Ankieta: Ocena:
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Batman (2022) reż. Matt Reeves
Cytat:więc co tam szykują to obejrzę i tak w dniu premiery.

Jak nie zmienią po drodze reżysera, to nie wiem czy w ogóle obejrzę, ale jedno jest pewne - złamanego grosza za to w ciemno nie dam.

Odpowiedz
#niktniepytal
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Ciebie ktoś pytał, czy obejrzysz w dniu premiery?

Anyway, największą zasługą Reevesa jest to, że dzięki niemu po latach doceniłem Schumachera.

Odpowiedz
Ja nie piszę tej samej rzeczy 50 raz. Gdy tylko zobaczyłem, że zaczęła się tu dyskusja to od razu wiedziałem, że wpakujesz się tu z buciorami nie po to, żeby się odnieść do tematu dyskusji tylko do tego, żeby napisać jak bardzo w dupie masz ten film.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
W dupie to mogę mieć Harrego Pottera, ale nie Batmana. Jakbym miał w dupie, to bym tu nie zaglądał :)

Odpowiedz
Plotka poszła w świat, i marzenia fanów tylko się nakręcają. Tego typu materiały w odniesieniu do starszych filmów o komiksów zawsze można było znaleźć, bo merytoryczna walka w fandomie o wagę postaci Robina dla batversum nie jest niczym nowym (choć użyłbym słów że nie tyle walka, co uświadamianie ignorantów którzy przedawkowali trylogię Nolana). Bo czyjeś zdanie oczywiście szanuje, że woli Batmana samotnika, tak Robini z resztą bat-rodziny są esencjonalną i kluczową cegiełką mitologii Batmana.

Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Ja tam się nie znam, ale jak teraz w DC rządzi Gunn to na pewno byłby za wstawieniem do filmu młodego chłopca, zwłaszcza jak go dopuszczą do kanapy castingowej.

Odpowiedz
W DCU jest już zapowiedziany Robin - ale to Damian Wayne, 5 Robin z rzędu w kanoniczym uniwersum (a jakby tak zliczyć inne ziemie...). A rozmawiamy o Dicku w The Batman 2, co jest już inną parą kaloszy bo musisz ustanowić od nowa świat, w którym Robin ma sens. W DCU dostaniemy uniwersum superbohaterów, a samo Brave and The Bold zaczyna z wysokiego A, w którym Robinów było już 4 i jest to oczywiste jak w komiksach. Stąd też Robin u Matta Reevesa wydaje się bardziej kuszący. Trzeba naprawdę pogłówkować by go tam wprowadzić. Do tego ciężej pokazać Dicka, bo Damian jako chłopięca wersja Hit-Girl z Kick Assa to żadne wyzwanie. Jak dotąd jedyne ekranowe występy Dicka to w Batmanach Schumachera - gdzie był 30 latkiem udającym cool nastolatka, albo w serialu Titans gdzie Dick był dużo mroczniejszy i brutalniejszy niż w komiksach. 
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
(08-09-2023, 13:15)Paszczak napisał(a): Ja tam się nie znam, ale jak teraz w DC rządzi Gunn to na pewno byłby za wstawieniem do filmu młodego chłopca, zwłaszcza jak go dopuszczą do kanapy castingowej.

[Obrazek: james-gunn-director-of-guardians-of-the-galaxy.jpg]

James - Ok, Robbie. So... Take off your clothes.
Robbie - What?
James - What?
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Przestańcie mi Gunna prześladować. Obiecał postawić epickie uniwersum DC z klasycznie ujętym Supermanem, Batmanem który ma Robina i Zielonymi Latarniami w stylu True Detective. Cytując Zaslava, szefa WBD, ma misję od Boga. A poza tym to nie temat o tym.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Tyle że to wszystko byłoby i bez Gunna..

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Batman - part II (2025) reż. Matt Reeves srebrnik 65 3,638 26-03-2024, 12:52
Ostatni post: slepy51
  "The Flash/Flashpoint" (2022) reż. Andy Muschietti Kuba 1,030 75,747 10-03-2024, 17:56
Ostatni post: Rozgdz
  Aquaman and The Lost Kingdom (2022) Pelivaron 169 14,223 29-01-2024, 13:57
Ostatni post: Rozgdz
  Peacemaker (HBO Max, 2022) Pelivaron 51 6,865 20-11-2023, 14:09
Ostatni post: slepy51
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 561,582 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości