.hk/productDetail.php?productID=180
Caina poki co brak, a przynajmniej w takiej zajebistej wersji. Jak sie nie ma co sie lubi, to sie to robi samemu:
Jestem rozwalony, koles sie postaral:
http://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/54507-robocain-robocop-2/?hl=robocop
oraz
http://www.ukmonsters.co.uk/robocain/robocain.html
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
15-09-2013, 23:11
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2013, 23:13 przez Bucho.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,332
Liczba wątków: 5
jakie to jest pokraczne :P
15-09-2013, 23:49
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,329
Liczba wątków: 4
Zajebiste jest :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
16-09-2013, 00:02
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
To jest bardziej zajebiste:
To również:
I to:
16-09-2013, 06:49
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2013, 06:54 przez Gieferg.)
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
True...
16-09-2013, 09:05
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,329
Liczba wątków: 4
Ten mech z Robot Jox (ktorego w filmie ledwo widac, bo jest tak kurewsko zle wykadrowany) jest ok i tyle. Robot z Hardware - wiadomo, dobra rzecz. Death Machine natomiast...Gief, chyba tylko w twoim prywatnym wymiarze ;)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
16-09-2013, 10:07
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2013, 10:10 przez Bucho.)
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Cain na mieniącym się w oczach tle z liści wygląda słabo - jego środowisko naturalne to opuszczone fabryki i korytarze nowoczesnych biurowców.
16-09-2013, 10:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2013, 10:26 przez military.)
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,329
Liczba wątków: 4
No tak, ale to tylko wlasnorecznie zrobiona zabawka - Gief ogolnie marudzi ;)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
16-09-2013, 11:28
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,506
Liczba wątków: 30
Robocop (Unrated Director's Cut)
Seans n-ty, po kilku latach od ostatniego. I pierwszy wersji "rozszerzonej", która nie powinna się nazywać DC bo jest rozszerzona jedynie o kilka ujęć. Sam wyłapałem 3,4, resztę dopiero z raportu na stronie MC.
W krótkim skrócie:
* film się nie zestarzał
* film jest ciągle świetny
Wytknąłbym niektóre "wady" scenariuszowe i techniczne (niektóre już dawniej mnie irytowały):
* elementy, nazwijmy je "super przebłysków świadomości (i zdurnienia) u bohaterów" np.
- Ann, która od razu kojarzy, że robot to Murphy bo... kręci bronią jak Murphy i... telewizyjny glina.
- Emil, który od razu po sławnym zdaniu rozpoznaje, że robot to Murphy
- na przeciwbiegunie - Jones, który zjeżdża Clarence'a o to, że "cyborg nagrywa to co się mówi", żeby za chwilę dać się nagrać (facepalm).
W dodatku to nagranie pięknie wyszło. Roba łamało we wszystkie strony a kadrowanie i stabilizacja obrazu - pierwsza klasa.
- Robo dosyć mocno odczuwający ból i podkreślający to swoją mimiką
- Robo, który w 1. scenie ma "nietykalny" pancerz a w następnej robią z niego sito i jeszcze można go łatwo przebić.
- skamlanie dziecka u EDa było... dziwne.
I to chyba na tyle. Ciągle świetny, klimatyczny film.
9-/10
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
17-09-2013, 17:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2013, 18:30 przez shamar.)
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Cytat:- Ann, która od razu kojarzy, że robot to Murphy bo... kręci bronią jak Murphy i... telewizyjny glina.
I tak się składa że Murphy zginął, a niedługo potem pojawił się RoboCop. Mówiący głosem Murphy'ego i posiadający jego dolną połowę twarzy.
Cytat:- Emil, który od razu po sławnym zdaniu rozpoznaje, że robot to Murphy
Aaa nie chce mi się odpowiadać.:)
17-09-2013, 17:57
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,506
Liczba wątków: 30
Nie widziała go nawet 10 sekund a od razu skojarzyła, że "pierwszy w historii policji cyborg (a może i w ogóle)" został zrobiony z jej zabitego, nowego kolegi, którego twarz, głos, zwyczaje znała cały 1 dzień.
Powinna robić w dochodzeniówce.
PS - nie słyszała jego głosu.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
17-09-2013, 18:05
Stały bywalec
Liczba postów: 3,856
Liczba wątków: 26
II Wicemiss Avatara 2010
Liczba postów: 3,195
Liczba wątków: 18
Nowy
Liczba postów: 70
Liczba wątków: 0
Najlepszy trailer jaki w życiu widziałem!!! :D
nawet nie wiedziałem, że w oryginale grała lindsay lohan :D
28-01-2014, 22:15
|