![[Obrazek: 0xiiw.jpg]](http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/gallery/the-dark-knight-rises/0xiiw.jpg)
![[Obrazek: dyvrb.jpg]](http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/gallery/the-dark-knight-rises/dyvrb.jpg)
[to co prawda nie jest ten kozacki strój z pornola, ale i tak <ok>]
![[Obrazek: lehht.jpg]](http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/gallery/the-dark-knight-rises/lehht.jpg)
![[Obrazek: gebcz.jpg]](http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/gallery/the-dark-knight-rises/gebcz.jpg)
Ponadto, Goyer wypowiedział się na temat ostatniej sceny filmu. W wywiadzie dla CBM określa ją jako
28-05-2012, 23:30
|
The Dark Knight Rises (2012)
|
|
Bardzo fajne spoty. Czekam z niecierpliwością i mam tylko ogromną nadzieję, że tak jak przy premierze TDK Cinema City się popisze u puści seanse przedpremierowe.
01-06-2012, 18:27
Mi też się o dziwo podoba, ale pewnie koniec końców wyjdę z kina zawiedziony - tak jak było to w przypadku TDK. Tak swoją drogą czy tylko mi scena tańca wygląda na odwołanie do sceny balu w Returns?
02-06-2012, 11:49
Materiał z MTV, podkręca apetyt.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
04-06-2012, 15:04
No nie da się ukryć, że wygląda to bardzo dobrze. Zaczynam się coraz bardziej nakręcać.
04-06-2012, 15:43
Batman? Opus magnum? Boże, mam nadzieję, że nie :)
Czekam na ten film z napięciem i to najbardziej wyczekiwana przeze mnie produkcja tego roku. Ale jednak po opus magnum Nolana spodziewałbym się czegoś a) oryginalnego, nie opartego na wcześniejszym materiale, b) jednak utrzymanego na poważniejszej konwencji niż facet w stroju nietoperza walczący z przestępcami. Nolan może naginać, wyginać i "upoważniać" świat Batmana ile chce, ale nieważne co zrobi - zawsze to będzie film o kolesiu w głupim stroju walącym przestępców po mordach. No i co zrobić. Na opus magnum Nolana - przynajmniej na papierze - jak dla mnie idealnie nadawała się "Incepcja", chociaż no niestety nie do końca mu wyszła. 05-06-2012, 12:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2012, 12:43 przez Rodia.)
Nawet ja jako wielki fanboy Nolana z tym opus magnum bym nie przesadzał. Najpierw są "Memento", "Incepcja", 'Prestiż", a dopiero potem "Batmany" w mej nolanowej liście.
Co nie zmienia faktu, że te klipy wyglądają zachwycająco i nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedzieć: "Do fapmobilu!" :P 05-06-2012, 14:12
W jakim sensie? Wszyscy uważają, że Levitt będzie następca Batmana, ale jaką postacią to nie wiadomo. Osobiście najmniej stawiałbym na Terry'ego McGuinnesa, już prędzej na Azraeal. Ale podejrzewam, że może być jakąś wersją Robina, który zostanie Batmanem.
05-06-2012, 17:08
To musi być to. Jakoś nie wierzę, że to po prostu inna zbroja Wayne'a.
-> (25-05-2012, 22:51)shamar napisał(a):
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 05-06-2012, 18:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2012, 18:27 przez shamar.) szamar napisał(a):To musi być to. Jakoś nie wierzę, że to po prostu inna zbroja Wayne'a. E tam. Przy każdej premierze Batmana pojawiają się zabawki, które nie mają wiele wspólnego z filmem, a są sygnowane jego tytułem. Tak było w przypadku TDK, tak też jest w przypadku TDKR. W ich produkcji przoduje firma Quicktek. Przykłady: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
05-06-2012, 21:01
Anne Hathaway skradnie ten film wszystkim, zobaczycie. Jestem zachwycony klipem MTV.
05-06-2012, 21:19
Hardy jest jeszcze większy, niż w Bronsonie i Wojowniku. Szacun.
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 06-06-2012, 11:50 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy] | military | 945 | 197,556 |
31-08-2025, 12:34 Ostatni post: Krismeister |
|
| The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] | Gieferg | 1,365 | 243,424 |
16-01-2025, 23:56 Ostatni post: Gieferg |
|
| The Amazing Spider-Man (2012) | koronex1989 | 905 | 192,568 |
20-06-2023, 20:11 Ostatni post: Paszczak |
|
| [oddzielony] The Dark Knight Rises (2012) | Arahan | 0 | 571 |
21-07-2010, 17:13 Ostatni post: Arahan |
|
| The Dark Knight (2008) | Łukasz Waligórski | 1,212 | 208,926 |
16-08-2008, 16:11 Ostatni post: Jakuzzi |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |