The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy]
(13-08-2012, 11:15)Lawrence napisał(a): Nie jeżeli wybiorę się po raz czwarty;)
Ja już byłem 4 razy i jak dobrze pójdzie wybiorę się 5 razy :) ...Żałuję, że nie załapałem się na taki maraton jak Ty, ale pewne podobnie stwierdziłbym, że TDKR jest najlepsza :)

Odpowiedz
Ja byłem już raz i jak dobrze pójdzie to wynajdę kiedyś maszynę czasu i sprawie, żebym nie poszedł ani razu. A jak pójdzie mega dobrze to sprawię, że nie poszedłem na żadnego Batmana Nolana.

Odpowiedz
Myślałem że będziesz chciał zabić Snydera zanim nakręci Watchmen :P

Odpowiedz
Rzeczywiscie. Mierzwiak, wygrałeś :)

Odpowiedz
(15-08-2012, 00:35)mroziek napisał(a): Ja już byłem 4 razy i jak dobrze pójdzie wybiorę się 5 razy :)

Prawidłowo :)

(15-08-2012, 00:35)mroziek napisał(a): ...Żałuję, że nie załapałem się na taki maraton jak Ty, ale pewne podobnie stwierdziłbym, że TDKR jest najlepsza :)

Maraton był świetny. Po za tym była promocja i dawali darmowe piwo, przed wejściem. A jako całość, naprawdę fajnie się tę trylogię ogląda, szczególnie na dużym ekranie.

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
(15-08-2012, 01:10)Lawrence napisał(a): Po za tym była promocja i dawali darmowe piwo, przed wejściem.

To już wiadomo skąd te pozytywne opinie :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
To ja może też się wypowiem i zdradzę, ile razy byłem. Otóż nie byłem ani razu i nie będę.

Odpowiedz
Twoja strata :)
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
Epickie, genialne, cudowne! Dzięki za linka ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Nie ma sprawy. Już to dawałem :)

Odpowiedz
W oczach ludzi poświęcił życie i to wystarczy. Zaczynasz przesadzać z tym czepialstwem.

Odpowiedz
- Dałeś im już wystarczająco dużo!
- To prawda, ale oni tego nie wiedzą. Jeszcze nie! Sfinguję swoją śmierć, żeby mysleli, że oddałem za nich życie! To im pokaże!


:)

Odpowiedz
Phil, napiszę to po raz ostatni - miłośnik czwartego Indiany Jonesa jest ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na temat miłości/szacunku/itd jaką reżyser darzy postać.

Zamilcz, wyjdź, paszoł won.

Odpowiedz
No i TDKR jest dużo, dużo lepszym filmem od Indy'ego 4. Co prawda, nie jest trudno osiągnąć taki efekt... Ale zawsze warto odnotować tę oczywistość :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
TDKR ma jedną przewagę i zaletę w stosunku do Indy'ego 4: nie jest słabym elementem świetnej serii, więc nie trzeba się martwić, że ją psuje. :)

A powyższy zwiastun (i ten taki z wyciszonym klimatem, spokojny do TDKR) to najlepsze co wyszlo z filmów Nolana. :P Jest świetny, bardzo fajna atmosfera.

Odpowiedz
Cytat:Zapomniałem, że nie mogę niczego krytykować, bo lubię czwartego Indianę.

No patrz - załapałeś :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nie czytasz ze zrozumieniem, więc powtórzę raz jeszcze: miłośnik czwartego Indiany Jonesa jest ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na temat miłości/szacunku/itd jaką reżyser darzy postać.

Indy IV to 120-minutowy fist-rape na tej postaci, który jak wiemy bardzo lubisz (film, nie fist-rape, chociaż kto wie ;), więc co ci przeszkadza, że Nolan nie kocha Batmana? Bądź konsekwentny, tyle!

Odpowiedz
Dwójka jest słaba, ale nie jest gniotem jak Indy 4. Tak samo jak z Die Hard - dwójka jest słaba, ale kompetentna przynajmniej, a nie kretyńska jak czworka. Zresztą te dwie serie są bliźniaczo podobne pod tym względem. :)

Ale nie o tym jest temat.

Odpowiedz
Nie są. Dwójka Indy'ego jest słaba, dwójka Die Hard jest bezporównywalnie lepsza od wszystkiego co w tej serii przyszło po niej.

A TDKR zostaje w tyle za poprzednimi częściami (ot tak, żeby coś na temat powiedzieć).

Odpowiedz
(16-08-2012, 23:05)Gieferg napisał(a): I o czym my tu w ogóle gadamy?
Chyba o tym, że Nolan powinien wyjaśnić, jak Batman przeżył eksplozję bomby w finale, może np. wchodząc do lodówki? Niektórzy byliby kontent, a reżyser udowodniłby miłość do postaci ;)


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman (temat ogólny) Mental 1,295 222,180 17-12-2023, 22:16
Ostatni post: Ted
  Sin City (temat ogólny) Tyler Durden 312 75,738 16-09-2023, 16:34
Ostatni post: slepy51
  Superman (temat ogólny) Ted 9 678 13-09-2023, 23:30
Ostatni post: Rozgdz
  Blade (temat ogólny) Juby 42 11,110 04-09-2023, 08:47
Ostatni post: marsgrey21
  Asterix (temat ogólny) Maik 86 21,844 08-08-2023, 10:58
Ostatni post: shamar
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 173,463 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  Judge Dredd (temat ogólny) military 1,141 205,691 29-04-2023, 14:04
Ostatni post: slepy51
  Addams Family (temat ogólny) Maik 77 10,136 18-03-2023, 14:52
Ostatni post: OGPUEE
  Hellboy (temat ogólny) Danus 224 42,644 04-03-2023, 21:16
Ostatni post: SonnyCrockett
  Fantastic Four (temat ogólny) Anonymous 420 103,551 05-05-2022, 21:17
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości