The Dark Knight Rises (2012)
Pojawia się ostatnio bardzo dużo nowych materiałów. Kilka nowych zdjęć jest naprawdę fajnych:

[Obrazek: 0xiiw.jpg]

[Obrazek: dyvrb.jpg]
[to co prawda nie jest ten kozacki strój z pornola, ale i tak <ok>]

[Obrazek: lehht.jpg]

[Obrazek: gebcz.jpg]

Ponadto, Goyer wypowiedział się na temat ostatniej sceny filmu. W wywiadzie dla CBM określa ją jako

Odpowiedz
O tak:

















Wiadomo "haters gonna hate, ale dla mnie wygląda rewelacyjnie!
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Bardzo fajne spoty. Czekam z niecierpliwością i mam tylko ogromną nadzieję, że tak jak przy premierze TDK Cinema City się popisze u puści seanse przedpremierowe.

Odpowiedz
Mi też się o dziwo podoba, ale pewnie koniec końców wyjdę z kina zawiedziony - tak jak było to w przypadku TDK. Tak swoją drogą czy tylko mi scena tańca wygląda na odwołanie do sceny balu w Returns?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=90961

Nowa, półtoraminutowa zajawka.

Odpowiedz
Materiał z MTV, podkręca apetyt.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
No nie da się ukryć, że wygląda to bardzo dobrze. Zaczynam się coraz bardziej nakręcać.

Odpowiedz
Ponoć film ma trwać 165 minut. Jak dla mnie bomba.

Odpowiedz
Najdłuższy film Nolana. Jak dla mnie to będzie jego opus magnum.

Odpowiedz
Batman? Opus magnum? Boże, mam nadzieję, że nie :)

Czekam na ten film z napięciem i to najbardziej wyczekiwana przeze mnie produkcja tego roku. Ale jednak po opus magnum Nolana spodziewałbym się czegoś a) oryginalnego, nie opartego na wcześniejszym materiale, b) jednak utrzymanego na poważniejszej konwencji niż facet w stroju nietoperza walczący z przestępcami.
Nolan może naginać, wyginać i "upoważniać" świat Batmana ile chce, ale nieważne co zrobi - zawsze to będzie film o kolesiu w głupim stroju walącym przestępców po mordach. No i co zrobić.

Na opus magnum Nolana - przynajmniej na papierze - jak dla mnie idealnie nadawała się "Incepcja", chociaż no niestety nie do końca mu wyszła.

Odpowiedz
Nawet ja jako wielki fanboy Nolana z tym opus magnum bym nie przesadzał. Najpierw są "Memento", "Incepcja", 'Prestiż", a dopiero potem "Batmany" w mej nolanowej liście.
Co nie zmienia faktu, że te klipy wyglądają zachwycająco i nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedzieć: "Do fapmobilu!" :P
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Gordeon-Levitt będzie tym Batmanem Przyszłości czy mi się wydaje?

Odpowiedz
W jakim sensie? Wszyscy uważają, że Levitt będzie następca Batmana, ale jaką postacią to nie wiadomo. Osobiście najmniej stawiałbym na Terry'ego McGuinnesa, już prędzej na Azraeal. Ale podejrzewam, że może być jakąś wersją Robina, który zostanie Batmanem.

Odpowiedz
To musi być to. Jakoś nie wierzę, że to po prostu inna zbroja Wayne'a.

->
(25-05-2012, 22:51)shamar napisał(a): [Obrazek: news_tdkr190.jpg]



[Obrazek: 939gm.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Widmo Levitta

Odpowiedz
szamar napisał(a):To musi być to. Jakoś nie wierzę, że to po prostu inna zbroja Wayne'a.

E tam. Przy każdej premierze Batmana pojawiają się zabawki, które nie mają wiele wspólnego z filmem, a są sygnowane jego tytułem. Tak było w przypadku TDK, tak też jest w przypadku TDKR. W ich produkcji przoduje firma Quicktek. Przykłady:

[Obrazek: ip061781.jpg]

[Obrazek: pMAT1-12032519enh-z6.jpg]

[Obrazek: pMAT1-12032522v380.jpg]

[Obrazek: batman-the-dark-knight-rises-quicktek-figure-batman.jpg]

[Obrazek: flight_strike2.jpg]

[Obrazek: cyber_glider_2.jpg]

Odpowiedz
Anne Hathaway skradnie ten film wszystkim, zobaczycie. Jestem zachwycony klipem MTV.

Odpowiedz
Dwa nowe zdjęcia:

[Obrazek: 8wocu.jpg]

[Obrazek: krpm6.jpg]

Odpowiedz
Hardy jest jeszcze większy, niż w Bronsonie i Wojowniku. Szacun.

Odpowiedz
Mimo słabej jakości zdjęcia Bane robi na nim wrażenie. A Catwoman zapowiada się być czymś więcej niż jak wielu obstawiano zbędnym dodatkiem. Będzie się działo. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy] military 945 197,556 31-08-2025, 12:34
Ostatni post: Krismeister
  The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] Gieferg 1,365 243,425 16-01-2025, 23:56
Ostatni post: Gieferg
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 192,568 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  [oddzielony] The Dark Knight Rises (2012) Arahan 0 571 21-07-2010, 17:13
Ostatni post: Arahan
  The Dark Knight (2008) Łukasz Waligórski 1,212 208,926 16-08-2008, 16:11
Ostatni post: Jakuzzi



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości