Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
(03-08-2018, 08:23)Danus napisał(a): To tylko sen. 9 epizod zarobi albo tyle samo co 8 albo wiecej. Wspomnicie moje slowa.

Skłaniam się ku opcji, że w porywach osiągnie podobny pułap co TLJ. Niestety.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Lawrence - czemu piszesz o sobie w trzeciej osobie? Wiesz, że to zwiastun choroby
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
(03-08-2018, 09:52)Corn napisał(a): Lawrence - czemu piszesz o sobie w trzeciej osobie?

miałem dokładnie to samo wrażenie
tak że o.

Odpowiedz
https://naekranie.pl/aktualnosci/carrie-fisher-w-epizodzie-ix-tworcy-wykorzystaja-ujecia-takze-z-ostatniego-jedi-3409782
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No a jak macie mieć inne wrażenie, jak już raz opowiedział tę historię tylko on był wtedy bohaterem? Załapaliśmy już Lawrence.

Odpowiedz
Najmocniej przepraszam, po prostu ten film nadwyrężył moją psychikę i też doprowadził do pewnego rozdwojenia jaźni. I wśród części moich polskich znajomych jestem wręcz feministą, starający się walczyć o prawa i szacunek dla kobiet, tak wśród innych stałem się szowinistyczną świnią, nienawidzących kobiet. Normalnie: Stieg Larsson przedstawia: "Lawrence: Feminista, nienawidzący kobiet... i nadmorskich krów" Oczko 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Do części IX niestety nie wybudowano lasu. Za to wykorzystano istniejący:

https://star-wars.pl/News/23336,Zdjecia_z_planu_Epizodu_IX_i_inne_plotki.html
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Pierwsze zdjęcia z planu IX Epizodu:
https://imgur.com/a/Q1s628r

Pierwsza fota skojarzyła mi się z oryginalną Planetą Małp.

Odpowiedz
To ci murzyni z "Solo"?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/sci-fi/star_wars/star-wars-episode-ix-adds-lord-of-the-rings-and-lost-actor-dominic-monaghan-a163132


Tak sobie uświadomiłem parę dni temu, że pomimo tego jak bardzo lubię TLJ, TFA i uwielbiam Rogue One to w Epizodzie IX tak naprawdę to czekam tylko na kolejne popisy Drivera i to jak dalej poprowadzą wątek Kylo Rena. Niby wiem, że w finale trylogii powinni skupić sie na obecnych postaciach, ale trochę brakuje mi jakiegoś dużego castingu.

Odpowiedz
Cytat:Pierwsza fota skojarzyła mi się z oryginalną Planetą Małp.

Oj, ostrożnie z takimi porównaniami, gdy tam Boyega biega Oczko
Ale co prawda, to prawda - trochę czuć klimat Małp. No i chyba pierwszy raz podoba mi się stylówa Poe Damerona.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ej, ale to małpy ścigały ludzi na koniach Uśmiech.

Odpowiedz
https://variety.com/2018/film/news/star-wars-episode-ix-matt-smith-1202886507/
Matt Smith melduje się na pokładzie. W kluczowej roli.

Odpowiedz
Abrams ściąga Doktora, żeby podróżami w czasie naprawić bajzel spowodowany TLJ... Co za desperacja Oczko
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Z dedykacją dla Lawrenca

Star Wars' Chief Kathleen Kennedy's Lucasfilm Deal Extended for Three Years


"This is the end
Beautiful friend
This is the end
My only friend, the end"
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
[Obrazek: dumpster-RPCDy6VaW9CF0klaNoK00eN-680x383.JPG]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(28-09-2018, 22:55)zombie001 napisał(a): Z dedykacją dla Lawrenca

Star Wars' Chief Kathleen Kennedy's Lucasfilm Deal Extended for Three Years


"This is the end
Beautiful friend
This is the end
My only friend, the end"





Chociaż w sumie ile to jest małżeństw, gdzie mąż znęca się, bije żonę, a ona i tak dalej podtrzymuje ten związek...
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Grace Randolph nie jakoś szczególnie dobrym źródłem, ale na twitterze zasugerowała, że nikt nie chciał tej fuchy i stąd taka decyzja, a nie inna. :>

W sumie, nie dziwię się.
Disney kupił Lucasfilm 6 lat temu i od tego zrobili:
- 2/3 Trylogii, która jest totalnym clusterfuckiem, prowadzącym donikąd,
- jeden udany spin-off, na którym nie można oprzeć żadnych kontynuacji bo 1) wyrżnięto wszystkich bohaterów, 2) to już właściwie był bezpośredni prequel EP4,
- jeden spin-off, który choć był oglądalny, to nigdy nie powinien powstać, absolutnie nikt go nie potrzebował i koniec końców flopnął w box-office zamykając furtkę dla dalszych sequeli.


Star Warsy. TAKA MARKA
. A przez 6 lat nie dość że nie zbudowano żadnych solidnych podstaw, dla przyszłych filmów, to jeszcze po drodze wku**** fanów. Brawa dla ekipy kreatywnej za totalne schrzanienie tego =/
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Jakby tę posadę przejął ktoś dający nadzieję na świetne filmy to moja reakcja byłaby dokładnie taka sama jak na to, że Kennedy zostaje:

[Obrazek: giphy.gif]
(powyższy gif to również recenzja tych 6 lat SW w wykonaniu Disneya)

Odpowiedz
Ale to jest naprawdę mistrzostwo Uśmiech Mieć najbardziej kasową markę na świecie i tak to zjebać, że po zaledwie paru filmach wszyscy mają jej dość, ale tak to jest jak się myśli, że frajerzy łykną wszystko i ma się totalną alergię na podejmowanie jakiegokolwiek ryzyka.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,094 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,342 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,945 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,206 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,731 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,654 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,492 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,671 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,991 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,105 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości