Thor (2011)
Mi z kolei "Thor 2" (a zwłaszcza dość zwariowany finał) zapewnił całkiem niezłą rozrywkę, jak na Marvelowy film nie będący "Avengersami" czy "Strażnikami Galaktyki". W każdym razie na pewno lepszą niż godne zapomnienia drugi i trzeci "Iron Man" czy równie niemrawy "Ant Man".

Odpowiedz
"Thor" na pewno ma najlepsze zdjęcia w całym uniwersum. Te krzywe ujęcia, płynne przeloty na Asgard najbardziej zapadają w pamięci.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Zdjęcia + muzyka!

Odpowiedz
Piszecie o tym filmie, który ma "nocne" zdjęcia tak ciemne, że nic nie widać?


(12-06-2018, 00:29)Bucho napisał(a): Nie wiem czy best, ale jak dla mnie jeden z lepszych.


Jak już cytujesz z innego tematu to dodałbyś, o co chodzi bo skąd ci biedni ludzie mają wiedzieć co to jest Zbuczyn ;)


Co do "Thora" - Ja się nie przekonam choć moja opinia, dwa posty powyżej, nt. "Capa" się trochę zmieniła - dziś uważam go za znacznie lepszy.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(12-06-2018, 01:28)shamar napisał(a): Piszecie o tym filmie, który ma "nocne" zdjęcia tak ciemne, że nic nie widać?

To temat "Thora", nie Pantery.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(12-06-2018, 01:28)shamar napisał(a): Piszecie o tym filmie, który ma "nocne" zdjęcia tak ciemne, że nic nie widać?
Zdjęcia są piękne a wszystkie detale w nocnych scenach idealnie widoczne, TVN puszcza skopaną kopię więc masz pecha.

Odpowiedz
(12-06-2018, 01:38)Krismeister napisał(a): To temat "Thora", nie Pantery.


Ale Bucho zacytował fragment, który odnosił się do porównania "Thorów 1 i 2" do "Pantery" więc przez wyrwanie z kontekstu, ktoś jeszcze pomyśli, że chodziło mi może o "Thora 3"... Panie spostrzegawczy.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Co? Napisałeś, że "Thor", który ma zdjęcia najlepsze w uniwersum według mnie i Mierzwiaka, ma sceny nocne, w których nic nie widać. Ja odpisałem, że taki zarzut powinien paść w temacie "Black Panther", bo w tej produkcji takie sceny właśnie były.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Widocznie oglądałeś jakąś ujową kopię, na TVNie. W mojej sceny "nocne" były w porządku.,
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
shamar, widzę że nie rozumiesz - to nie była żadna złośliwość wobec ciebie z mojej strony. Kilkukrotnie trafiałem na Thora na TVN i za każdym razem była to ta sama kopia z okropnym black crushem gdzie nawet sceny dzienne były nieprawdopodobnie ciemne, z detalami tonącymi w placach czerni.

Druga sprawa, jak już chcesz być wobec kogoś złośliwy to chociaż rób to z sensem. TVN emitował już Czarną Panterę? Serio?

Odpowiedz
(12-06-2018, 01:47)Mierzwiak napisał(a): Zdjęcia są piękne a wszystkie detale w nocnych scenach idealnie widoczne, TVN puszcza skopaną kopię więc masz pecha.

Jak wyżej.
Thor nie ma ŻADNYCH problemów z obrazem, a zdjęcia ma świetne i jeśli chodzi o ten aspekt jest w ścisłej czołówce MCU.
I to, że TVN puszcza jakąś zjebaną wersję (bo puszcza, widziałem fragment) niczego nie zmienia.

BP słabo pamiętam, ale wydaje mi się, że w początkowej sekwencji akcji jest ciemno jak w dupie.

Odpowiedz
(12-06-2018, 16:31)shamar napisał(a): Widocznie oglądałeś jakąś ujową kopię, na TVNie. W mojej sceny "nocne" były w porządku.,

Dokładnie, razem ze mną na kanapie siedziała połowa forum, która wspominała o ciemnym obrazie i Chris Stuckmann.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(12-06-2018, 16:55)Mierzwiak napisał(a): shamar, widzę że nie rozumiesz - to nie była żadna złośliwość wobec ciebie z mojej strony. Kilkukrotnie trafiałem na Thora na TVN i za każdym razem była to ta sama kopia z okropnym black crushem gdzie nawet sceny dzienne były nieprawdopodobnie ciemne, z detalami tonącymi w placach czerni.

Druga sprawa, jak już chcesz być wobec kogoś złośliwy to chociaż rób to z sensem. TVN emitował już Czarną Panterę? Serio?


Serio nie wyczuwacie ironii, sarkazmu etc?
No przecie już wiem, że "Thor" (druga część chyba też) oraz kilka innych filmów na TVNie leciało w zwalonej wersji.
I oczywiście "BP" nie leciało jeszcze na TVN, co nie zmienia faktu, że oglądałem wersję, która nie waliła tak zaciemnieniem jak ten "Thor" na TVNie.

Nikt mnie nie rozumie :(
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,021 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor: Ragnarok (2017) Grievous 566 85,578 10-07-2021, 01:53
Ostatni post: Rozgdz
  Captain America: The First Avenger (2011) EL-Kal 266 84,042 18-03-2019, 20:38
Ostatni post: Martinipl
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,687 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości