12-06-2018, 00:43
|
Thor (2011)
|
|
Mi z kolei "Thor 2" (a zwłaszcza dość zwariowany finał) zapewnił całkiem niezłą rozrywkę, jak na Marvelowy film nie będący "Avengersami" czy "Strażnikami Galaktyki". W każdym razie na pewno lepszą niż godne zapomnienia drugi i trzeci "Iron Man" czy równie niemrawy "Ant Man".
"Thor" na pewno ma najlepsze zdjęcia w całym uniwersum. Te krzywe ujęcia, płynne przeloty na Asgard najbardziej zapadają w pamięci.
12-06-2018, 00:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 00:52 przez Krismeister.)
Piszecie o tym filmie, który ma "nocne" zdjęcia tak ciemne, że nic nie widać?
(12-06-2018, 00:29)Bucho napisał(a): Nie wiem czy best, ale jak dla mnie jeden z lepszych. Jak już cytujesz z innego tematu to dodałbyś, o co chodzi bo skąd ci biedni ludzie mają wiedzieć co to jest Zbuczyn ;) Co do "Thora" - Ja się nie przekonam choć moja opinia, dwa posty powyżej, nt. "Capa" się trochę zmieniła - dziś uważam go za znacznie lepszy.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 12-06-2018, 01:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 01:28 przez shamar.) (12-06-2018, 01:38)Krismeister napisał(a): To temat "Thora", nie Pantery. Ale Bucho zacytował fragment, który odnosił się do porównania "Thorów 1 i 2" do "Pantery" więc przez wyrwanie z kontekstu, ktoś jeszcze pomyśli, że chodziło mi może o "Thora 3"... Panie spostrzegawczy.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 12-06-2018, 02:15
Co? Napisałeś, że "Thor", który ma zdjęcia najlepsze w uniwersum według mnie i Mierzwiaka, ma sceny nocne, w których nic nie widać. Ja odpisałem, że taki zarzut powinien paść w temacie "Black Panther", bo w tej produkcji takie sceny właśnie były.
12-06-2018, 02:44
Widocznie oglądałeś jakąś ujową kopię, na TVNie. W mojej sceny "nocne" były w porządku.,
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 12-06-2018, 16:31
shamar, widzę że nie rozumiesz - to nie była żadna złośliwość wobec ciebie z mojej strony. Kilkukrotnie trafiałem na Thora na TVN i za każdym razem była to ta sama kopia z okropnym black crushem gdzie nawet sceny dzienne były nieprawdopodobnie ciemne, z detalami tonącymi w placach czerni.
Druga sprawa, jak już chcesz być wobec kogoś złośliwy to chociaż rób to z sensem. TVN emitował już Czarną Panterę? Serio? 12-06-2018, 16:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 16:56 przez Mierzwiak.) (12-06-2018, 01:47)Mierzwiak napisał(a): Zdjęcia są piękne a wszystkie detale w nocnych scenach idealnie widoczne, TVN puszcza skopaną kopię więc masz pecha. Jak wyżej. Thor nie ma ŻADNYCH problemów z obrazem, a zdjęcia ma świetne i jeśli chodzi o ten aspekt jest w ścisłej czołówce MCU. I to, że TVN puszcza jakąś zjebaną wersję (bo puszcza, widziałem fragment) niczego nie zmienia. BP słabo pamiętam, ale wydaje mi się, że w początkowej sekwencji akcji jest ciemno jak w dupie. 12-06-2018, 17:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 17:24 przez Gieferg.) (12-06-2018, 16:55)Mierzwiak napisał(a): shamar, widzę że nie rozumiesz - to nie była żadna złośliwość wobec ciebie z mojej strony. Kilkukrotnie trafiałem na Thora na TVN i za każdym razem była to ta sama kopia z okropnym black crushem gdzie nawet sceny dzienne były nieprawdopodobnie ciemne, z detalami tonącymi w placach czerni. Serio nie wyczuwacie ironii, sarkazmu etc? No przecie już wiem, że "Thor" (druga część chyba też) oraz kilka innych filmów na TVNie leciało w zwalonej wersji. I oczywiście "BP" nie leciało jeszcze na TVN, co nie zmienia faktu, że oglądałem wersję, która nie waliła tak zaciemnieniem jak ten "Thor" na TVNie. Nikt mnie nie rozumie :(
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 12-06-2018, 20:27 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Thor: Love and Thunder (2021) | Mierzwiak | 485 | 55,024 |
07-06-2023, 12:19 Ostatni post: shamar |
|
| Thor: Ragnarok (2017) | Grievous | 566 | 85,582 |
10-07-2021, 01:53 Ostatni post: Rozgdz |
|
| Captain America: The First Avenger (2011) | EL-Kal | 266 | 84,042 |
18-03-2019, 20:38 Ostatni post: Martinipl |
|
| Thor: The Dark World (2013) | Bogdan | 394 | 80,694 |
22-02-2018, 23:11 Ostatni post: Juby |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |






