Creeda 2 nie widziałem, tylko fragmenty z Dolphem i nie żałuje, tym bardziej nie będę oglądał trzeciej części.
30-12-2020, 08:53
|
Rocky / Creed
|
|
W pierwszym Creedzie fajny był tylko wątek Rocky'ego, problemy i ambicje Adonisa były nieangażujące, a jego dziewczyna nudna jak flaki z olejem, cały ich związek był bezemocjonalny szczególnie w porównaniu do tego co widzieliśmy w oryginalnym filmie który jest jednym z moich ulubionych.
Creeda 2 nie widziałem, tylko fragmenty z Dolphem i nie żałuje, tym bardziej nie będę oglądał trzeciej części. 30-12-2020, 08:53
Wyjście akcji w dwójce jest jeszcze bardziej kiczowate i głupsze niż w Jedynce.
No i ten syn, który nie przypomina żadnego z rodziców. Mogli mu chociaż włosy przefarbować
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 30-12-2020, 10:43 Cytat:problemy i ambicje Adonisa były nieangażujące, a jego dziewczyna nudna jak flaki z olejem, cały ich związek był bezemocjonalnyTak jest i nie chce być inaczej. Ale Creed II jest znacznie lepszy od jedynki pod niemal każdym względem (w tym zwłaszcza jeśli chodzi o przeciwnika i dramaturgię walk) i sprawił, że po nim i jedynkę mi się ogląda znacznie lepiej, bo za sprawą dwójki w końcu polubiłem postacie. Jedynkę traktuję jedynie jako wstęp do znacznie lepszego i bardziej angazującego sequela, ale sensu robienia trójki nie widzę. 30-12-2020, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2020, 17:49 przez Gieferg.)
Dwójkę dyskwalifikuje bieda realizacja walk... Niemal całkowicie zrezygnowali z prawdziwej publiczności i areny, tylko wszystko nagrali na zielonym tle. Oglądając to w ruchu CGI tło wokół bokserów wkurwia niemiłosiernie i rozprasza do tego stopnia że traci się kompletnie połączenie emocjonalne z tym co się dzieje na ekranie. Jedynka jest przez to o lata świetlne lepsza i nagrana z pomysłem np. długie nieprzerwalne ujęcie z pierwszej walki Adonisa. Gdyby nie udział Slaja i Dolpha nie postawiłbym tego nigdy na półce a w trójce podobno nie ma być jednego i drugiego, więc moje zainteresowanie tym filmem spada do zera.
30-12-2020, 18:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2020, 18:11 przez Predator895.) Cytat:Dwójkę dyskwalifikuje bieda realizacja walk... Niemal całkowicie zrezygnowali z prawdziwej publiczności i areny, tylko wszystko nagrali na zielonym tle.Oglądałem trzy razy i nie zauważyłem, więc mi to wisi. Walki są lepsze bo w przeciwieństwie do tych z jedynki generują jakieś emocje, co jest dla mnie znacznie istotniejsze niż kwestie techniczne. W jedynce był bohater, którego miałem w dupie i jeszcze bardziej nijaki przeciwnik (chyba najgorszy w całej serii). W ogóle jedynka to "film o synu słynnego boksera, który tylko dzięki nazwisku dostaje szansę walki o tytuł, ale przegrywa" <lolz>. Aktualnie Creeda II, obok I, IV i VI Rocky'ego zaliczam do tej bardziej lubianej przeze mnie części serii. Pierwszy Creed gdzieś na szarym końcu w okolicach Rocky'ego V. 30-12-2020, 18:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2020, 18:18 przez Gieferg.) (30-12-2020, 18:12)Gieferg napisał(a): Oglądałem trzy razy i nie zauważyłem, więc mi to wisi. Pogadamy jak w końcu zmienisz TV na coś z przekątną większą niż 32 cale :P 30-12-2020, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2020, 21:56 przez Predator895.)
Jeszcze może dodaj, że jestem nauczycielem, to będziemy mieć komplet historycznych informacji z dawnych lat (aktualnie 42, w przyszłym roku będzie więcej). Przy okazji - oglądałem to także w kinie.
30-12-2020, 21:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2020, 21:58 przez Gieferg.)
https://deadline.com/2021/03/michael-b-jordan-director-creed-3-film-mgm-1234711695/
Cytat:MGM Dates Film For Thanksgiving 2022 11-03-2021, 11:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2021, 11:14 przez Pelivaron.)
Michael B. Jordan to ucieleśnienie amerykańskiego snu.
Postrzelony w głowę przez ziomala z getta... ... wydostał się stamtąd i teraz zabiera role białym ludziom i reżyseruje filmy w Holly. Niesamowite, jak można odmienić swoje życie nie o 360 stopni, ale o 180 ;) 11-03-2021, 11:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2021, 11:23 przez Mental.)
Niech się zajmie w końcu tym Expendables a nie takie pierdoły
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 31-03-2021, 09:28
Gdyby Sly miał odrobinę większe jaja, biorąc pod uwagę, że jest ustawiony i nie będzie żył wiecznie, to by nakręcił Człowieka Demolkę 2 na pełnych obrotach, tak żeby na twitterze wszyscy dostali wścieklizny ze względu na to jak obraźliwy jest.
Za marzenia nie karają.
31-03-2021, 09:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2021, 09:41 przez marsgrey21.)
Wygląda na to, że Sly będzie tłukł dwie franczyzy do usranej śmierci. Po prequelu Rockyego przyjdzie prequel Rambo.
W między czasie Sly będzie zaliczał cameosy w filmach typu SS ;)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
31-03-2021, 09:42
Ewentualny serialowy prequel mnie niewiele obchodzi, ale czekam na moment gdy w Hollywood uznają, że już można robić prequel z cyfrowo odmładzonym gwiazdorem - wtedy bym oglądał. Jeśli coś takiego wyjdzie, to zaleje nas prawdziwe tsunami prequeli i sequeli: od młodości Luke'a Skywalkera, poprzez początek szaleństwa Jacka z Lśnienia, czwartą część sagi Dolarowej z Eastwoodem do angielskich przygód Jacka przed dostaniem się na Titanica i tak dalej :)
31-03-2021, 09:48 (31-03-2021, 09:42)Pelivaron napisał(a): Wygląda na to, że Sly będzie tłukł dwie franczyzy do usranej śmierci. Po prequelu Rockyego przyjdzie prequel Rambo.Bo to jedyne filmy, na które producenci dadzą mu jakieś pieniądze. Nie licząc jakichś wysrywów straight-to-torrent.
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 31-03-2021, 10:12 (31-03-2021, 09:40)marsgrey21 napisał(a): Gdyby Sly miał odrobinę większe jaja, biorąc pod uwagę, że jest ustawiony i nie będzie żył wiecznie, to by nakręcił Człowieka Demolkę 2 na pełnych obrotach, tak żeby na twitterze wszyscy dostali wścieklizny ze względu na to jak obraźliwy jest.Pewnie przegapiłeś tę informację ;) https://screenrant.com/demolition-man-2-release-date-cast-story/ 31-03-2021, 10:28
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...
06-04-2021, 00:07
Z kronikarskiego obowiązku. Sly za pośrednictwem social mediów poinformował, że w Creedzie 3 go nie zobaczymy ;)
06-04-2021, 23:11
Dobrze, że go nie będzie, bo Creed II dał Rocky'emu odpowiednie pożegnanie, ale bez Sly'a odpada główny powód, żeby to oglądać.
06-04-2021, 23:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2021, 23:17 przez Gieferg.) |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Rocky Balboa | Predator895 | 83 | 18,251 |
20-12-2013, 16:24 Ostatni post: Mental |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |